Skoči na vsebino

Težave in okvare z vašimi jeklenimi kočijami


SEOI-NAGE

Priporočene objave

pred 8 urami, smasher pravi:

veste kaj ima "Fiat" v ponudbi:

1877_03995cff3285942a10db831b6e2b092d.jp

ali

k9nkfkakoev6vum8xofo.jpg

eno so stilski konji, drugo pa brutalni konji.

Upam,da nima 159 tako v pizdi menjalnika kot 8c,ki ima res obupnega...

Drugo je kao Fiat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo je giulia..drugo je dodge charger s fiatovo značko- 707 konjev .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, thumper pravi:

prvo je giulia..drugo je dodge charger s fiatovo značko- 707 konjev .

Z Domenom sva se en dan ganjala po Raceland z ford mustang shelby 500konjev...koji jajc...ko harley...pozer mobil...cas pa je celo uspel spravit skupaj kot na bmw 530 258konjev...

O uporabnosti ameriskih avtov...eh...

Razen Saleen S7,ki ga zelo spostujem!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sesir nič od navedenega nima Fiat značke, zato sem dal v navednice. So v FCA grupi, torej je Fiat večinski lastnik. Se strinjam da majo ti ameriški avti neke rahitične konje, samo jebačko zgledajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

glede na to , da ima moj normno porabo po mestu 15,8l bencina na 100km in da se jaz vozim za 10e/100km še ni tolk panike.. 

Mišljen je bil Cayenne :P.

Ob 10. 9. 2018 ob 23:05, smasher pravi:

veste kaj ima "Fiat" v ponudbi:

1877_03995cff3285942a10db831b6e2b092d.jp

Brez dvoma, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio manual transmission :afro1:

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 9. 2018 ob 12:13, Kugelschreiber pravi:

 

A po tvoje porše ne bi smel delat civil avtov?  samo nore gokarde z  notranjostjo ala zidarski oder? Panamera je za une druge zidarje. Ivane Zidarje, Černigoje...uglajene gospode hehe

simpl..ne.

za une zidarje sta maybach in rols.

pred 7 urami, bikez pravi:

Mišljen je bil Cayenne :P.

ok vejca je bila skoraj nevidna..

kdor ima za cayena ima za bencin. če se vozi na plin pa štepa kilometre s tem lahko da eno plačo delavcu iz prihranka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

simpl..ne.

.

In zakaj ne?

Sem se peljal kr v nekaj porsih...zal pa nikoli v nobenem,ki bi imel mašino locirano tam,kjer jo ima pravi športen avto...Porsche nikoli ni bil športen avto v bistvu tudi sami niso hoteli...ampak kao kompromis...mene nikoli fasciniral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/11/2018 at 8:34 AM, sesir said:

Z Domenom sva se en dan ganjala po Raceland z ford mustang shelby 500konjev...koji jajc...ko harley...pozer mobil...cas pa je celo uspel spravit skupaj kot na bmw 530 258konjev...

O uporabnosti ameriskih avtov...eh...

Razen Saleen S7,ki ga zelo spostujem!

Mustang ni nikoli bil misljen kot sportnik. Od zacetka je bil pony car, nekateri so ga (napacno) uvrscali v muscle segment, a do leta 2014 je imel togo zadnjo premo. Sele zadnja generacija s posamicnim vpetjem se lahko steje kot sportnik.

Z Rolls Royce Ghostom s 6.6 V12 bi-turbo in 100 konji vec ne bi dosegel niti taksnega casa, pa naravnost pospesuje neprimerljivo bolje kot prej omenjeni 530... ...pac ni temu namenjen.

Kdaj je pa se American znal zavijati? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 9. 2018 ob 12:42, sesir pravi:

In zakaj ne?

Sem se peljal kr v nekaj porsih...zal pa nikoli v nobenem,ki bi imel mašino locirano tam,kjer jo ima pravi športen avto...Porsche nikoli ni bil športen avto v bistvu tudi sami niso hoteli...ampak kao kompromis...mene nikoli fasciniral...

za nešporten avto ima prekleto veliko preveč zmag v svoji zgodovini..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, thumper pravi:

za nešporten avto ima prekleto veliko preveč zmag v svoji zgodovini..

Ker vecina zmag je z porseji,ki imajo masino na napacnem delu avta...vem,da tudi a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, sesir pravi:

Ker vecina zmag je z porseji,ki imajo masino na napacnem delu avta...vem,da tudi a...

glede na rezultate , ki so jih dosegli v motošportu je tale tvoj stavek vsaj čuden.. 

ker če jaz to obrnem - vsakič ko je zmagal porsche so imeli ostali napačno postavljeno mašino... in to mnogokrat.

je pa dandanašnji težko najti za na cesto homologiran športen avto z res dobrim razmerjem teža/moč pa da ima lastno težo pod 1200kg.. 

malo smo zašli ampak - kar se tiče pokvarljivosti je najhujša današnja  elektronika zaradi katere posledično že prihaja tudi do okvar na mehaniki..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, thumper pravi:

glede na rezultate , ki so jih dosegli v motošportu je tale tvoj stavek vsaj čuden.. ...

malo smo zašli ampak - kar se tiče pokvarljivosti je najhujša današnja  elektronika zaradi katere posledično že prihaja tudi do okvar na mehaniki..

