Skoči na vsebino

Ducati 999


vrho1679

Priporočene objave

To so po moje le ugibanja in prbližki, pravijo pa da bo naslednik 998, to je 999 predstavljen že septembra v Münchenu.

Močno dvomim, da jim bo uspelo narediti lepši motor (upam da se ne bodo preveč zgledovali po onem za GP ali šli v ST2/4 stil)

p.s.: Prva slika je najnovejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so po moje le ugibanja in prbližki, pravijo pa da bo naslednik 998, to je 999 predstavljen že septembra v Münchenu.

Angleški MCN je danes v papirnati izdaji že razkril prve VOHUNSKE fotografije novega Ducatija. Še malo, pa bodo tudi na netu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor jaz vidim je precej (če ne povsem) podoben MotoGP motorju. Sem pa slišal, da naj ne bi več imel enojne nihajne roke, kar na teh slikah še ni videti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima kdo MCN magazin in ga skenira bomo bolj vedl, tole je pa kot sem napisal ugibanje (prva je le skica čez sliko, druga pa kar nekaj časa stara)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sem ze videl masko in luc? .....aja,MV agusta F4.

Ah kje agusta ma se srebrno barvo zravn pa iz magnezija ulitke,... :D

Na prvi sliki me bolj tank spominja na benellija (vsaj iz tega kota deluje mal kljukast)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je zlo všeč, k ma čiste linije in ni tolk "edgy" k so zdej ostali motorji. Je lepo zaobljen, tko k kakšna lepa ženska ritka... :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer poznavalec Ducatijev, ampak se mi zdi, da je tole SS (SuperSport), nevem ali je 750 ali 900. Prejšnji model SS je bil v izvedbah Nuda (poloklep) in Carenata (cel oklep). Iz tega lahko sklepam, da gre v tem primeru za model Ducati Nuda SS 750/900.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer poznavalec Ducatijev, ampak se mi zdi, da je tole SS (SuperSport), nevem ali je 750 ali 900. Prejšnji model SS je bil v izvedbah Nuda (poloklep) in Carenata (cel oklep). Iz tega lahko sklepam, da gre v tem primeru za model Ducati Nuda SS 750/900.

Lp, Onim

če sta slepa in ne vidita kaj piše v polju zadeva, vama pa še enkrat tlele napišem :D :wink: :

800SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry miki, samo jaz na tistih dveh slikah ne vidim nič "novega od Ducatija", vsaj kar se dizajna tiče. Izgled je enak kot letošnji model SS/S (razen barvne kombinacije seveda):

f3.jpg

Sem pa bral, da razvijajo nove 600, 800 in 1000 kubične motorje z triventilsko tehniko. Kam jih bodo vtaknili pa ne vem, verjetno res v SS ali pa mogoče tudi v Monstra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater so pa res ekskluzivne fotke od Ducatijevga "najbolj pomembnega novega motocikla"... :shock: :roll: :evil:

Kako sem vesel, da sem ujel bežen pogled na največjo novost: nalepko 800. Ne vem pa kaj bluzijo s tisto 888-ko... :evil: :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups ... zajeb ... ma kakšna multistrada .. :lol: :?: :!: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa vem :?: ... zame preveč plastike ... se nič motorja ne vidi :cry: :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!