Skoči na vsebino

Ducati 1098


Kölm

Priporočene objave

Spredn konc mi liči na japonce, še posebej CBR 600 RR.

Mah, nč posebnega.

seveda pa japaneri niso ankol kopirali dučeta.

kdo je že prvi imel take luči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bojo cene zelo ugodne :)

Pricing may very well be the most startling aspect of the new Ducati 1098. The base model for $15,000, the 1098S will be $19,995 and buyers of the the 1098 Tri-Color will need to bring a check for $24,995. Most ways you dice that the prices for the 2007 1098 are several thousand dollars cheaper than the outgoing 999 line.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba to v živo videt, zaenkrat mi zgleda bol tko, mogoče sem jst preveč pričakoval od Ducatija, sej ne da je slab sploh ne, je kar vredu, sam ni pa nič presenetljivega, tako kot ponavadi, ko je Ducati izdal motocikel, ki je bil leta pred japanci.

Preveč so se matral naredit novejšega 916, vse isto, samo posodobljeno.

Čeprov večkrat ko ga vidim bol mi je všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novinar ki ga je vozil piše da se mu zdi prvi 100% moderni ducati

[attachmentid=85773]

lahek, precizen in odziven, sicer ciklistika ni tako lahkotna za vsakega motorista kot pri 999, naj bi bila bolj podobna staremu 998

pri pospeševanju do 290 se mu je zdelo da kr trga asfalt na pisti, vsakič ko je menjal brzino :)

[attachmentid=85770][attachmentid=85771]

diski so 330 mm, takih zavor še ni testiral na nobenem serijskem motorju .. [attachmentid=85769] čeprav je imal testni motor napako. brembo pojasnjuje da bodo to še odpravili prej ko bo motror prišel v prodajo

motor vleče že od 1500 vrtljajev, pri 7000 pa eksplodira

post-1823-1163233634_thumb.jpg

post-1823-1163233647_thumb.jpg

post-1823-1163233662_thumb.jpg

post-1823-1163233677_thumb.jpg

post-1823-1163233691_thumb.jpg

post-1823-1163233702_thumb.jpg

post-1823-1163233714_thumb.jpg

post-1823-1163233878_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo cena res tako ugodna, kakor je razvidno iz prvih inf., pol bo dosegel velik prodajni uspeh, saj za dobre 3 mio sit (15.000 USD, kar se mi zdi zelo vprašljiva in hudo nizka cena) dobiš pravi pravcati čistokrvni dirkalnik. Je pa ziher vrhunski, in po kvaliteti in po dizajnu! Res neverjetno!

Ampak cena se mi zdi res sumljivo nizka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje se bo to končal s temi konji in kubiki. Pomoje bodo mogli tko kot pri formuli enkrat zmanjšat. Drugače mi je oblikovno najlepši bil model 916, pa še zvok je bil hud. Te tanovi pa sam neki čudn ropotajo, komi razločiš da so dvovaljni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mi je zelo zanimivo je tudi to, da prvič ni obut v supercorso ampak bt002, to pomoje pove dovolj o tej gumi. :OK:

Švoh pisanje. :fredy:

isti model

druga serija modela (istega)

druga guma

tak je to. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar mi je zelo zanimivo je tudi to, da prvič ni obut v supercorso ampak bt002, to pomoje pove dovolj o tej gumi. :OK:

in o tem ,da ducati na motoGP vozi bridgestone in je to verjetno v paketu deal?

guma ni pri tem nič "kriva" ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in o tem ,da ducati na motoGP vozi bridgestone in je to verjetno v paketu deal?

guma ni pri tem nič "kriva" ... :evilgrin:

Kaj pa imajo seriski motocikli veze z motogp dirkalniki, lepo prosim no, tud gume nimajo veze razen tega da na njih piše ista firma, hočem povedat da so očitno dobre gume(beri kompromis za cestno in dirkaško uporabo) če jih dajo na motor vreden 5+ mio. sit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa imajo seriski motocikli veze z motogp dirkalniki, lepo prosim no, tud gume nimajo veze razen tega da na njih piše ista firma, hočem povedat da so očitno dobre gume(beri kompromis za cestno in dirkaško uporabo) če jih dajo na motor vreden 5+ mio. sit. :OK:

Ali pa je nekdo nekoga dobro podmazal, da je dal gor prav te gume in ne Pirelli, Metzeler, Michelin,... :winkiss: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!