Skoči na vsebino

Ducati 1098


Kölm

Priporočene objave

Jaz bi ga pa takoj imel, če mi ga kdo poceni zrihta, takoj upokojim moje 4 cilindre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej je napisal da je prdalica, okol se bo pa hvalil s kakšnim strojem se je vozu :rolleyes:

sicer pa sej vem, da sem že 2x to napisal na forumu, pa vseen še v tretje..." povprečen slovenski motorist itak mentalno ni dorasel znamki kot so Ducati, HD ipd...."

pa se nimam za nč več kt ostali zato, ker vozim Ducatija,..glede na odnos folka do te znamke bi se kvečjem loh sekiral kakšn kreten sem da te jajca vozim,...pa se ne :) kot bi rekel naš premier "to so dejstva" B)

MISELM ĐIZAS KRAJST. :SS: Mentalno ni dorasel (blagovni) znamki. ma dej, razlož mi, kaj ti doživljaš, ko mentalno dojameš Ducatija? Jaz verjamem de ti je sedet na ducatiju al pa harleyu lepo, če si ceu lajf to želiš. de ti dost pomeni dejstvo, da si se dokopal do objekta poželenja. okej. Me veseli. ampak veš kaj? vsi tisti ki mentalno ne dojamemo znamke pač nismo verski gorečneži. Lastniki ducatijev delate klovne iz sebe, vsakič ko kdo namerno ali iskreno pljune na vaš objekta poželenja. podobno so znoreli muslimani, ko so vidli mohameda v Danskem cajtengu. mentalno dojemanje blagovne zunamke.

BTW: v soboto sem gledal 1098R, tistga k ga je RVT vozil. zdej nima več luči, in karim se je z njim vozu 1:34:xx. Če nebi vedel, da gledam 1098r, nebi bil 100% kaj to je. "navadn" in R sta precej precej različna. presenetljivo pravzaprav. zgčeda pa ZA POPIZDIT ŽLEHT :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei drugače bejbe ful padajo na Dučote, +za dukatije hehe :whistle:

haha to bo to ja :D

še vejo ne da to obstaja

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa sej vem, da sem že 2x to napisal na forumu, pa vseen še v tretje..." povprečen slovenski motorist itak mentalno ni dorasel znamki kot so Ducati, HD ipd...."

Jst bi reku, prej da je mentalno nedorasel, tisti, ki na sprejme, da kdo na tem svetu pa mogoče drugače misli,...

Po tvojem komentarju sklepam, da misliš, da si mentalno dorasel... pa si??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tale z mentalno nedoraslostjo je res malo bosa :)

Ajde, saj nam je vsem jasno, da so HDji, Ducatiji, ipd, motorji s tradicijo in kdor nekaj da na to in na takšno ime naj si pač omisli tak motor. Ampak z mentalno doraslostjo / nedoraslostjo pa to nima ravno veliko, prej bi rekel, da so mentalno nedorasli nekateri lastniki teh strojev, ker eni res tako goreče zagovarjajo in branijo, se vedno odzovejo na vsako namerno provokacijo in so velikokrat takoj užaljeni, če kdo malo pokritizira te motorje. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mentalna doraslost znamkam ducati, HD itd... = zelo dojemljiv človek za marketinške prijeme :whistle:

take potrošnike imajo povsod najraje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga razlaga je pa tudi: dojemljiv plačati več za tisto, kar konkurenca ponuja po nižji ceni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga razlaga je pa tudi: dojemljiv plačati več za tisto, kar konkurenca ponuja po nižji ceni :)

= marketing :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

Jasno, če bi (vsaj malo) pomisul, bi vzel drugega... :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

jst tut ne bi kej dost mislu in vzel cbr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

100 ljudi 100 čudi.... Jst bi Hondo vzel :P

men pa recmo ducati sploh ni nč posebnega in nevem kaj delate tak oh in sploh iz njega, k je sam motor, ki je predrag za to kar je, ...

je lep design, sam ni pa zdej najlepši, pa najboljši in majka... sam še en motor pač...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

Ja tigra 1050. :D

Eno je če dobiš za šenk, drugo je če malo preračunaš in probaš dobiti največ za svoj denar.

sam še en motor pač...

Zato pa hondo voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa hondo voziš.

Ker mi je najlepša od teh, ki so v moji študentski finančni moči, pa tut tko so mi eni izmed najbolj lepih motorjev :)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

sigurno dučeta, ga prodal in kupil kwaka ter ga malo dirkalno opremil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober pa naj kdo tle napiše, če mu nekdo ponudi dva motorja, med katerima si lahko enega izbere. Na voljo ima zmagovalko letošnjega masterbike testa Hondo cbr1000 in pa Ducatija 1098, kaj bi vi vzel?

Jst ne bi nit enkrat pomislu.

vzel bi ducatija, si kupo r1 pa še en kros ktm za po šumi...ducatija pa prodal naslednji dan ker to ni motor ampak dizl drekpumpa

sigurno dučeta, ga prodal in kupil kwaka ter ga malo dirkalno opremil :whistle:

no vsaj nekje imama podobne misli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 ljudi 100 čudi.... Jst bi Hondo vzel :P

men pa recmo ducati sploh ni nč posebnega in nevem kaj delate tak oh in sploh iz njega, k je sam motor, ki je predrag za to kar je, ...

je lep design, sam ni pa zdej najlepši, pa najboljši in majka... sam še en motor pač...

ali po domače povedano- gnil je...če bi se še odločal za italijanski motor, bi vzel mv agusto f4 r312, ki je neprimerno boljša, prestižnejša in lepša kot ducati, pa še 4 valjnik je in ma zvok taki kot se spodobi za motor, ne pa tistega jamrajočega prdanja

Popravljeno . Popravil balkanac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali po domače povedano- gnil je...če bi se še odločal za italijanski motor, bi vzel mv agusto f4 r312, ki je neprimerno boljša, prestižnejša in lepša kot ducati, pa še 4 valjnik je in ma zvok taki kot se spodobi za motor, ne pa tistega jamrajočega prdanja

... v čem .... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem čist pričakoval take reakcije :)

no pa da vas vprašam, zakaj je pa sploh treba provocirat lastnike Ducatijev, HD jev,...?? a so to mogoče kej slabš motorji kt rižotarji :rolleyes: sej vem, da se čist preveč ukvarjam s tem vašim provociranjem, sam k mi gre na ku*** to,... A mogoče lastniki omenjenih znamk kdaj provocirajo/mo vas zarad tega kaj vozite? NE , pa čeprov mam tud jz zlo slab mnenje o določenih japoncih pa zato ne nabijam vsevprek po temah na MS kakšne jajca so...boli me kva vi vozte pa "ko je jači" ...sam ne skoz pluvat po drugih ;)

pa sej sem mel Hondo, jebi ga sam makaronar mi pač bl sede :rolleyes: vem čudn sem, da grem po dveh CBR presedlat na Dučeta, zrel za LJ-Polje :D

no ja pa sej ni važn...je že mim, sam kakšn more včas mal nazaj rečt kej

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!