Skoči na vsebino

Yamaha YBR 250


C4V4L13R

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Mai iz tega pogovara zdej sam se pa na org. temo nanasa:=D ^_^

Pa tko frend ma YBR 125...je kr uredu motor konca ga res mau Jebe sam dcrgac pa kr uredu za vozt...za 2 zelo udobn....

A pozna kdo ksn sportn auspuh za tole sceno...al pa ksno redelavo...drgac ma isto masino k tomos se prav pride POVER kit pa akrapovic..sam k ni supermoto...cev bi mogla drgac..=/

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mai iz tega pogovara zdej sam se pa na org. temo nanasa:=D ^_^

Pa tko frend ma YBR 125...je kr uredu motor konca ga res mau Jebe sam dcrgac pa kr uredu za vozt...za 2 zelo udobn....

A pozna kdo ksn sportn auspuh za tole sceno...al pa ksno redelavo...drgac ma isto masino k tomos se prav pride POVER kit pa akrapovic..sam k ni supermoto...cev bi mogla drgac..=/

dej, predn ti naslednič pridš gor, prosm se nauč vsaj približno razumljivo pisat. te že nekaj časa opazujem pa morm zmeri dvakrat prebrat, da zastopim kaj hočeš :angry:

tema o ybr 125 je drugje in se ne nanaša na naslov, kot si povedu. za ybr 125 obstaja svoja tema. o predelavah se je pa na tem forumu že vse predebatiral. če maš preveč dnarja, sam povej, se da vse zrihtat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se ne odločiš za nakup? :unsure:

To je name letelo?

Ker imam neomejen izpit in je za tako situacijo odločno predraga (za cca. 200 eur že lahko dobim taprave/večje motorje). Če bi bla slabih 1000 eur cenejša, kot je ybr125 v primerjavi s konkurenco, bi jo pa ziher vozil. Sprašujem pa zato, ker so tisti, ki so jo imeli priložnost peljat, rekli, da je vožnja z njo povsem druga pesem kot z ybr125. Ker pa so vsi ti bili trgovci, pa me zanima kje je resnica... No ja, pa fajn bi blo vedet, če bo kakšna rabljena v bližnji prihodnosti naprodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidiš...si si že odgovoru na svoja vprašanja...

teh prdulc bo zlo malo, tako kot je ostalih 250-k (razen rs-k) bolj malo. ker so enostavno predrage in za ta denar vsak raje nabavi nekaj večjega, rukne blokado not, ko pa odblokira pa ima spet "drug motor". ni računice, razen če si kupiš samo nekaj tako malo za po mestu pa tako al pa kakšen penzionist...je pa spet cena mal visoka an...testa tud ni nikjer nobenga še...

mislm, da boš rabu kr mal sreče, da jo kje trofiš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

takole, dans vidu zadevo od blizu :closedeyes:

moram rečt, da napram 125-ki zgleda precej bolje, samo še vedno malo podhranjeno. zadaj je bl ozka guma, menda bi se dalo kako 150-ko gor naštimat, podobno kokr sm js to naredu na svoji 125-ki :rolleyes:

je pa kar večja od 125-ke, jo pa tud mimgrede zamenaš za cbf 250. no, majo jo v avtošoli, kjer sm js delov tud ispit in kjer ga tud zdej za avto, pa mi je reku inštruktor, da je super tud za po avtocesti, prav da tam 140 kr lepo gre, čeprov...po mojem je to skor mal velik. bom naslednič posliku zadevo od bliz za boljšo predstavo, bom mu pa mogoče reku, če da mal za probat, da bom lahko kj več povedu :rolleyes: :whistle:

mašinca, sj pravm, zgleda kr dobr, samo za 4200€...nebi js to :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takole, dans vidu zadevo od blizu :closedeyes:

moram rečt, da napram 125-ki zgleda precej bolje, samo še vedno malo podhranjeno. zadaj je bl ozka guma, menda bi se dalo kako 150-ko gor naštimat, podobno kokr sm js to naredu na svoji 125-ki :rolleyes:

