Skoči na vsebino

Ducati 1098


Kölm

Priporočene objave

Če srečno preživiš padec(kar upam da ga ta je), ima da se sam kresneš po betici. :P :P

Baje je imal samo par polomljenih reber.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak Ducati tudi je luksuz.

in kakšna je cena pr nas v slo za osnovni model?

Osnovni 17k

S 21k

Tribarven S 24k

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Glede vpoklicev Ducatija 1098 in pa dveh napak...

Mene zanima kakšni so znaki, da so te dve napaki prisotne na motorju???

Ok, napenjalec zobatega jermena ni v tolerancah??? Hallo? kaj to pomeni? A da napenjalec jermenov ne napne zadosti jermena??? :hmm: A pol so odmične gredi nenatančno gnane in s tem odpiranje in zapiranje ventilov?

Druga napaka so pa spojke za gorivo. Verjetno bi v najslabšem primeru gorivo kje začelo puščat...

A je morda tu kakšen,ki ve kej več od teh napakah ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj za napake pravijo v MOTOLEGENDI?

Rad bi pa dodal tole: V omenjeni trgovini sem dobil obcutek, da so nekako samozadostni, hladni. V neugledni izlozbi imajo nekaj kar naj bi bilo izredno lepo in dobro. In prav to dobro ni za vsakogar, razen, ce si jim kot oseba vsec. Dva nova izdelka so zadelali z raznimi kolesi, oblacili ter trakom, kot, da bi se bali crnih koz. Morda pa bodo morebitni kupci zadovoljni s pogledom skozi daljnogled. Skratka, manjka jim prijaznega pristopa. Svetoval bi jim, da si privoscijo kasnega oblikovalca notranjih prostorov (aranzerja??) ter, da se udelezijo kaksnega tecaja za prodajalce, upam, da jim potem malo toplejsi pristop nebo spanska vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bernardosi : Kaj pravjo glede napak na motolegendi?

Mene tudi to zanima kaj pravjo tm. Vprašanje je samo to, koliko je za njih peščica motorjev (z napako) ???

Sem bil v tovarni dva meseca nazaj v hali,kjer proizvajajo 1098. Sm si vse fajn ogledal. Ne vem,vidu sm naprimer ,kako en sploh ni tel vžgat. V celi proizvodnji se najde par takih,kjer je kvaliteta vprašljiva. Bili so pa parkirani stran od ostalih, tako da jih pol šeenkrat pregledajo. V glavnem tam čist vsak motor kr fajn pregledajo in stestirajo, to pa predvsem zaradi tega ker jih naredijo malo.

V motolegendi pa bi prodajalci res lahko imeli drugačen pristop (prijaznejši), ne pa da si tam in da rabjo pol ure,da te sploh opazijo ?!? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Hola!

V Motorradu 4/2007, (2.2.2007, str. 38) je objavljen prvi primerjalni test novega Ducatija 1098 S (torej ne navaden, ampak taboljši model - cena 21.295 EUR) in nove R1 (cena 13.782 EUR).

Testniki so izmerili in ocenili oba na pisti in za vsak dan takole:

A bi lohk en prevedu al pa usaj povedu kdo je zmagal v primerjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede proizvodnje pa - wow, si mislil, da tiste pokvarjene direkt med delujoče parkirajo, al kaj? :unsure:

Ubistvu jih ! S tem da imajo gor listek z napisom kvaliteta vprašljiva ! ( predvsem model monster,ki jih naredijo veliko in nimajo prostora da bi jih parkirali posebej).

No pa še ena zanimivost glede 1098: Stroški vzdrževanja so za 50% nižji . To pomeni,da so servisni intervali namesto na 6000km premaknili na 12000km s tem, da so ugradili kvalitetnejše komponente in s tem bistveno pocenili vzdrževanje.

tisto glede motolegende se pa strinjam da ne sodi v to temo ( sem odgovoru oziroma potrdil bernardosi-jevo objavo ).

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto glede motolegende se pa strinjam da ne sodi v to temo ( sem odgovoru oziroma potrdil bernardosi-jevo objavo ).

Sodi ne v temo....je pa resnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomeni,da so servisni intervali namesto na 6000km premaknili na 12000km s tem, da so ugradili kvalitetnejše komponente in s tem bistveno pocenili vzdrževanje.

da nisi ti slučajno mislu iz 10000km na 20000km oz. 6000miles -> 12000miles ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi ti slučajno mislu iz 10000km na 20000km oz. 6000miles -> 12000miles ?!

nop. Interval je sedaj 12000km. Prej je bil pa 6000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah ... finta u levo ... jaz sem imel na vseh Ducatijih do sedaj na 10k km servise :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ptrjujem tudi jaz sem imel do sedaj na vseh ducati-jih servinsne intervale na 10k in kolegi tudi probaj pogledat še enkrat v servisno knižico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!