Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ko že vse zgleda, da bo delalo, ko vodno pumpo vzameš ven štirikrat pa iščeš po delavnici za vsak malo večjo dihtungo, da bi kurba ja dihtala...in ko ves zaskrbljen gledaš v rezervar hladilne, a še pada gladina al ne...in ko je vse perajt...te zajebe štarter !

Ja pa pizda no, ne vem a sem jaz tak picajzl al so ostali taki kreteni. Čuješ, da neki ruži po mašini, a ti še kar teraš...dokler gre, gre.

Tolk je zjebana puša v štarterju, da rotor že drsa ob magnet in je tolk lufta, da gre zobnik mim tavelkega na magnetu. FAK !

Dober da je sosed avtoelektričar, pa da vidim, a bo rešil vikend.

 

Pa lehko noč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljucavnica na vratih v prostor zraven garaže. Razsula se je. Notri pa orodje, da bi lahko popravil.???

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

Kljucavnica na vratih v prostor zraven garaže. Razsula se je. Notri pa orodje, da bi lahko popravil.???

.... "pajser"  oziroma lomilka ( da nau keri u nezavest padu) .... tut pomaga.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, dr.looney pravi:

.... "pajser"  oziroma lomilka ( da nau keri u nezavest padu) .... tut pomaga.... ;)

Dobr, da zdej vem, kako se rece pajserju ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maxxa pravi:

Dobr, da zdej vem, kako se rece pajserju ?

.... vedno na uslugo..... tut s pajserjem ce je treba..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, dr.looney said:

.... "pajser"  oziroma lomilka ( da nau keri u nezavest padu) .... tut pomaga.... ;)

Ga ma v garazi. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@maxxa 

Pravilno se reče - lomilni drog. In kot je rekel Zok...je tudi notri.

Bom jutri prevrtal......spet se bo tast lahko hvalil, da brez njegovega orodja itak nič ne morem....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

@maxxa 

Pravilno se reče - lomilni drog. In kot je rekel Zok...je tudi notri.

Bom jutri prevrtal......spet se bo tast lahko hvalil, da brez njegovega orodja itak nič ne morem....?

.... tudi vzvod za odpiranje zabojev ..... ;) .... lomilka je tut cist prav .... je v sskj .... :jezik:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc vikenda. In lepega vremena. Moped sem za nekaj dni pospravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za rubriko pa saj ni res. Kot kaže meni naročevanje gum preko spleta res ni usojeno. Že pri avtu mam vedno neke p*zdarije, tokrat naročim za motor gume pri Širniku. Ded na mestu, gume zrihtal v roku dveh dneh, isti dan me pokliče javi, da jih je dobil in da jih da takoj naprej. Potem pride na vrsto DPD. V četrtek jih odpošlje, v petek zjutraj jih dobi njihov kurir. Ker se mi ne da celi dan čakat doma, kliknem takoj zjutraj na preusmeritev paketa na bližnjo pumpo (caa. 1km stran). V petek nisem delal sile, sem se v soboto zapeljal na pumpo, me gledajo ko da bi naročil par kubikov drv. :eek: Gledajo okoli pravijo, ni nič. Ker v soboto na DPD-ju nihče ne dela jih tudi na telefon ne dobiš. Pokličem danes zjutraj, vprašam kje so gume in mi gospodična pove, da bodo danes. Pa jo vprašam kako to, da jih ni bilo v petek, če so imeli celi dan gume v kombiju in se vozili gor in dol po Mariboru. In mi odgovori, da je pumpa na drugem rajonu. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Za rubriko pa saj ni res. Kot kaže meni naročevanje gum preko spleta res ni usojeno. Že pri avtu mam vedno neke p*zdarije, tokrat naročim za motor gume pri Širniku. Ded na mestu, gume zrihtal v roku dveh dneh, isti dan me pokliče javi, da jih je dobil in da jih da takoj naprej. Potem pride na vrsto DPD. V četrtek jih odpošlje, v petek zjutraj jih dobi njihov kurir. Ker se mi ne da celi dan čakat doma, kliknem takoj zjutraj na preusmeritev paketa na bližnjo pumpo (caa. 1km stran). V petek nisem delal sile, sem se v soboto zapeljal na pumpo, me gledajo ko da bi naročil par kubikov drv. :eek: Gledajo okoli pravijo, ni nič. Ker v soboto na DPD-ju nihče ne dela jih tudi na telefon ne dobiš. Pokličem danes zjutraj, vprašam kje so gume in mi gospodična pove, da bodo danes. Pa jo vprašam kako to, da jih ni bilo v petek, če so imeli celi dan gume v kombiju in se vozili gor in dol po Mariboru. In mi odgovori, da je pumpa na drugem rajonu. :headbang:

Lej, on ima vcasih nalozeno ze cez noc ali res zgodi zjutri. Tak da bi ti moral to zev cetrtek nardit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preusmeritev paketa lahko narediš šele ko dobiš sms in ti sam ponudi to opcijo. 

