Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Citiraj

Spoštovani,

Opravili smo vse preveritve po Vašem paketu, vendar se paket do tega trenutka ni vrnil sprejemni pošti, prav tako se ne nahaja na dostavni/izročilni pošti.

Prav tako je bila preveritev opravljena v PLC Ljubljana in PLC Maribor, vendar žal neuspešno.

Preverili smo tudi oddelka neizročljivih pošiljk in najdenih predmetov PLC Ljubljana in PLC Maribor, vendar smo bili pri iskanju neuspešni.

 

Pošta Slovenije d.o.o., 
PE Poštni logistični center,

Cesta v Mestni log 81, 1002 LJUBLJANA

Naši sosedje bi rekli: Uzela ga magla...:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

Lej, v sredo zjutraj, prejšnji teden so dali paket na pošto. Rečeno mi je bilo, da bo naslednji dan pri meni. Ker ni bilo, nisem delal sile, sem počakal do petka, sobote, sem si mislil, ok počakam do konca praznikov. Nakar pokličem v ponedeljek na pošto in mi gospa hladno reče, da imajo časa tri delovne dni da dostavijo paket (iz LJ do MB). Ok, spet počakam en dan. In spet nič. Pokličem na pošto, mi možakar reče, da naj počakam še en dan, da če ne bo nič, mora pošiljatelj dati poizvedbo, kje se nahaja paket. Pokličem pošiljatelja, preveri na pošti vendar nihče ne ve kje se paket nahaja. Mogoče sem postal res malo živčen, ker imam opravka z nesposobnimi ljudmi, ki znajo samo kasirati, svojega dela pa ne opravijo. In to kar čakam, rabim za na pot, katera me čaka v petek.

Meni so tako enkrat izgubili en paket pred cca 18 leti. Šele ko sem zahteval vodjo in rekel, da ne grem ven iz poslovalnice, so se zmigali in ga našli v "enem kotu", kamor dajejo pošto za neznane pošiljatelje. In ko sem pogledal na paket, je bilo vse pravilno napisano kam in komu namenjeno. So rekli, da je verjetno poštar spregledal oz mislil da je bil drug naslov prejemnika, ki naj ne bi obstajal, pošiljatelja pa ni bilo navedenega in ker ga ni bilo, so ga oddali tja a se noben ni spomnil pogledat tja. Jaz sem popizdil po točno 1 tednu čakanja. Sicer so mi vsak dan lepo razložili kako deluje sistem in da na koncu paket ali pošta vedno pride nazaj pošiljatelju, razen če ta ne da naslova. Od takrat naprej VEDNO želim, da je pošiljatelj naveden oz. se navedem sam, če pošiljam jaz. In če noben ne dvigne pošte, se ta pošlje (mislim da po 3 dneh, vsaj takrat je bilo tako) nazaj do pošte od koder je bilo poslano in tam tudi čaka določen čas, če bi slučajno pošiljatelj prišel povprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, vandrovec pravi:

To si reklamiral Givijev nosilec v TC?

Jap. Oni del k je bil zlomljen. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, J.a.m.e.s said:

Naši sosedje bi rekli: Uzela ga magla...:huh:

Sej ni čudno da so zgubili pri vsej krami ki prodajajo včeraj sem vidu da prodajajo tudi grafične kartice  na pošti adijo pamet 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 4. 2019 ob 17:23, J.a.m.e.s pravi:

Lej, v sredo zjutraj, prejšnji teden so dali paket na pošto. Rečeno mi je bilo, da bo naslednji dan pri meni. Ker ni bilo, nisem delal sile, sem počakal do petka, sobote, sem si mislil, ok počakam do konca praznikov. Nakar pokličem v ponedeljek na pošto in mi gospa hladno reče, da imajo časa tri delovne dni da dostavijo paket (iz LJ do MB). Ok, spet počakam en dan. In spet nič. Pokličem na pošto, mi možakar reče, da naj počakam še en dan, da če ne bo nič, mora pošiljatelj dati poizvedbo, kje se nahaja paket. Pokličem pošiljatelja, preveri na pošti vendar nihče ne ve kje se paket nahaja. Mogoče sem postal res malo živčen, ker imam opravka z nesposobnimi ljudmi, ki znajo samo kasirati, svojega dela pa ne opravijo. In to kar čakam, rabim za na pot, katera me čaka v petek.

številka paketa na pošti slovenije se začne s CH ....in konča z ...SI ..

http://sledenje.posta.si/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pof****i firbci.

 

NA poti na siht, se je na NASPROTNI strani zgodila prometna nesreca in se je zaradi tega nasa stran skor ustavila zaradi zabitega folka, ki pase firbec in se naslaja nad tujo nesreco. Grrrr kaj mi gredo na zivce ljudje na splosno, ravno zaradi takih gluposti...

Popravljeno . Popravil axaQ4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska, očitno bom štartal v dež in na jadranki slikal dež :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Vremenska, očitno bom štartal v dež in na jadranki slikal dež :(

 

Duma bot. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Grut pravi:

namest lekadola sm pugoutnu trdkota ... zdej mam pa štango ... :cry:

Še dobro, da si ga hitro pugoutnu, če bi ga "muskou", bi imel štango v vratu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, VS800 pravi:

A šprica ne dela?  k drgač so kr uredu.......................................:lol1:

44310.jpg

a hočš bit duhuvit ... :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

a hočš bit duhuvit ... :angryrant2:

ja lej....željo mam                       :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Grut pravi:

a hočš bit duhuvit ... :angryrant2:

 

pred 10 urami, Grut pravi:

AJAX

Bravo Ajax..... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, dr.looney pravi:

 

Bravo Ajax..... :grupni:

še čist nmau manka,da te kresnem čez šimbas z enim plohom ene 33x ... :angryrant2:

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Grut pravi:

še čist nmau manka,da te kresnem čez šimbas z enim plohom ene 33x ... :angryrant2:

.... mislim da ti bo tist ploh prej na nogo padu koker čez moj hrbet.... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem dajal plastiko nazaj, sem videl, da je zvita konzola pod armaturko. Tako da moram počakat spet nekaj časa, da dobim še to konzolo. Je***ti padec v 3pm. Se je pa bilo fajn vozit spet, naredil nekaj malega km, da vidim če vse štima. Je pa bilo smešno furat naked v stroma :blush: 

 

p.s.: tolaži me vsaj vremenska slika :blush: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved in dejansko vreme.

Včeraj sem planiral vožnjo v Izolo na veslaško regato in danes popoldne nazaj. Pa me je dež ob pol štirih zaustavila nevihta ( ki je bila le v Mariboru), vremenska napoved pa prepričala, da bom moker. Zato sem vstal ob treh zjutraj, šel z avtom in z zavistjo gledal lepo vreme in motoriste, ki so se zanalašč vozili mimo mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obstoja nekja takega kot slabo vreme ?

Vreme vedno je, od nas pa je odvisno kakšno je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!