Skoči na vsebino

AVT Bemi 200


ALEŠ M

Priporočene objave

drugače dober motor!vsaj men ker ga mam doma. sam je made in china.tko da ne pričakuj preveč. no men je že neki crknl, sam enmo kolegu pa ful dobr dela!!pa se ne voz prov preveč lepo!

fb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

No in tko sem se na koncu odločil za mlce dražjo in sevede temu primerno bolj kvalitetno zadevo in kupil Kimco-ta KXR 250 in morm priznat da je zadeva odlična in mi ni niti malo žal.

No pa še ena skilca :OK: [attachmentid=87736]

post-3269-1165700260_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno eden, ki ni nasedel oglasu.Čestitam za nakup.Iz lastnih izkušenj ti lahko povem,da bo zagotovo zadeva šla zelo dobra.Moj sym,ki je po tehniki identičen tvojemu je letos naredil že preko 13.000 km.In ker vidim,da si na ATV forumu tudi prisoten,te vabim na kakšno skupno turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

drugače dober motor!vsaj men ker ga mam doma. sam je made in china.tko da ne pričakuj preveč. no men je že neki crknl, sam enmo kolegu pa ful dobr dela!!pa se ne voz prov preveč lepo!

fb

kuko to da je BEMI made in china, gutov z razlogam gor na atvju piše BEMI Germany????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kuko to da je BEMI made in china, gutov z razlogam gor na atvju piše BEMI Germany????

Mogoč zaradi tega,ker bi pač jaz raje kupil moped od Nemcev kot od Kitajčkov? Marketing? :hmm:

No, končno eden, ki ni nasedel oglasu.Čestitam za nakup.Iz lastnih izkušenj ti lahko povem,da bo zagotovo zadeva šla zelo dobra.Moj sym,ki je po tehniki identičen tvojemu je letos naredil že preko 13.000 km.In ker vidim,da si na ATV forumu tudi prisoten,te vabim na kakšno skupno turo.

A voziš kaj po terenu? Kak oreng skok? Kako se obnese pri pristanku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ima kdo kake izkušnje s tem prodajalcem Bemijev "http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=1117861"

Gre namreč za to, da je brat kupil pred časom enega pri njemu, pa je doma opazil da je neka plastika počena in ga je klical nazaj in mu je ta prodajalec (Damjan mislim da je-tel pa 031/303-888) rekel naj ga čez kak dan pokliče nazaj. No od takrat se ta človek ne javlja več, pa tut neki je šlo v k**** tko da Bemi ne dela več. :BUA:

Dodajam sliko, ker naslov spletne strani zabriše

[attachmentid=92832]

post-11267-1172828831_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on je tam nekje z okolice celja? imam prav? če je to tisti sem kupil ventila pri njem.ali lahko bolj natančno opišeš kaj približno je šlo?? je motor ribnil? poglej pod zic kjer je filter na tist filter spredaj pride frgazer zadi pa cev poglej če je cev prišraufana na filter z notranje strani je matica ki se je pri meni odšraufala in je šla skozi frgazer v cilinder in mi je skrivila ventila-motor je ribnil! lahko ti dam tudi cifro od enega tudi iz celja ampak ni tisti kot si ti napisal, jaz sem kupil štarter pri njem, drugače pa dela tudi servise. to da matica pride v cilinder se pa velikokrat zgodi jaz sem enega klical za ventile in je rekel da so v redu. potem ko sem pa mislil iti ponje sem ga pa klical in je rekel da je prišla matice noter pa da sta zvita1 tudi ta ko sem šel po štarter je imel mašino zdrto in je rekel da je tudi matica noter prišla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!