 

Edit: Pardon, zdaj sem preveril, sms na Viber so mi poslali v četrtek 21.3. ob 17:57,  da bo paket dostavljen naslednji dan 22.3. Takoj ko sem dobil sms sem kliknil na priložen link in dal preosmeritev paketa.

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Preusmeritev paketa lahko narediš šele ko dobiš sms in ti sam ponudi to opcijo. 

 

Edit: Pardon, zdaj sem preveril, sms na Viber so mi poslali v četrtek 21.3. ob 17:57,  da bo paket dostavljen naslednji dan 22.3. Takoj ko sem dobil sms sem kliknil na priložen link in dal preosmeritev paketa.

V prejsnjem postu si napisal drugace. No v tem primeru pa jih je za grajat ja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, J.a.m.e.s pravi:

....da je pumpa na drugem rajonu. :headbang:

Ne sekiraj se. Pr nas na komunal mamo tko, da sta v bajti dva števca za vodo, pa en spada pod en kraj, drug pa pod drug kraj. In prideš dvakrat na let k isti bajti. Dokler davkoplačevalci plačujejo drkanje sem pa tja, se sploh ne sekiram...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, gre se bolj za princip. Če se že gremo neko firmo potem delajte kot je treba. Saj pa nismo v neki vukojebini, kjer bi se pošiljke dostavljale z osli. Vidim, da nimam samo jaz slabih izkušenj z njimi:

Citiraj

Ne gres v sluzbo in cakas cel dan doma na dostavo, ki bi naj bila dopoldan. Klices popoldan in dostava se vedno velja. Zvecer pa dobis sporocilo, da bo naslednji dan ponovna dostava. Ker pac nekateri delajo v tujini in so doma le za vikend, je taksen odnos nesprejemljiv. Ker kao odpovedla navigacija, ni bilo dostave. Cakas pa cel dan, obvestijo pa te ne. Groza, nesposobnost. 

Citiraj

Najboljse da zaprejo to podjetje saj niso resni. Paket ze cakam 3 “delovne dni” kateri bi mogel v enem dnevo bit dostavljen. Paket je zelo nujen a verjetno njim ni nujno biti zvest svojim strankam. SRAMOTA

Citiraj

Zelo slaba dostavna služba!
Pošljejo obvestilo, da bo paket dostavljen na določen dan, dostave ni od nikoder. Naslednji dan spet pošljejo sporočilo, da bo paket dostavljen med 8. in 18. uro, kar 10 ur so si vzeli....pa to ni bilo prvič.
Neresni do konca.
Nobenemu resnemu podjetju ne priporočam sodelovanja.

Citiraj

elo slaba dostavna služba.
Določijo datum in uro in se ne držijo in iščejo same izgovore.Iz Kitajske dostavijo hitreje paket.

Citiraj

Najslabša dostavna služba. Predvidijo dostavo v petek, nato nekaj zajebejo in bo kao dostavljeno v ponedeljek. Kličeš in prosiš če imajo kakšno pot ob avtocesti samo da pripeljejo kakšen km bližje in ne ter še enkrat ne. Lahko si pridete samo iskat na našo lokacijo...skratka porazen odziv operaterjev, podpore.

Citiraj

Katastrofa od kurirske službe. Totalno neprijazni, se ne držijo dogovorjene ure. Edino kar je pri njih zagotovljeno so težave ob dostavi. Priporočam da se poslovanju z njimi izognete v VELIKEM loku.

Citiraj

Worst delivery service. Sometimes they are to lazy to deliver a package so u have to wait for another 1-2 days to get it

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bi bilo brez veze, če bi se zgodba končala sem dobil zjutraj SMS, da bo pošiljka dostavljena med 9.29 in 10.29h na naročeno prevzemno mesto. Si mislim, končno se vas bom rešil. ? Ker nisem do 13h dobil potrditvenega SMS-a sem si mislil, da so spet nekaj zajebali. Zato jih ob 13h popoldne pokličem in vprašam kje so gume. :huh: Ja gospod, na pumpi vas čakajo. Sem vprašal, če so res tam, da se ne bom zastonj vozil. Ja seveda so. Ok, grem ob 16h na pumpo, me isti pubec kot je v četrtek delal debelo pogleda, sem že vedel kok je ura. Seveda ni bilo tam gum. Kličem na DPD, jim jebem mater vsem po spisku, ja gospod gume so pri nas. :headbang: Se usedem v avto in zapeljem do njihovega skladišča, mi reče 100kg gospa da gre po gume in mi jih prinese, čakam 15min, vmes izpolnim knjigo pritožb, ko pride gospa nazaj, ja gospod 20x sem skenirala pa ne prime. Ji rečem da mi naj da gume, ji podpišem prazen list, samo da se jih rešim in je delovalo. Večjih šalabajzerjev še nisem srečal, pa vsakodnevno delam z ljudmi. 

