Skoči na vsebino

Aprilia 750 Shiver


viggen

Priporočene objave

Kolk si dal na koncu za motor? Postavljena je bila nekaj nizka cena..

 

Dal sem še malo manj, pa zraven sem dobil stojala, srednje in zadnje. Ponudba je bila odlična :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sarkasticno sem napisal;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ma prav lepi so tej šiverčki, redno jih gledam po parkingih v Trstu kjer je tudi tisti suzukijev 600 ccm GSR v družbi. Tuonotov ni pogosto videt, mane pa sploh nisem še videl v živo... sicer pa je šiverček pravšnji zame. Z veseljem bi ga kdaj vozil, da pa se ločim od hornete bo pa težka. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da si jih tud tko nalimal kot jaz ... mišljen je neprekinjen krog, ma se je tudi meni boljše zdelo z malce presledka in samo 3 komplete namesto 4.

Zdej si prec pridobil 5KM, a čutiš kako šele zdaj gate trga?!  :naughty:  Pomoje bi lahko še na Tomosa montiru kej podobnega ...  O:-)

 

No, šalo na stran ... me prav firbec matra, če tebi tud kaj puščajo posodice za hidravlično tekočino na balanci? Na sliki ni videt, pri meni je kar opazno. Kateri letnik imaš tole? 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kopiral sem, jebiga, res lepo izpade:) Kolk Km več bo šele ko bo karbon folija pršla, to bo trgal :OK:

 

Tomos pa ni moj, tko da odpade:)

 

Posodice puščajo, ampak minimalno, tako da se opazi samo od blizu. Letnik je 2010. Pa tvoj? Se bomo spomladi zmenili za kakšno turo da slišim akrapoviče:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem sel lansko leto gledat eno shiverco 08 je teklo iz obeh posod, potem sem sel gledat enga dorsodurota 09 pa je isto bilo mokro ampak manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je videt svetle sledove tekočine, sicer pa ni videti, da bi kaj močno puščalo. Moja je '08, za furo pa sploh ni problem, se slišimo v toplem delu leta. :)

 

HyperJacku boš moralrečt še za crashpade ... jaz sem jih ta teden sprobal, pa so se super obnesli. Žal ta motor nima nobene opcije, da bi zaščitil pokrov sklopke in sem jo seveda opraksal, ter pokrivil ročko za zadnjo bremzo, pobrusilo je tačkico na njej. Prav tako mi je odlomilo ročko za prednjo bremzo, pa je videti, da jo je zagrabilo samo za trenutek ...  :BUA:

Klinc ... pozabiš da je zunaj 5°C in se na poti na kavo razmontiraš takoj na izvozu iz parkirišča pri 20kmh, ko te hoče prehitet zadnja guma.  :ninja:

 

Skratka na zimo bom mogel malo šraufat, vsaj dolgčas ne bo.  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se bos kaj bolje pocutu nisi edini ki bos šravfal eheheh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj to je "standard" da če nimaš japončka boš vedno kej šraufal?!? Ok razumem da je Ducati makaronarski harley ampak čisto vse barilla pa tudi nebi smelo bit jajc ali pač? hmmm?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je videt svetle sledove tekočine, sicer pa ni videti, da bi kaj močno puščalo. Moja je '08, za furo pa sploh ni problem, se slišimo v toplem delu leta. :)

 

HyperJacku boš moralrečt še za crashpade ... jaz sem jih ta teden sprobal, pa so se super obnesli. Žal ta motor nima nobene opcije, da bi zaščitil pokrov sklopke in sem jo seveda opraksal, ter pokrivil ročko za zadnjo bremzo, pobrusilo je tačkico na njej. Prav tako mi je odlomilo ročko za prednjo bremzo, pa je videti, da jo je zagrabilo samo za trenutek ...  :BUA:

Klinc ... pozabiš da je zunaj 5°C in se na poti na kavo razmontiraš takoj na izvozu iz parkirišča pri 20kmh, ko te hoče prehitet zadnja guma.  :ninja:

 

Skratka na zimo bom mogel malo šraufat, vsaj dolgčas ne bo.  :grim

a une posodice za hidravlično tekočino z ebaya od kitajčku pa ne grejo na šiverco? jst sm si za mojo umisnla aluminjastega, da ne bo kot lonček za urin :P pa je bil ene 15€ sicer majo teh reči itak tam malo morje, če je samo problem v tem lončku :? kaka je kakovost tega lončka pa povem k zamenjamo, zgleda prav v redu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj to je "standard" da če nimaš japončka boš vedno kej šraufal?!? Ok razumem da je Ducati makaronarski harley ampak čisto vse barilla pa tudi nebi smelo bit jajc ali pač? hmmm?!?