je pa kar večja od 125-ke, jo pa tud mimgrede zamenaš za cbf 250. no, majo jo v avtošoli, kjer sm js delov tud ispit in kjer ga tud zdej za avto, pa mi je reku inštruktor, da je super tud za po avtocesti, prav da tam 140 kr lepo gre, čeprov...po mojem je to skor mal velik. bom naslednič posliku zadevo od bliz za boljšo predstavo, bom mu pa mogoče reku, če da mal za probat, da bom lahko kj več povedu :rolleyes: :whistle:

mašinca, sj pravm, zgleda kr dobr, samo za 4200€...nebi js to :krneki:

hahaha, to pa je res norija kupovat sploh pa novo, te si 636 krat raje kupim staro rs 250 za kakih 2000- 2500 evrov, pa se vozim normalno ko človek, ne pa tu ko hoče pri 150 kmh razpast vse....pa za 4200 evrov dobiš že dobro ohranjeno ninjo 2000-2002 letnik, tak da če kupiš novo ybr 250, si pomoje sam sebi dokazal da si idiot prve klase :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, to pa je res norija kupovat sploh pa novo, te si 636 krat raje kupim staro rs 250 za kakih 2000- 2500 evrov, pa se vozim normalno ko človek, ne pa tu ko hoče pri 150 kmh razpast vse....pa za 4200 evrov dobiš že dobro ohranjeno ninjo 2000-2002 letnik, tak da če kupiš novo ybr 250, si pomoje sam sebi dokazal da si idiot prve klase :D

hahah toj res... :D

ja sej zato pa je tok malprodanih teh jajc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj spet moriš z aprilio, na yamahi usaj sediš kot človek na aprili pa ti lahka križ ven fukne če se furaš 3 ure skup.

hahahah....bistvo je v tem da je ta motor PREDRAG za to kar ponuja ;)

pa maš tud "pokončne" aprilie...sploh ni bistvo ena vs. druga firma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj spet moriš z aprilio, na yamahi usaj sediš kot človek na aprili pa ti lahka križ ven fukne če se furaš 3 ure skup.

zakaj pri kurcu bi ti križ ven vrglo, kaj maš revmo al kaj, al si totalno lesen ni mi jasno.... pa pravijo, da naj bi imeli visokorasli težave glede položaja sedenja na cestakih in podobne čenče....sam sem tudi visokorasel (skoraj 190 cm), pa se lahko furam na ninji cel dan skupaj pa nimam dobenih problemov z križem, sklepi ali podobno, pa sedenje mi tudi ful ustreza malo bolj skrčeno, kot pa neka vreča krompirja gor na totih navadnih motorih...če pa maš zdravstvene težave pa si raje sploh ne kupuj motorja, pa raje idi bowlat al kaj podobnega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah....bistvo je v tem da je ta motor PREDRAG za to kar ponuja ;)

pa maš tud "pokončne" aprilie...sploh ni bistvo ena vs. druga firma ;)

ja to pa itak da ne, zgleda ni dečko skapiral kaj sn hoto povedat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje, sj to sm napisu, pač cena je svoje ne...kar smo se tud že vsi izpovedal tle gor, tko da ne rabiš odkrivat tople vode .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha dons vidu ybr 250 prvič :P

uglavnm..smeh je biu k je guma spredi tok ozka da je skor v uno stojalo za bicikle utaknu...mi smo umiral od smeha :D

jajca shirana :P

jaja sej vem jst sm pa brez... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, to pa je res norija kupovat sploh pa novo, te si 636 krat raje kupim staro rs 250 za kakih 2000- 2500 evrov, pa se vozim normalno ko človek, ne pa tu ko hoče pri 150 kmh razpast vse....pa za 4200 evrov dobiš že dobro ohranjeno ninjo 2000-2002 letnik, tak da če kupiš novo ybr 250, si pomoje sam sebi dokazal da si idiot prve klase :D

jaz sem dobo 2003 letnik za taki dnar..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni modra, pa nima akrapoviča :glare: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

d0000h

....pa ni od mene :D .)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!