Še njihovo prevzemno mesto (se ne čudim da je vse v mreži). 

 

 

IMG_20190325_164427.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo enkrat sem poskušala narediti preismeritev paketa, pa je nastala taka štala, da ga še nekaj dni nisem videla. Pri meni je kazalo preusmeritev, pa je dejansko niso opravili.

Drugače pa je DPD super dostavna služba, ampak odvisno, kateri kurir vozi. Zanje delajo pogodbeni prevozniki. 

Jaz naročujem na Zoohit hrano in opremo za moje pse in mačke. Če sem dostavo naročila v službo, mi je vedno pripeljal en starejši možakar, ki mi je pakete odnesel kar v avto, na parkirišču. Če naročim na dom in me ni doma, mi vedno pustijo pred vhodnimi vrati in gredo. Če pa je kateri, ki si tega ne upa, me pokliče, pa mu rečem, kar vršte pred vrata, ni problema. Pa mi je zadnjič eden vseeno nesel vse okoli hiše in paket skril zadaj, hahaaaaa.

A Pošta, jaooooooo, samo ene dvakrat so mi pripeljali, nikoli več. Na Zoohit sem pisno zahtevala, da mi nikoli več ne dajo na poštni kombi. En jeznoriti mladiček mi je vsakokrat nekaj podbacival in nergal, nič mu ni bilo prav. Pošto ponavadi dobavitelji uporabljajo, ko so druge dostavne službe zasedene in bi dostava preveč zamujala. No, resnično sem dosegla, da mi na pošto ne dajo nikoli več.

Tudi GLS me je zadnjič klical, če mi lahko paket pusti na črpalki, da se ne vozi do mene. Dobro, če se je zmenil s črpalkarjem, tudi prav. Mi je kar tam pustil, pod pultom. 

Vsi so plačani, da ti pošiljko dostavijo na kraj, ki si ga navedel. Ampak očitno vozijo za tak drobiž, da si poskušajo na različne načine skrajšati pot.

Vse pa je odvisno, kdo kombi vozi. Vozniki DPD me še niso razočarali. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 3. 2019 ob 21:25, Tedybear pravi:

@maxxa 

Pravilno se reče - lomilni drog. In kot je rekel Zok...je tudi notri.

Bom jutri prevrtal......spet se bo tast lahko hvalil, da brez njegovega orodja itak nič ne morem....?

si prevrtal ?  jeba pri takem tastu , da ima orodje je ta , da moraš zato prenašat njegovo hčer.

Ob 26. 3. 2019 ob 7:09, KARMEN1 pravi:

Tudi GLS me je zadnjič klical, če mi lahko paket pusti na črpalki, da se ne vozi do mene. Dobro, če se je zmenil s črpalkarjem, tudi prav. Mi je kar tam pustil, pod pultom. 

Ampak očitno vozijo za tak drobiž, da si poskušajo na različne načine skrajšati pot.

Vse pa je odvisno, kdo kombi vozi. Vozniki DPD me še niso razočarali. 

največ je plačana vročitev v roke zato se dostavjalci , ki želijo zaslužit tega ne poslužujejo radi..

meni je najlažje pošiljat po pošti .. sploh v manjše kraje.. poslikam špediterca , pošljem po mejlu stranki . med 8 in 10 zjutraj imajo robo..če so bolj leteči so itak zmenjeni , da paket vzdignejo na pošti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

@thumper 

Prevrtal, prežagal, pobrusil, stolkel, rezal...ni da ni. Izpadlo je v stilu tiste Češke risanke......A JE TO...

 

A to vrata ali tastovo hčerko?

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Hčerko bi bilo glede na letnik 196(skoraj 7), edino smiselno menjat. 

Tokrat vrata.....

Zakaj menjat? To je (naj)boljši letnik, takih ne delajo več:blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

@thumper 

Prevrtal, prežagal, pobrusil, stolkel, rezal...ni da ni. Izpadlo je v stilu tiste Češke risanke......A JE TO...

 

Vidiš s pajserjem bi blo lazje.... :ras:.... dedci k ankol ne poslusate....:ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, dr.looney pravi:

Vidiš s pajserjem bi blo lazje.... :ras:.... dedci k ankol ne poslusate....:ras:

 

Dohtarca zadnje čase se nekam dosti zmrduješ nad nami ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!