Ja to je tak standard;) jaz za japonce tudi vedel nisem da jih imam, odkar sem presedlal na europo mam pa skoz sravfnciger v zepu;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je tak standard;) jaz za japonce tudi vedel nisem da jih imam, odkar sem presedlal na europo mam pa skoz sravfnciger v zepu;)

 

:? zakaj pa pol kupit evropejca??? jst tega res ne razumem. konja, ki zmaguje ne menjaj pavijo.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma tudi jaz nisem imel nobenega take okvare, da bi bil kak problem, v dveh letih sem imel težavo samo s štarterjem, ki sem ga očistil in je bilo to-to. OK, še eno žarnico sem mogel zamenjat! :D

 

Cika, tele posodice so mi tako lepe, da kar ne bi menjal. :D Če malo spuščajo pa naj, saj pravim, da se na nivoju nič ne pozna, le par kapljic je videti okoli tesnila. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem bit neki špilfrderber ampak pušča vam rezervarček od žlajf? Glede na to da brez pretiravanja trdim da je prednja zavora esencialnega da ne rečem življenskega pomena se lih nebi hecal. Kot drugo pa je menda zavorna tekočina fino korozivna reč za barvo in bi bilo to dobro rešit čene drugače za to da ne bo motor kar naenkrat zebrastega vzorca in nenazadnje še en uč na ekologijo.

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ne šprica ven kot prerezana arterija ...  :glare:

 

Videti je sledove tekočine ob tesnilu, niti poteče ne. Prav tako ni nižanja nivoja tekočine, zato je vse skupaj prej lepotni problem kakor mehanski. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da se zmagovalnega konja ne menja se strinjam. ampak če človek želi konkreten agregat tipa v1 ali v2 pri japoncih ni baš neke pametne izbire:)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je videt svetle sledove tekočine, sicer pa ni videti, da bi kaj močno puščalo. Moja je '08, za furo pa sploh ni problem, se slišimo v toplem delu leta. :)

 

HyperJacku boš moralrečt še za crashpade ... jaz sem jih ta teden sprobal, pa so se super obnesli. Žal ta motor nima nobene opcije, da bi zaščitil pokrov sklopke in sem jo seveda opraksal, ter pokrivil ročko za zadnjo bremzo, pobrusilo je tačkico na njej. Prav tako mi je odlomilo ročko za prednjo bremzo, pa je videti, da jo je zagrabilo samo za trenutek ...  :BUA:

Klinc ... pozabiš da je zunaj 5°C in se na poti na kavo razmontiraš takoj na izvozu iz parkirišča pri 20kmh, ko te hoče prehitet zadnja guma.  :ninja:

 

Skratka na zimo bom mogel malo šraufat, vsaj dolgčas ne bo.  :grim

Bojo crashpadi pa verjetn še kaj novga do pomladi. Glede škode: boš že porihtal da bo vse kot pred padcem, sj ni take krize:) Sem imel tud jaz podobno situacijo, na srečo sem uspel zvozit. Slaba zanja guma, bore malo izkušenj in pa moker asfalt - recept za katastrofo:)

 

Okvare: zaenkrat ne morem povedati ničesar - če bo treba preveč šravfat bo pač šla od mene. Bomo vidl :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri trh motorjih je problem kar ima kar nekaj elektronike, tudi sam sem zelel kupit shiver ali dorsoduro pame je dobesedno minilo, na aprilia forumu sen prebral da je ogromno tezav...ze sama rubrika v forumu shiver in dorsoduro ima 6500 tem...ko clovek zacne brat tezave, se prav prasas kako je sploh mozno da je aprilia dala ven tak nezanesliv produkt. Ne recem da imajo tezave vsi ampak jih ke zelo veliko, zato sem se odlocil da se loterije ne grem.

Ce ne verjamete lahko malo pobrskate tukaj:

http://www.apriliaforum.com/forums/forumdisplay.php?63-2008-2014-Shiver-SL750-Dorsoduro-750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!