Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Ice

Mister Depilirana Bedra

Recommended Posts

Ice

je kdo heroj ?

zal odpadem, ker imam porascene. :whistle:

pa mal sem zleht, ker mam visek casa, trenutno. :devil:

motofrik

Zakaj si že kolesarji brijejo noge in roke...? Mogoče bo pravilneje- brijete :devil: He-he-he.

DimmuMaid

Zakaj si že kolesarji brijejo noge in roke...? Mogoče bo pravilneje- brijete :devil: He-he-he.

ker majo (plehek) izgovor, da so pol bolj aerodinamični - sam so edin bolj homodinamični :D če je det, naj bo kosmat :fredy:

motofrik

Ne, DimmuMaid... Tudi jaz pravim, naj bo det kosmat. Zaradi padcev se brije, da se kraste prej odpadejo, in se ne infecira rana. Vem, sem kar nekaj let treniral cestno v mladinski ekipi. Pa hitreje se pelješ, ja. Če imaš kosmate noge pelješ 79km/h, z obritimi pa malo manj kot 80 km/h... .)

KeC

Pa načeloma zaradi tega ker se dlake pri padcih rade zataknejo med podlago in potem kože ne obrusi ampak jo dobesedno potrga.

motofrik

Če si poraščen, kot medved... Sicer pa zato, da se ne sasušijo v kraste, in gre krasta lažje dol (verjemi, v dveh dneh).

Zdrawc

.... potem ti morjo pa nogo obrit, da ti jo lahko nazaj pršijejo, sicer ti lahko kocine nawznoter rastejo, pa te pika v mišico in kosti :lol:

Zdrawc

Če jaz padem me lovci vstrelijo.... :lol1:

s čim te pa zamenjujejo :blink: :?

Matex_46

Če jaz padem me lovci vstrelijo.... :lol1:

:worship: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kaj si pa babe mislijo, je bolje obrito ali kosmato? :D

Zdrawc

Glej v podpis (levo) :lol1:

lej pa res :lol: :OK:

kao normalna

Wtf

Pa so mi rekli da tu ni prostora za zblojene, a zdaj bolj ko odkrivam ta forum, bolj mam feeling da spadam sem. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• smasher
      Torej, malce za razpravo, morda bo tukaj bol zrelo ker ni o motorjih ali kurjenju gum... Ali je 5G omrežje sploh potrebno? Se komu zdi da trpi pri 4G ? Je potrebno postavit anteno vsakih ...morda 100m? Eni fantje ki niso glih zvežbali stavkov za "šou"  
    • smasher
      kaj je bolje da izoliram izpušno cev ali zavorno cev, ker me muči da sta zelo blizu in kolikor vem ni najbolje gret zavorno tekočino. (ni vidno, placa dovolj, ugodna rešitev, morda trakovi, lahko je tudi kakšna senvič pločevina)  
    • bugy2004
      Kupiš štroma 1000 pa je zadeva rešena.
    • Andrej P
      Pa še moje skromno mnenje. Imam V stroma 650 - leto dni star, 10kkm. Zelo dober, uravnotežen motocikel, predvidljiv, lahko vodljiv, prostoren, tudi za dva (dobra nosilnost, nastavljivo vzmentenje zadaj). Meni položaj sedenja zelo ustreza. Velik sem 180. Naravno sedenje, neutrujajoče, primerno za dolge ture brez ustavljanja. Poraba malo več kot 3.5l - zelo ekonomičen. Priporočam nakup. Primerjava z MT07 - veliko bolj športno sedenje in poskočen motor. Torej V-strom za cruzanje in potovanja - MT07 za bolj športne užitke. Prostora za sopotnika neprimerljivo manj. Krajša medosna razdalja - več tresenja, bolj nemiren v vseh pogledih - tudi pri polaganju. Razmišljam o prodaji mojega V stroma. Ce koga zanima, naj se javi. Razlog - malo premalo moči pri kakem prehitevanju od 90kmh dalje (posebej če se cesta vzpenja), kjer rabiš kak hiter skok. Tudi na avtocesti ravno ne blesti. Pri 130kmh - 6000rpm in kar konkreten rrrrrrr. Ne vem pa, kaj naj kupim, da bo združilo lastnosti mojega z dodatkom, ki ga želim imet, torej malo več moči, oziroma pospeška v hrib od kakih 90kmh dalje in več udobja na ac. Predlogi dobrodošli!
    • izibajker
      Za prenočišča obstaja tema "Kje prespati" oz. zgoraj v modrem oknu imaš link "prenočišča: MS vodič". Pred kratkim sem dodal eno v Puli, če ti ni to predaleč od Plominke. Sicer pa zdaj, ko je že konec glavne sezone, ni nikjer na obali noben problem najti....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!