 

Se strinjam...ni mi sedu 911 carera 2 l.00,ki se ga vozu...prejsnji dan vozu M5 l.99 in veliko lepse gre po cesti...oba rocni menjalnik!Zato pac nimam kaj lepega rect,hehe...gre pa mitsubishi lancer evo zame najboljse med temi tremi...Micka od 05 dalje

Glede menjalnika...ko sem sledil je bilo nekje 1000 navora maksimum kar vzdrzali....zdaj pa so uspeli neki pogruntat,da se ta stevilka konkretno dvignila?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa zelo hudo težavo, ki me je koštala že kup živcev in sicer dokaj bizarno. Že leta in leta parkiram pod latnikom (trta smrdljivka) Senca, pa te fore.

Dve leti mam srebrn avto in že lani je bil v tem obdobju zapikan od nekih rjavih pik, da izgleda kot bi prerjavel. No lani sem sčasoma spucal te zadeve letos je pa groza, kot bi se zadeva zapekla. Sem opral nič, sem šel v avtopralnico nič, sem poliral z nano polituro nič, bencin, petrolej, wd40, odstranjevalec smole nič za popizdit.

 Ma kdo kako idejo, benti upam da hudič ni stopil laka pa se zapekel do barve :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj ni druge rešitve, kot iskat in testirat različna čistila. Ker zadeve nisem videl ti tudi ne morem svetovat. V službi nas tedensko obiskujejo razni zastopniki čistil in obljubljajo čudeže z njihovimi produkti. Držimo se podjetja Austrochem. Poglej njhovo spletno stran, mogoče pa jih celo kontaktiraš, da ti najdejo kaj primernega in efektnega.

http://www.austrochem.si/

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Jaz mam pa zelo hudo težavo, ki me je koštala že kup živcev in sicer dokaj bizarno. Že leta in leta parkiram pod latnikom (trta smrdljivka) Senca, pa te fore.

Dve leti mam srebrn avto in že lani je bil v tem obdobju zapikan od nekih rjavih pik, da izgleda kot bi prerjavel. No lani sem sčasoma spucal te zadeve letos je pa groza, kot bi se zadeva zapekla. Sem opral nič, sem šel v avtopralnico nič, sem poliral z nano polituro nič, bencin, petrolej, wd40, odstranjevalec smole nič za popizdit.

 Ma kdo kako idejo, benti upam da hudič ni stopil laka pa se zapekel do barve :(

 

nitrorazredčilo je zakon... ok - čisti alkohol si probal?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

Jaz mam pa zelo hudo težavo, ki me je koštala že kup živcev in sicer dokaj bizarno. Že leta in leta parkiram pod latnikom (trta smrdljivka) ...

Čistilni plastelin + poliranje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, thumper pravi:

nitrorazredčilo je zakon... ok - čisti alkohol si probal?  

ne še, z nitrom se pa mal bojim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kaldu pravi:

Kaj pa White Spirit? Topi namreč smolo.

  

sem poskusil z odstranjevalcem smole, pa ni efekta.

Izgleda bom moral spolirat, pa trte zažgat :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kaldu pravi:

White Spirit odstranjuje tudi smolo.

 

sploh se mi ne sanja, kaj je to kar pada s trte. Objavim sliko yu3. In to ne pada vedno, nekje v zadnjih 14 dneh. Male rjave pikice, ma z nohtom ne gre stran :(
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

:hmm: kup litr acetona, namoč krpo in dej gor. 

bom kar moji vzel, sej ma za nohte, ampak upam da nau laka stopilo..pr teh novodobnih avtih se nikoli ne ve.

Sicer je pa zadeva organskega izvora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

bom kar moji vzel, sej ma za nohte, ampak upam da nau laka stopilo..pr teh novodobnih avtih se nikoli ne ve.

Sicer je pa zadeva organskega izvora

KAJ SI MONA VALDA BOŠ PRŠU DO PLEHA ZAJABEVAM SEEE ZAJEBAVAM ABORT ABORT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

KAJ SI MONA VALDA BOŠ PRŠU DO PLEHA ZAJABEVAM SEEE ZAJEBAVAM ABORT ABORT

pred leti sem s kuhinjsko gobico, zeleni del spucal avto...je pa bil mat potem :P

mam soseda pitur za avte bo že vedu, drgač pa bo poliranje kot pravi @Sam dePihlja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!