Skoči na vsebino

Ducati 999


vrho1679

Priporočene objave

Zvok je zelo odvisen od AUSPUHA in OKUSA, tako da o tem ne tu.

Pravilno rok se strinjam s tabo pa naj še kakšen reče lep zvok vsak celinder posvoje klofa :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...vsak celinder posvoje klofa :?: :!:

Pa še to čisto "randomly", če mu že rata klofnt, ane... :evil: :wink: :lol:

Bi bilo neprimerno bolje, da bi bili štirje cilindri, pa da bi vsi naenkrat klofnili. :idea: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V življenju še nism vidu motorja z takšnim glasom kot ga ima Ducati. Pač subjektivno mnenje.

Pa sm že bil tut na dirkah za Veliko Nagrado GP, enkrat sm celo vidu tam Aprilio RSV, ki je bla narjena za SuperBike..matr kak motor..hudo...ziher prek 200 konjev..gor Akropavič..sam škoda, k ga niso zalaufal..da bi mal zvok vidl..ker najboljžji NAVADNEM Ducatijevem glasu pri navadnem avspuhu, so motorji v SBK..

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kycysymet Objavljeno: 25 jul 2002 01:23 Zadeva: DUCATI 999, LEPŠI ALI GRŠI OD PREDHODNIKA?

--------------------------------------------------------------------------------

Sedaj je že znana končna podoba novega Duca, jaz ne vem kaj bi rekel, nekako se mi zdijo bolj vsklajene linije njegovega predhodnika kateri je na sceni že celo desetletje a kljub temu ne izgleda star (zasluga Tamburinija). Pravijo pa, da motor v živo zgleda čisto drugače kot na slikah.

hotschko Objavljeno: 25 jul 2002 08:35 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Sicer tema Ducati 999 že obstaja in tudi nekaj v zvezi z izgledom je bilo že povedano, no pa vseeno ... za moj okus preveč zaprt s oklepi, saj mi je pri motorjih zelo všeč, da se vidijo tehnični detalji motorja, okvirja, ... (monsterjeglihtaprav press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V življenju še nism vidu motorja z takšnim glasom kot ga ima Ducati. Pač subjektivno mnenje.

Pa sm že bil tut na dirkah za Veliko Nagrado GP, enkrat sm celo vidu tam Aprilio RSV, ki je bla narjena za SuperBike..matr kak motor..hudo...ziher prek 200 konjev..gor Akropavič..sam škoda, k ga niso zalaufal..da bi mal zvok vidl..ker najboljžji NAVADNEM Ducatijevem glasu pri navadnem avspuhu, so motorji v SBK..

:)

Ne vem sicer u čem je razlika med zvokom npr. Bulldoga z Akrapoviči, al pa Dučeja z Akrapoviči, men se zdi zelo podobno....Nič bolj ne gode Duče....To slišjo samo oboževalci, ker to HOČEJO slišat, he-he..... 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sicer si mi zdi prejšni model malce bolj skladen, samo mogoče ciljajo z novo 999 na ljubezen na drugi pogled.....Sej se ljudje hitro navadijo novosti, pa treba ga je u bistvu vidit u živo, ne bi rad sodil po slikah, mogoče samo ni fotogeničen..... 8)

Predvsem me malce moti popolnoma zaprt prednji oklep, nekako bi lahko dodali kakšno odprtino za odvajanje zraka, da razbije to monotonost rdečine....Vse ostalo je OK, zadnji del z zicem (celo za sopotnika, novost!!) spominja na F4, prednja maska isto....U glavnem, v živo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Videl 999 v živo, slišal 999 v živo in kaj sledi............zmaga za 999!

BRAVO DUCATI!!!!!!!!!!!!!!!!

Moram spremeniti svoj podpis!

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako to da ducati se kr natepava cevni okvir....mislm da ni poleg ducatijev niti enega SS z cevmi :blink: a ma tako togega da se lahk kosa z deltaboxi III itd...

f02.jpg

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ps: ne me narobe razumet, ce mi ga dajo ga bom mel ampak, sedez je "tapiciran" z eno plastjo 7mm neoprena ...dobesedno.

Popravljeno . Popravil gregas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregas, ta motor je čisti SS zato je vse podrejeno voznim lastnostim in performancam ... s Ducatijevim cevnim okvirjem pa ni nič narobe ... glej motoGP ... in še lepši zgleda kot deltabox B) ... po tvoje bi verjetno vsi motorji na svetu izgledali enaki tvojemu ... kenede ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregas, ta motor je čisti SS zato je vse podrejeno voznim lastnostim in performancam ... s Ducatijevim cevnim okvirjem pa ni nič narobe ... glej motoGP ... in še lepši zgleda kot deltabox B) ... po tvoje bi verjetno vsi motorji na svetu izgledali enaki tvojemu ... kenede ? B)

...boh ne daj da bi vsi motorji na svetu izgledali enaki mojemu ...kako bi pa zgledal da bi se po cestah fural sami po lev strani opraskani s krivimi vilicami nevozni motocikli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...boh ne daj da bi vsi motorji na svetu izgledali enaki mojemu ...kako bi pa zgledal da bi se po cestah fural sami po lev strani opraskani s krivimi vilicami nevozni motocikli :D

saj moj je pa iz obeh strani popraskan (hotschkoeditionmark2press) ... vilic pa res nima krivih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hm odlični so postali še boljši! Optično pa pogrešam tiste dve dodatne reže na prednji maski. Škoda, sem se jih že navadu.

Popravljeno . Popravil kristian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi mel tak motor. Ampak bi ga postavil v dnevno sobo in ga gledal, gledal...

:wub:

uh, jaz mam kar nekaj drugih planov z njo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!