Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 8 minutami, Arzen pravi:

Dohtarca zadnje čase se nekam dosti zmrduješ nad nami ?

zadne čase??      :hmm:    :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Arzen pravi:

Dohtarca zadnje čase se nekam dosti zmrduješ nad nami ?

....zmrdujem..... sploh ne ..... taki ste .... :ras:

pred 9 minutami, VS800 pravi:

zadne čase??      :hmm:    :lol1:

...... sej bos prsu u pesek..... se bova tam na kvatrooke pomenla..... :devil:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 3. 2019 ob 22:35, J.a.m.e.s pravi:

...DPD, jim jebem mater vsem po spisku

Večjih šalabajzerjev še nisem srečal, pa vsakodnevno delam z ljudmi.

 

Ob 26. 3. 2019 ob 7:09, KARMEN1 pravi:

Drugače pa je DPD super dostavna služba

Če naročim na dom in me ni doma, mi vedno pustijo pred vhodnimi vrati in gredo. Če pa je kateri, ki si tega ne upa, me pokliče

 

pred 7 urami, thumper pravi:

največ je plačana vročitev v roke zato se dostavjalci , ki želijo zaslužit tega ne poslužujejo radi..

DPD naj bi nekaj let nazaj sosedu pustil na odprtem dvorišču dva večja paketa vnaprej plačanih profi odbojkarskih žog za katerimi se je izgubila vsaka sled. Podpis so imeli, seveda ne sosedovega, ampak oni so s tem kriti.

Z Zoohita so tudi meni enkrat poslali paket preko DPDja, čeprav sem označila, da hočem drugo dostavno službo. Paket za cca. 450€ sem dobila na odprtem dvorišču (zraven glavne ceste). Podpis so najbrž imeli podoben kot pri žogah :mad:

Z nobeno drugo dostavno službo nimam tako slabih izkušenj. Mi pa ni ravno razumljivo, zakaj podpiramo dostavo paketov (sploh tistih brez odkupnine) brez identifikacije prevzemnika.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, 3nity pravi:

 

 

DPD naj bi nekaj let nazaj sosedu pustil na odprtem dvorišču dva večja paketa vnaprej plačanih profi odbojkarskih žog za katerimi se je izgubila vsaka sled. Podpis so imeli, seveda ne sosedovega, ampak oni so s tem kriti.

Z Zoohita so tudi meni enkrat poslali paket preko DPDja, čeprav sem označila, da hočem drugo dostavno službo. Paket za cca. 450€ sem dobila na odprtem dvorišču (zraven glavne ceste). Podpis so najbrž imeli podoben kot pri žogah :mad:

Z nobeno drugo dostavno službo nimam tako slabih izkušenj. Mi pa ni ravno razumljivo, zakaj podpiramo dostavo paketov (sploh tistih brez odkupnine) brez identifikacije prevzemnika.

Plačaš pri prevzemu pa je rešen problem, ko robo kar puščajo vsepoprek. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Arzen pravi:

Plačaš pri prevzemu pa je rešen problem, ko robo kar puščajo vsepoprek. 

Pa banki plačam provizijo za dvig denarja in poštarju (pogodbeniku) za stroške transakcije, ker nikoli nima s seboj pos terminala. Prek spleta iz tujine sploh ne kupujem. In delovno opremo, ki bi mi jo firma iz tujine rada poslala preko pošte (brez odkupnine), grem raje z avtom iskat na drugi konec Evrope. Ker kar je ziher je ziher :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, 3nity pravi:

Pa banki plačam provizijo za dvig denarja in poštarju (pogodbeniku) za stroške transakcije, ker nikoli nima s seboj pos terminala. Prek spleta iz tujine sploh ne kupujem. In delovno opremo, ki bi mi jo firma iz tujine rada poslala preko pošte (brez odkupnine), grem raje z avtom iskat na drugi konec Evrope. Ker kar je ziher je ziher :jezik:

Bemti no, eni so tocno taki kot opisujes, pol pa spickajo tota dva evra ki so ju prisparali, za kofe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, 3nity pravi:

 

 

DPD naj bi nekaj let nazaj sosedu pustil na odprtem dvorišču dva večja paketa vnaprej plačanih profi odbojkarskih žog za katerimi se je izgubila vsaka sled. Podpis so imeli, seveda ne sosedovega, ampak oni so s tem kriti.

Z Zoohita so tudi meni enkrat poslali paket preko DPDja, čeprav sem označila, da hočem drugo dostavno službo. Paket za cca. 450€ sem dobila na odprtem dvorišču (zraven glavne ceste). Podpis so najbrž imeli podoben kot pri žogah :mad:

Z nobeno drugo dostavno službo nimam tako slabih izkušenj. Mi pa ni ravno razumljivo, zakaj podpiramo dostavo paketov (sploh tistih brez odkupnine) brez identifikacije prevzemnika.

V naprej plačane pakete si dam dostaviti vedno v službo.  Tam ne bo pustil dostavnik paketa na pločniku. Poneverjen podpis pa bog ne daj, da naredijo. Poznam primer, ko so pošiljko nekje odtujili in podpisali.  Iz DPDja so fizično prišli do oškodovanca in mu našteli na roko ves denar z odškodnino. Sam en mail jim je poslal z nekaj krepkimi, nekaj številk iz zakonika in grožnjo z sodnim pregonom.

Popravljeno . Popravil The Lakl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... prestavljanje ure ..... :panic:  ... eno uro spanja so mi vzel..... :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dr.looney pravi:

.... prestavljanje ure ..... :panic:  ... eno uro spanja so mi vzel..... :yawn:

Maus bi rekel jokica ?:P...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Akito pravi:

Maus bi rekel jokica ?:P...

..... maus bi jih pol tut dobil..... po buči..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

..... maus bi jih pol tut dobil..... po buči..... :ras:

...bemti...ziher jih je dostikrat dobil...:P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Arzen pravi:

Mene je v slabo volo spravl to d jih je se premal dobu :(

...jest sem pacifist po prepričanju in res ne morem razumet teh grobosti ?...?...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Akito pravi:

...jest sem pacifist po prepričanju in res ne morem razumet teh grobosti ?...?...

.... sej ni kej razumet ..... enostavno prleti okrog ušes.... :lol1:..... mausa je treba bl na rahlo,  ker ce clovk prevec zamahne ga lahko vrtinec zbije na tla ..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Akito .... kaj ti ni jasn.... :hmm:.... sej se sam hecamo.... ;)

pred 1 minuto, Akito pravi:

...žleht ste...vsi...? 

.... to pa ne..... sam mal smo nagajivi..... :jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Akito pravi:

...jest sem pacifist po prepričanju in res ne morem razumet teh grobosti ?...?...

Js tut sam pr mausu me pa prime

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!