Skoči na vsebino

Težave in okvare z vašimi jeklenimi kočijami


SEOI-NAGE

Priporočene objave

pred 36 minutami, bajkr88 pravi:

Dokler ji ne vžge bi loh mi pobje šli pomagat pa bi jo porival... A ste za? 😁 Živnorc zate vem da si...

sj, pol bo pa užgala in ušla..kdo bo pa pir častu? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bajkr88 pravi:

Dokler ji ne vžge bi loh mi pobje šli pomagat pa bi jo porival... A ste za? 😁 Živnorc zate vem da si...

:panic::panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo epilog .... lučka v prtljažniku mi je praznila akumulator. Je crknil nek razdelilec, ki stane 900€ . No lučko mi odklopil in zdaj avtek dela, ko singerca. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pred nekje 40 leti je moj tast zaprl mojega svaka (v bistvu svojega sina) v prtljažnik, ko je bil še mulc, da je preveril, ali se lučka res ugasne, ko zapreš prtljažnik...   :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace se to preveri lahko tako, da na telefonu nastaviš snemanje in ga zapreš v prtljažnik. Simpl ko pasulj.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dr.looney pravi:

Drugace se to preveri lahko tako, da na telefonu nastaviš snemanje in ga zapreš v prtljažnik. Simpl ko pasulj.

....najnovejši tehnologiji ni lih za zaupat...   :D 

... je bolj zihr, da babo not zapreš... ...in se pol po Morse abecedi pogovarjaš preko haube, če luč še gori, al ne.....   če še ne sliši dobro, pa z bejsbol kijem gor tolčeš...  :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zivnorc pravi:

....najnovejši tehnologiji ni lih za zaupat...   :D 

... je bolj zihr, da babo not zapreš... ...in se pol po Morse abecedi pogovarjaš preko haube, če luč še gori, al ne.....   če še ne sliši dobro, pa z bejsbol kijem gor tolčeš...  :D 

 

Jaz bi se ti zlagala.... za kazen .... 🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... pred nekje 40 leti je moj tast zaprl mojega svaka (v bistvu svojega sina) v prtljažnik, ko je bil še mulc, da je preveril, ali se lučka res ugasne, ko zapreš prtljažnik...   :lol1: 

mene in brata je fotr zaprl v prtljažnik, ker je mel opel kadet pogon zadaj, pa spredaj motor in je padal sneg. In smo uspeli zvoziti :D

ps. lučko sva mela prižgano.

čez 25 let ne moreš verjamit vidim idiote (4je junci) kako porivajo opel kadetta (modelC) iz Črnega vrha v hrib po snegu...itak da ni šlo. Pa jim povem, kaj je moj fotr pred leti storil. So me gledali neki časa kot čuki, pol pa le 3je so šli v prtljažnik, lučka je bila ugasnjena :P en pa za volan. Opelca je letela ko sneta sekira po snegu :D

 

pred eno uro, hribuc pravi:

Boljš to kot pa lukno vrtat v vrata 🤔

v vrata ne..sem pa v nokii 3310 razbil vse lučke, ker je bil nek kurcšlus in so skos gorele. Seveda je trošilo baterijo. Ko sem ledice razbou, je spet zdržala 5 dni brez filat :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, dr.looney pravi:

Evo epilog .... lučka v prtljažniku mi je praznila akumulator. Je crknil nek razdelilec, ki stane 900€ . No lučko mi odklopil in zdaj avtek dela, ko singerca. 

 

Kaj razdelilec za 900eur.... 🤣  

@DAMI34 kaj je bil karavan al limuzina tisti kedett?

Eden redkih meni lepih oplov je kadett c karavan verzija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, smasher pravi:

Kaj razdelilec za 900eur.... 🤣  

 

Tako mi je rekel avtoelektričar, edino če se je zmotil pa je namesto 200 rekel 900. Saj ni važno. Lučka je odklopljena, zdaj bo mir , pa še nove zvočnike imam. Zdej se spet tapru sliši muska pol pa vidi avto . :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, smasher pravi:

Kaj razdelilec za 900eur.... 🤣  

@DAMI34 kaj je bil karavan al limuzina tisti kedett?

Eden redkih meni lepih oplov je kadett c karavan verzija. 

limuzina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, dr.looney pravi:

Jaz bi se ti zlagala.... za kazen .... 🤣

... jest bi te pa za kazen še enkrat not zaprl, pa vprašal, če gori.... pa za zihr še mal bolj prtisnu haubo, da stikalo za zihr izklopi lučko...

