Skoči na vsebino

Yamaha YBR 250


C4V4L13R

Priporočene objave

sm končna mi je mau mejhna...moj je 125 pa gre 110, tulele ma pa pou več moči, težji tud ni dost, po moje bi blo več za prčakvat, vsaj ene 140-150 po ravnem :?

Siguren sem,da ima tale isti motorček kot Virago 250. Tega sem pa vozu in me je za 250ccm kar presenetu. po ravnem potegne do 130, navzdol do 145 km/h! Tale gre pa tudi sigurno tolk. Navora ima pa za prostornino ogromno že od prostega teka naprej. Če bo cena tegale okrog 600-700 jurju, je to sigurn best buy, ker je motorček uporaben za vse!

:OK:

pa zanima me kje si ga vozu, pa če veš kej o ceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

C4V4L13R zakaj se mu ne zahvališ za pomoč?

C4V4L13R, zakaj se ne zahvališ Brodarju, ker je rekel da se zahvali meni?

Brodar, če je človek nesposoben da ne more poklicat na Yamaho, potem tudi jaz ne bom brskal po netu pa se trudu... Kaj je majhen? Če me neki zanima prej pregledam strani, ki mi pridejo na pamet da bi tm lahko blo... Če ni vprašam tle..

Sam dobro hočm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: js sm prčakvov okol 800k več ne

za še enkrat večjo ceno mora pol pa še enkrat več ponujat...vsaj .)

me zanima če bojo kšne testne vožne :)

to sicr čist tolk sprašujm, kr js bom itak še nekej cajta ostov na 125...če mi pa že rata nekak pridt do večga motorja pa manj k 500cc ne bo

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4L13R, zakaj se ne zahvališ Brodarju, ker je rekel da se zahvali meni?

Brodar, če je človek nesposoben da ne more poklicat na Yamaho, potem tudi jaz ne bom brskal po netu pa se trudu... Kaj je majhen? Če me neki zanima prej pregledam strani, ki mi pridejo na pamet da bi tm lahko blo... Če ni vprašam tle..

Sam dobro hočm...

Že že saj maš prav ampak vseeno je mogoče vprašal ker je pričakoval da kdo ve in bi mu pač mimogrede odgovoril na vprašanje. To da bo moral poklicat na yamaho če ne bo dobil odgovora je pa tako samoumevno. Samo pravim da če se ne zna pomagat ni niti potrebno s takšnimi odgovori kot pokliči tja pa tja itd. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že že saj maš prav ampak vseeno je mogoče vprašal ker je pričakoval da kdo ve in bi mu pač mimogrede odgovoril na vprašanje. To da bo moral poklicat na yamaho če ne bo dobil odgovora je pa tako samoumevno. Samo pravim da če se ne zna pomagat ni niti potrebno s takšnimi odgovori kot pokliči tja pa tja itd. :)

:worship: tnx brodar, ampk take narajš ignoriram, kr se mi zdi brezveze pregovarjat :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res res, no, torej, okoli 4.200 eur...je motor nekaj povsem drugega kot 125.

Jaz pa sem pričakoval, da se bo Yamaha tudi tukaj spustila za cca. 20% nižje od ostalih, kot pri ybr 125 (ostali okoli 700k SIT, ybr 500k SIT). Pri 125 ccm je sicer dobrih 25% razlike, ker je to 250 ccm, pa sem pričakoval malo manj, še vedno pa občutno. Dokler pa bo stala toliko kot ostali 250 ccm mopedi, pa... hm... za max. 500 EUR več dobiš že čuda kvalitetnih 500 ccm mopedov...

Vseeno pa hvala tsc-laba za namig.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se je sploh treba s kom pregovarjat?

Jaooo, človk ne sme niti enga predloga napisat.. Pač ne podpiram lenobe na forumih kej preveč... Sue me :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :slap: :slap:

Jaz pa sem pričakoval, da se bo Yamaha tudi tukaj spustila za cca. 20% nižje od ostalih, kot pri ybr 125 (ostali okoli 700k SIT, ybr 500k SIT). Pri 125 ccm je sicer dobrih 25% razlike, ker je to 250 ccm, pa sem pričakoval malo manj, še vedno pa občutno. Dokler pa bo stala toliko kot ostali 250 ccm mopedi, pa... hm... za max. 500 EUR več dobiš že čuda kvalitetnih 500 ccm mopedov...

Vseeno pa hvala tsc-laba za namig.

LP,

Matic

:grim tud js sm na to cilov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem (ko smo izvedeli ceno) vse tiho je bilo.

Upam, da se bodo trgovci znali primerno odzvati na to reakcijo, saj je prej ta tema vedno bila visoko na vrhu foruma.

Sam sem sicer svoj "moto problem" rešil že preden smo izvedeli za to ceno, ampak ob taki ceni ga bodo tudi drugi najverjetneje rešili mimo te prav simpatične Yamahice. Bilo bi škoda...

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem (ko smo izvedeli ceno) vse tiho je bilo.

Upam, da se bodo trgovci znali primerno odzvati na to reakcijo, saj je prej ta tema vedno bila visoko na vrhu foruma.

Sam sem sicer svoj "moto problem" rešil že preden smo izvedeli za to ceno, ampak ob taki ceni ga bodo tudi drugi najverjetneje rešili mimo te prav simpatične Yamahice. Bilo bi škoda...

LP,

Matic

hm se mi zdi da trgovci ne berejo lih motosveta no :P :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm se mi zdi da trgovci ne berejo lih motosveta no :P :grrr :grrr

Berejo, berejo, smo se že večkrat prepričali. Koliko ga upoštevajo, pa je že druga stvar. Ampak zdaj smo pa s5 malo zašli od teme (YBR250)...

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo cena se tudi meni zdi malce visoka. Čeprav mi je YBR simpatičen motorček, bi za tako ceno kupil raje kakšno bolj konkretno zadevo, če bi že iskal kaj v teh segmentih motociklov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno se s ceno res ne hecajo

link

mau previsoka cena...okol 3000 do 3500 evrov bi bla še sprejemljiva, ceu miljon pa :grrr , po moje premal ponuja za tako ceno...neb reku za vodno hlajen agregat z vsaj 25kW...po možnosti še z dvema cilindroma :doze:

ampak glede na 125cc sm resnično prčakvov nižjo ceno :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o joj :slap: 4.200 € za tole je pa res kr mal prehuda no...

drgač je men zlo lepa, sam za tako ceno bi lohka mela še zadej disk pa vodn hlajene...

pa 15kw za 250ccm je tud kr mal bosa :cry:

recimo za 200k sit, se prav okol 800€ več dobiš že kawasakija er-5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!