Skoči na vsebino

Yamaha YBR 250


C4V4L13R

Priporočene objave

ja ne zaj to glih da more bit yamaha pa supermoto. samo pač o yamahi je govora. pa sta v isti katogiji glede izpita pa take finte. zato to pravim. se je drugače res polno drugih samo ne ap yamah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, to je za avtošole pa za kake penzioniste, k že doug niso mel motorja, pa rabjo sm mal za uživat v kruzingu. nekdo mora tud na njih mislt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, to je za avtošole pa za kake penzioniste, k že doug niso mel motorja, pa rabjo sm mal za uživat v kruzingu. nekdo mora tud na njih mislt :D

:worship: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res. samo pol to pomeni za nas nevarnost na cesti. ko bo deda dal po gasi se bo zemla tresla

eh saj na motorjih niso starejši nevarni, so pa tolko bolj nevarni v avtih ko majo reakcijski čas 6 sekund pol pa še predno levo pa desno pogleda 6 sekund pa še pol 6 sekund se s sklopko pa gasom zajebava da spelje iz stranske ulice pol pa samo naredi BUM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh saj na motorjih niso starejši nevarni, so pa tolko bolj nevarni v avtih ko majo reakcijski čas 6 sekund pol pa še predno levo pa desno pogleda 6 sekund pa še pol 6 sekund se s sklopko pa gasom zajebava da spelje iz stranske ulice pol pa samo naredi BUM

tile časi ki si jih naštel pa se še potrojijo, če je za volanom baba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj pa če se bote strinjali z mano. stari so najbol zanič vozniki. zakaj te vsi pravijo da so mladi vozniki nevarni. če tak gledaš en deda ko vozi skozi 70. čez naselje pa čes odprto cesto. pol pa ga greš prehitevat pa te vidi pa deda po gasi stopi pa te ne spusti naprej. eni so taki kreteni da bi blo bolše da bi se vozli z busom. pol pa en mladi najebe ko deda zabremza pa se mu on odzadi zaleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
no dečki, se je že našel kak lastnik ybr250, da pove kaj iz prve roke?

kaj bi jo rad mel pa ne veš al kaj? pa jo nabavi, pa nam ti poročaj kaj o tem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 4 let pozneje...
  • 8 let pozneje...

Sam sem jo kupil letos spomladi enako srebrno...po 30 letih in zamenjanih cca 15 motorjih sem pristal na YBR 250.  Preselil sem se v blok in prostorska stiska me je prisilila v nakup. Z motorčkom sem letos prevozil 3500 km, sem pozitivno presenečen, poraba 2,5 litra...

Motorček zagotovo ostane pri meni, le z izpuhom bi rad nekaj naredil in ni ravno preprosto. Mal so zakompliciral ker je vse iz enega kosa (tudi lonec), potem neka cev ki pelje del plinov nazaj v izgorevanje (verjetno ekologija)...kdor pozna zadevo ve o čem pišem.

Če je kdo karkoli predeloval izpuh...prosim za mnenja, nasvete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!