   :P 

Tree falls on car, branches knock out power in Cornelius | KATU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

... jest bi te pa za kazen še enkrat not zaprl, pa vprašal, če gori.... pa za zihr še mal bolj prtisnu haubo, da stikalo za zihr izklopi lučko...

   :P 

Tree falls on car, branches knock out power in Cornelius | KATU

Ti neki zaupam.... mene ne spraviš kar tak v prtljaznik.... sem težka kategorija :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Zivnorc pravi:

... jest bi te pa za kazen še enkrat not zaprl, pa vprašal, če gori.... pa za zihr še mal bolj prtisnu haubo, da stikalo za zihr izklopi lučko...

Lahko je kje slab stik pa se med vožnjo pretrese vse skupaj... enkrat dela, drugič ne. Obvezno kontrolirati tudi med vožnjo po slabšem terenu...  :P  

bumpy-ride.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, XTR pravi:

Lahko je kje slab stik pa se med vožnjo pretrese vse skupaj... enkrat dela, drugič ne. Obvezno kontrolirati tudi med vožnjo po slabšem terenu...  :P  

bumpy-ride.gif

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.facebook.com/thegrandtour/videos/defusing-a-bomb-in-the-back-of-a-citr%C3%B6en/713489452970631/&ved=2ahUKEwjXka_r8d_5AhWD_KQKHRRsBSMQwqsBegQIBxAE&usg=AOvVaw16UWfFRP_xxAOZHb379mNG

😀

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PITANJE. Čez vetrobransko steklo je lezel polž. Nekam strupen. da zdaj ne znam očistit sledi?! ko brisalci in vitrex niso zadoščali, sem steklo obrisal še s krpo z alkoholom. Na videz in otip je čisto, ko pa se vozim v nalivu, se prav tam voda še vedno nabere. valjda direkt pred šoferjem. S čim bi lahko poskusil?  

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam pojma ampak jaz bibposkusil še z W5 razmaščevalcem, taka rozasta tekočina in ima nastavek da ne samo pošprica ampak naredi peno ki ostane nekaj časa in potem dobro zbrišeš. 

Če ne veš W5 je znamka od lidla, zgleda neko "čip čistilo" ampak v firmi z njim čistimo ostanke UV barve na stroju (ki drugače samo nitro raztopi in se pri čiščenji z nitrom zadušiš), na oldtajmerju sem pošprical zunanjost 40let stare dizl pumpe kinje bila vsa lepljiva, po dveh nannosih se je aluminij svetil. 

Tako da kadarkoli sem v dilemi kaj za ena svinjarija je pošpricam z W5 razmaščevalcem (čistilom zanpečice) in če je organska kemija jo v 90% primerov spuca. 

(organska kemija po kemisko je vse kar je na bazi ogljika, tista nalepka "organski odpadki" za bio odpadke je iz strokovnega vidika napačna) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Kugelschreiber pravi:

Biker88 se smeje, ma nit ni smesno. Pizda mu polzja...

 

 

7024C4F5-A774-4437-9322-58128B4B8591.jpeg

54C87459-DE2C-4BCB-84FD-59718F241CAD.jpeg

CD13C2CE-F643-4C11-8CB7-7984DB3103E4.jpeg

...  :hmm: ...

... men pa to bolj zgleda, kot da ti je baba z jezikom čez šla.....

 

Resno:

Poskusi s kisom. Jabolčnim... alkoholnim, watever....  ... lahko tudi prerežeš čez pol jabolko, pa z njim zdrgneš šipo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Biker88 se smeje, ma nit ni smesno. Pizda mu polzja...

 

 

7024C4F5-A774-4437-9322-58128B4B8591.jpeg

54C87459-DE2C-4BCB-84FD-59718F241CAD.jpeg

CD13C2CE-F643-4C11-8CB7-7984DB3103E4.jpeg

Jao :slap: Baje je to najboljše naravno lepilo. Najslabše je dodajanje tekočine. Pusti v senci, da se dobro osuši in poskušaj ostrgati dol oz. še raje posvaljkati.

Ličarji imajo najbrž tudi izkušnje s tem :) Mogoče čistilo za steklo akvarija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

DPF filter error, avto euro 4, letnik 2007.

A na tehničnem preverjajo/bodo preverjali v smislu "avto ima serijsko vgrajen DPF filter, četudi je EURO4 ga ne smete odstranit" ali pa "avto je EURO4/2007 in DPF filter še ni bil nujen, ni panike če ga 'več' ni, izvoljo prometno in srečno pot" ?

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!