Skoči na vsebino

Aprilia 750 Shiver


viggen

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Kaj menite o apriliji shilver 750, V2 motor z kar 95KM in 82Mn navora že pri 7000 obratih, brez zajle za gas dalinsko (kot v moto GP). Mislim da je kar konkreten motor in tehnično zelo dovršen. Cena je sicer višja kot konkurenca (fazer, hornet, kawasaki,....).

Dobro leži na cesti in je hita v ovinkih, omogoča možnost izbire med 3 načini vožnje (varčna, turing in špotna), kar zagotavlja fleksibilnost.

Vaše mnenje ?

post-8678-1214918910.jpg

post-8678-1214919083.jpg

Popravljeno . Popravil ZABEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem motorju smo lani in letos lahko prebrali ogromno recenzij. Sploh so ga radi predstavljali skupaj z Mano. Estetsko zame eden bolj odbitih dizajnov. Mislim, da je ve eni recenziji primerjava s seksi žensko v kopalkah. Ravno za med noge torej.

Bi pa grdo izgledale kakšne torbe dodane na motor zato bo bolj za naked/streetfighter, kot touring fane.

Sistem ride by wire zna tudi biti zanimiva pogruntavščina. Stavim da je odzivnost tega motorja na vrhuncu.

Definitivno wannahave bike. Sprobal kdo, da lahko poroča?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel priložnost narediti nekaj killometrov z Shiverjem in moram reči da me je prijetno presenetil.

Motor ze zelo lepo pelje, agregat se rad vrti in je odziven v vseh obratih. Za krmilom se sedi nekoliko višje

in imaš občutek da sediš ''na'' motorju. Sistem ride-by-wire je deloval odlično in sem se najn spomil šele po vožnji,

kar je zagotovo odlična stvar.

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal sem ga letos maja 10 krogov na Hungaroringu, za svoje konje gre presenetljivo dobro, za moj okus bi lahko bilo prednje vzmetenje bistveno trše (pista), sicer je pa vse ostalo b. p. in verjamem, da se na cesti ta moped pelje odlično :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal sem ga letos maja 10 krogov na Hungaroringu, za svoje konje gre presenetljivo dobro, za moj okus bi lahko bilo prednje vzmetenje bistveno trše (pista), sicer je pa vse ostalo b. p. in verjamem, da se na cesti ta moped pelje odlično :grim

Kolko pa je končna hitrost tega motorja ? Ker glede na navor morajo bit povspeški iz mesta kar hudi (dvigovanje sprednjega kolesa) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednje kolo se pri speljevanju ne dviguje :grrr za to potrebuje pomoč sklopke :grim

končna pa mislim da je nekaj čez 210km/h, če me spomin ne vara :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prednje kolo se pri speljevanju ne dviguje :grrr za to potrebuje pomoč sklopke :grim

končna pa mislim da je nekaj čez 210km/h, če me spomin ne vara :P

Nekje na netu sem včeraj sem zasledil, da naj bi bila končna tam okoli 224.3 km/h.

Iz mesta na 1/4 milje pa 177,8 km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

No,lastniki te lepotice napišite kaj o njej! Al ste tolk zaljubljeni,da nimate cajt kaj napisat? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No,danes sem jo videl na "terenu". Ko jo je zakurblav,zvok za bogove!!! :worship: Aja,seveda sta bla Akrapoviča na delu. Slikica je bol švoh,telefon.

Hudičevo lep motor! :wub:

post-12013-1249158829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!