Skoči na vsebino

MODNO ŠIVILJSTVO PUPA


SF

Priporočene objave

a zna kdo anketo naredit????

al pa če mene nauči! :twisted:

Easy, ampak moras novo temo odpret in tam izberes vprasanje za anketo ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, okani se jalova posla.

Err ... prevod v slovenscino, anglescino ali nemscino? Mislim, ni stos, res ne razumem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa je včeraj pred petimi pričami izjavila, da če se Barbwire poštriha na črno, si ona "zašije pizdo"...  :oops:   Vaš komentar?

Pupa, je lahko črna u glavo, strela pa neumnosti dostojne celega šolskega avtobusa blondink in to unih pregovornih.

:roll: :twisted:

Mater včasih se vprašam, ... mater pa kaj jo moti?! :shock:

Včasih se vprašam, ... mater pa je res tok zaletavo fukjena da daje take izjave?! :shock:

Hmm, ... pomanjkanje stila je razvrednotilo marsikatero umetnico in legendo, ..heh Pupa kredibilnost ti pada z vsako tako izjavo, ... in ja BARB upam, da se boš za dva dni na črno pobarvala, pa da vidmo "ta echtes črno" kaj bo chicken al' kirurg! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa je včeraj pred petimi pričami izjavila, da če se Barbwire poštriha na črno, si ona "zašije pizdo"...  :oops:   Vaš komentar?

Pupa, je lahko črna u glavo, strela pa neumnosti dostojne celega šolskega avtobusa blondink in to unih pregovornih.

:roll: :twisted:

Mater včasih se vprašam, ... mater pa kaj jo moti?! :shock:

Včasih se vprašam, ... mater pa je res tok zaletavo fukjena da daje take izjave?! :shock:

Hmm, ... pomanjkanje stila je razvrednotilo marsikatero umetnico in legendo, ..heh Pupa kredibilnost ti pada z vsako tako izjavo, ... in ja BARB upam, da se boš za dva dni na črno pobarvala, pa da vidmo "ta echtes črno" kaj bo chicken al' kirurg! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

zoolo ti znaš ankete delat :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Barb,

Go Barb,

Go Go Go... :lol:  :lol:  

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte mi mir.... sej pravim, da če bi bil napisan cel pogovor, bi ostali celo dojeli za kaj je šlo.

V glavnem... jebe se mi za vse... pizda, vse kar znate je ko hijene iskati vsako besedo, jo interpretirati, potem pa napadat. Pa metat tako imenovane kosti....

Ja smo vsi včasih to delal... vključno z mano, samo nekje smo vedeli kje je meja med hecom in dejstvom....

Jaz se izključujem za nekaj časa iz tegale motosveta.... dopizdilo mi je totalno..... jebem vam!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte mi mir.... sej pravim, da če bi bil napisan cel pogovor, bi ostali celo dojeli za kaj je šlo.

V glavnem... jebe se mi za vse... pizda, vse kar znate je ko hijene iskati vsako besedo, jo interpretirati, potem pa napadat. Pa metat tako imenovane kosti....  

Ja smo vsi včasih to delal... vključno z mano, samo nekje smo vedeli kje je meja med hecom in dejstvom....

Jaz se izključujem za nekaj časa iz tegale motosveta.... dopizdilo mi je totalno..... jebem vam!!!!

hehe..ko mački stopiš na rep, pa zacvili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno: ne bezaj v tisto, kar je že vnaprej izgubljen primer. Se ne splača.

Ma ne, miki je vprasal kako naredis anketo in je izvedel ... menda ne mislis da pricakujem da bo sel kdo se zarad zafrkancije barvat pa sivat pa kaj vem kaj se? In menda ne mislis da me to sploh zanima? :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno: ne bezaj v tisto, kar je že vnaprej izgubljen primer. Se ne splača.

Ma ne, miki je vprasal kako naredis anketo in je izvedel ... menda ne mislis da pricakujem da bo sel kdo se zarad zafrkancije barvat pa sivat pa kaj vem kaj se? In menda ne mislis da me to sploh zanima? :wink: :wink:

Cyc, trenutno me niti ne zanima, temperatura je previsoka, grem se mal pod klimo zleknit.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na balin obe, zgori in spodi (pasekje)... pa bo gmh... :twisted: :twisted: :roll: :P :twisted: :roll: ... frizerja za zgori jst zrihtam :arrow: Vragica... za spodi si ga pa same poiscita... :P :twisted:

za ta blondtne... :evilbat: :splat: :evilbat: (sejvestekogamislm... :twisted:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta blondtne...  :evilbat:  :splat:  :evilbat: (sejvestekogamislm... :twisted:)

koga imaš ti v mislih? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa sej sm te vprašal, kaj naj bi manjkalo pri celi štoriji, pa zgleda "nimaš domišljija"... Jest sm prav posebej vprašal vse prisotne, če sem kaj pozabil napisat, pa se nobeden ne spomni, da bi kaj manjkalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dajte mi mir.... sej pravim, da če bi bil napisan cel pogovor, bi ostali celo dojeli za kaj je šlo.

V glavnem... jebe se mi za vse... pizda, vse kar znate je ko hijene iskati vsako besedo, jo interpretirati, potem pa napadat. Pa metat tako imenovane kosti....  

Ja smo vsi včasih to delal... vključno z mano, samo nekje smo vedeli kje je meja med hecom in dejstvom....

Jaz se izključujem za nekaj časa iz tegale motosveta.... dopizdilo mi je totalno..... jebem vam!!!!

Pametno! :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

We are family, I got all the sisters with me....

We are family, I got all the sisters with me....

We are family, I got all the sisters with me....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(CHORUS:)

We are family

I got all my sisters with me

We are family

Get up ev'rybody and sing

Ev'ryone can see we're together

As we walk on by

(FLY!) and we fly just like birds of a feather

I won't tell no lie

(ALL!) all of the people around us they say

Can they be that close

Just let me state for the record

We're giving love in a family dose

(CHORUS x2)

Living life is fun and we've just begun

To get our share of the world's delights

(HIGH!) high hopes we have for the future

And our goal's in sight

(WE!) no we don't get depressed

Here's what we call our golden rule

Have faith in you and the things you do

You won't go wrong

This is our family Jewel

(REPEAT CHORUS TO FADE)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

What colour is love ? A ni bil to tud enkrat nekoč en komad ?

No, če že o barvah debatiramo .... črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna, črna in še enkrat črna!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!