Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave


B)

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Kmet se je u jezik ugriznu. To ni ok. 

Res sem se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Borutt pravi:

Ker ti očitno ne gre; nisi policist in nikoli nisi bil policist. Torej nimaš najmanjšega pojma, kaj policist počne niti zakaj karkoli počne. Se jaz vtikam v tvojo službo? Pametujem o tvoji službi? Ti govorim, kaj in kako delaj? Ne. Ker nimam pojma o tvoji službi. Ti pa nonstop pametuješ o moji službi in nekemu služenju narodu. Najmanjšega pojma nimaš o tej moji službi. Zato pametuj o svoji službi, katero poznaš in ne o moji, katero ne poznaš. 

Zgoraj navedeno velja za vse pismene. Sem pa vedno na voljo karkoli razložiti. 

OK, priznam, da nimam pojma, kaj počnejo policaji na meji, da za 113 avtomobilov potrebujejo 1 uro in 3 minute. Mi lahko pojasniš?

Jaz za svojo službo znam pojasniti, kaj počnem in tudi zakaj to počnem.

Neuradno sem pa slišal, da na teh majhnih prehodih (Dobovec, Leskovec, ...) namerno zavlačujejo, ker želijo, da ljudje hodijo na večje prehode. Vem, da je ta podatek nepreverjen, vendar tudi policija pri raziskovanju raznih dogodkov večkrat uporablja informacije, ki jih ni možno preveriti in potem na podlagi logike sklepa na dejanski potek dogodkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delajo kakor hitro dela "povezava" . Dokument "vrže" na čitalec in če povezava dela je to par sekund, če pa dela bolj počasi traja temu primerno dalj (x 113 pa se nabere) . Verjetno nimajo vsi prehodi enako zmogljivih povezav in v kakšni "vukojebini" to kar traja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre pa na kurac, ko je gužva, odprta ene kolona, vidiš pa par policajev, ki šetajo okrog. :angryrant1: Sicer je to seveda moj subjektiven problem, ker ne poznam njihovga dela, ziher kej zlo pomembnega delajo med šetanjem in zato ne morjo odpret še ene kolone. :slap: Upam, da me Borutt razsvetli, da ne bom več po nepotrebnem pizdil. :D

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opet če ova kiša, majku ji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

kiša ima majku :huh: 

i sestru, u pm izgleda da če doči čitavo sorodstvo.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

i sestru, u pm izgleda da če doči čitavo sorodstvo.

ja ću babu :P

res je ta vreme dosadan ratu :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kam greš na morje.  Jst grem na Hvar in ko pogledam dolgoročno prognozo, vsak dan "jaje na oko". V 10 leti ni blo en dan, da neb blo za kopat.

hvar.thumb.jpg.e82ae685221dfdf77a8022695da9f900.jpg

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da sem prodal Harleja in nisem vedu,da v torbi na njem roj os...bi posebej računu...hehe

Un ga naložu v avto...sele doma ko se vrnil v avto bilo v njem polno os.. 

received_197297717784074.jpeg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

OK, priznam, da nimam pojma, kaj počnejo policaji na meji, da za 113 avtomobilov potrebujejo 1 uro in 3 minute. Mi lahko pojasniš?

Jaz za svojo službo znam pojasniti, kaj počnem in tudi zakaj to počnem.

Neuradno sem pa slišal, da na teh majhnih prehodih (Dobovec, Leskovec, ...) namerno zavlačujejo, ker želijo, da ljudje hodijo na večje prehode. Vem, da je ta podatek nepreverjen, vendar tudi policija pri raziskovanju raznih dogodkov večkrat uporablja informacije, ki jih ni možno preveriti in potem na podlagi logike sklepa na dejanski potek dogodkov.

Na mejnih prehodih opravljajo mejno kontrolo. Menda si že slišal za šengen. Kaj pa za temeljno in temeljito kontrolo? In še marsikaj drugega. 

Potem pa pojasni, kaj ti počneš v svoji službi in ne, kaj nekdo počne v službi, katero ne poznaš. 

Neuradno boš slišal še marsikaj. Mogoče boš še zvedel, kdo je ustrelil Kenedija. 

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Men gre pa na kurac, ko je gužva, odprta ene kolona, vidiš pa par policajev, ki šetajo okrog. :angryrant1: Sicer je to seveda moj subjektiven problem, ker ne poznam njihovga dela, ziher kej zlo pomembnega delajo med šetanjem in zato ne morjo odpret še ene kolone. :slap: Upam, da me Borutt razsvetli, da ne bom več po nepotrebnem pizdil. :D

Tvoj subjektivni problem je to :lol1:

pred 54 minutami, DinDiin pravi:

Sej k boste plavi stavkal, bomo z vami! Ker itak nimamo pojma kaj in kako delate. :)

Počakaj, da sestavijo vlado. Tisti moment se nam lahko pridružiš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa itak, cepci od Koritnikov se ze 2 mesca al kok ne znajo zment, kdo bo kok pokradu. Sposobni, res. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

En obični štromar vsaj ne laže , kot prekvalificiran šofer s tečajem za policista. A si še tepec v patrulji , pa tako sposoben :lol1:

Ob 22. 7. 2018 ob 13:08, Borutt pravi:

Se jaz vtikam v tvojo službo? Pametujem o tvoji službi? Ti govorim, kaj in kako delaj?

pred 4 urami, Borutt pravi:

Pravzaprav pa, kaj pa ve en obični štromar oziroma šofer, kakšna razlika je med politiko in cestno prometnim prekrškom. 

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Frenk 67 said:

odvisno kam greš na morje.  Jst grem na Hvar in ko pogledam dolgoročno prognozo, vsak dan "jaje na oko". V 10 leti ni blo en dan, da neb blo za kopat.

hvar.thumb.jpg.e82ae685221dfdf77a8022695da9f900.jpg

:eek:

 

Sploh ne vem, kaj mi je bol neverovatno. Napoved, al de mas ob 11:30 jabolko na 100%. Zdej se reci de ti motor pije 4,32l/100km, pa znorim od zavisti. 

 

;)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maiden pravi:

med uči ga kresn.... :lol1:

sam en je :dry:  ... k kiklop me gleda :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maiden pravi:

hmmm...špricn mu v uč ... :mad:

sj sm . salicilna kislina in mlečna kislina... to mu bom brizgou 3 x na dan tri dni ... :mad:

ima da ga oslepim in trepalnice pokurm :dry: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!