Skoči na vsebino

Aprilia 750 Shiver


viggen

Priporočene objave

Kdo ve če bi se dal kje dobit rabljen senzor za hitrost?? 

Oziroma koliko sploh stane nov?  :?

Za rebljenega nebi vedel, vprašanje je tudi, kako bi pred nakupom preveril, če je v redu ?

Zadeva je dokaj pogosta v avtomobilski industriji, in srtojegradniji, tukaj je samo en primer na hitro, morda najdeš še kje bolj ugodno:

 

http://www.bestpartstore.co.uk/1147864

 

Predno se lotiš nabave, preveri konektor ( preglej, če je vanj prišla vlaga, morda je oksid na kontaktih ), včasih je za tvojo opisano napako lahko vzrok tudi  mikro stikalo na ročici sklopke ( če ti na mestu prikaza prestave prikazuje   -  ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se bliža, treba kmalo skupi sšraufat :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=ojJSr8pmsUw&feature=youtu.be

 

Recimo da se V12 skrije proti temu :D

 

Se kr kul no, morem rečt. Lepo teče. Čeprav se ne more kosat z Ducatijem. :P

 

Ta je ku ruski težki mitraljez, ko mu vsak drugi patron v prazno useka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vezalka si se za emulator zgledoval po shemi?

 

fatduc.jpg

 

Na tujem forumu, je za sledit dve shemi, vendar se o eni govori, da ni pravilna. 

 

Hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-46130-0-05087200-1427401810_thumb.jpg

 

Ima kdo od vas tudi izpuhe Roadsitalia ??

Ve kdo kje bi dobil 2 nalepki?

Drugače pa morem povedat da je zvok fantastičen, pravi bombnik   :grim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vezalka si se za emulator zgledoval po shemi?

 

fatduc.jpg

 

Na tujem forumu, je za sledit dve shemi, vendar se o eni govori, da ni pravilna. 

 

Hvala za pomoč

Ta shema je pravilna, malo sem že v letih in hitro pozabljam, tudi z elektiko nisem v najboljših odnosih ( vem, da vse el. naprave delujejo na beli dim in če kaj za...... ti ta beli dim uide, zadeva definitivno ne deluje več ), sem moral malo pobrskat-poiskat med policami in predali, kje je to shranjeno. Lahko pa si pogledaš tlelele, kako sem jaz to sklanfal:

 

http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?151375-White-Aprilia-Shiver-with-Akrapovič-exhaust/page19

 

Konektorji so standard iz avtoindustrije AMP:

 

http://www.narva.com.au/products/browse/amp-connectors

Popravljeno . Popravil Vezalka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta shema je pravilna, malo sem že v letih in hitro pozabljam, tudi z elektiko nisem v najboljših odnosih ( vem, da vse el. naprave delujejo na beli dim in če kaj za...... ti ta beli dim uide, zadeva definitivno ne deluje več ), sem moral malo pobrskat-poiskat med policami in predali, kje je to shranjeno. Lahko pa si pogledaš tlelele, kako sem jaz to sklanfal:

 

http://www.apriliaforum.com/forums/showthread.php?151375-White-Aprilia-Shiver-with-Akrapovič-exhaust/page19

 

Konektorji so standard iz avtoindustrije AMP:

 

http://www.narva.com.au/products/browse/amp-connectors

 

Ok hvala za informacijo. Tvojo temo sem pregledal od začetka do konca...recimo ene 5x. 

 

Kar se tiče vezja, elementi nabavljeni, samo še konektor čakam iz britanije nato pa sestavim skupaj...dim mi ni preveč všeč. Čeprav na srečo se mi na nobenem motorju še ni nič kadilo, v modelarstvu je to pri meni kar praksa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že kdo menjeval ročice sklopke in zavore za kakšne bolj sportiva?   ;)

 

Anže je menjal na svoji bivši sportivi. Tko da to je prva must have zadeva na motorju. Do sedaj sem pri dvema že menjal iz original na kratke in ne bi šel nikoli nazaj =)

 

aaa2782.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako, jaz pa čakal na ne vem kaj :(

Kje pa najdem za Shiverco ročici, da bodo pravi? Imaš ti kaj viška??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako, jaz pa čakal na ne vem kaj :(

Kje pa najdem za Shiverco ročici, da bodo pravi? Imaš ti kaj viška??

 

Ebay seveda...naročiš ta prve, ki se ti dopadejo. Ponudbe dan danes ogromno. Nazadnje sem en mesec nazaj kupil za Versysa, taprve najcenejše, pa so po zračnosti "luftu" boljši kot tiste za katere sem dal skoraj 1 x več.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker: Ebay ma ogromno enih lepih ročk, izbiraš barvne kombinacije in svašta za okol 20€. Bi si naročil, ampak nekako ne zaupam te cheap robi, 100€+ pa tud ne dam, tako da mam kar originalne:)

 

Hyper: kakšne kvalitete so tvoje? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker: Ebay ma ogromno enih lepih ročk, izbiraš barvne kombinacije in svašta za okol 20€. Bi si naročil, ampak nekako ne zaupam te cheap robi, 100€+ pa tud ne dam, tako da mam kar originalne:)

 

Hyper: kakšne kvalitete so tvoje? 

 

Kot vse do zdaj nabavljene. Je treba razumet, da Kitajci spuščajo cene prav zaradi tega, ker danes že vsak prodaja, pa ali ma proizvodnjo ali pa zalogo v eni hotelski sobi. Kvaliteta na ta račun načeloma ne upada. V kolikor kupuješ ročke v povprečnih cenah, po katerih se prodajajo ostale, nimaš kaj falit.

 

Je treba razumet, da 90 % ročic vsega trga pride made in China. Ostale, ki so plod domače proizvodnje, je 100 € premalo za set ročic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš na shiverci kratke ali dolge ročke? Res me mikajo, ker zgledajo čist hudo:)

Popravljeno . Popravil otim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš na shiverci kratke ali dolge ročke? Res me mikajo, ker zgledajo res hudo:)

 

Na vseh imamo kratke. Ne vidim razloga, da bi originalne dolge, menjal za aftermarket dolge =)

 

Za versysa vzel najcenejše... 19 €

 

aaa2988-1500.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo emulator za sondo narejen, stestiran, moram ga le še zaščititi pred vodo.

Prav tako je narejena zaščitna mreža hladilnika, nič čisto tako ratalo kot bi moralo ampak za prvič je dobro :P

 

img20150406191415-2.jpg

 

img20150406191803-2.jpg

 

img20150406191745-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyper: si že opravil testno vožnjo z emulatorjem? Imaš materjal za idelavo še enega kosa? :)

 

Imam imam. MAteriala še za 4 komade :)

 

testiram na cesti v prihodnjih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anže je menjal na svoji bivši sportivi. Tko da to je prva must have zadeva na motorju. Do sedaj sem pri dvema že menjal iz original na kratke in ne bi šel nikoli nazaj =)

 

 

 

 

Prosim ne jemlji tega kot trolanje, ampak ZAKAJ HUDIČA? a se z orioginali ne da stisnt sklopke al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!