Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 4 urami, Buschi pravi:

V slabo voljo me je spravilo dejstvo, da dandanes ne veljajo nobene družbene norme več. Je šla tamala na letovanje na Debeli rtič in so ji ukradli dve brisači, poletno oblekico in kar jo je najbolj prizadelo, soi luna hišne copate.

Včasih je kdo kaj ukradel če sam ni imel. Danes pa kradejo iz požrešnosti, da imajo še več. Čeprav tistega itak sploh ne rabijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... cist tako mimogrede..... otroci se ne vzgajajo sami imajo starse a ne.... ko iscete krivca za nastalo situacijo v družbi najprej naredite posteno inventuro pri sebi..... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, dr.looney pravi:

..... cist tako mimogrede..... otroci se ne vzgajajo sami imajo starse a ne.... ko iscete krivca za nastalo situacijo v družbi najprej naredite posteno inventuro pri sebi..... 

Ti že imaš otroke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En zmiri zajebe stvar, ostali so se odvili en me je pa zjebau... Zdej pa v jok in na drevo (kot bj reku moj kolega) 

DSC_0813.JPG

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

Lačna sem, pa še dobre pol ure je do malice :(

 

 

pred eno uro, Alla pravi:

Jej dokler maš, k nikol ni veš kdaj boš naslednjič prišel do hrane!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni stara siva trenirka padla na izpuh in smir gor....dal prat a vidim,da ni slo dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Dva dni stara siva trenirka padla na izpuh in smir gor....dal prat a vidim,da ni slo dol...

Odrež pr kolenu pa maš nove kratke hlače. Simpl. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, J.a.m.e.s pravi:

Odrež pr kolenu pa maš nove kratke hlače. Simpl. :D 

Ni cist tak simpl...ni usrano pod koleni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 7. 2019 ob 7:09, Xebec pravi:

tulifon mi je umru :(

dobu nazaj s servisa...je reku za ene par mescu bo, ampak bo treba menjat počas...vrhunc tehnologije, komi 5 let zdrži :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Xebec pravi:

dobu nazaj s servisa...je reku za ene par mescu bo, ampak bo treba menjat počas...vrhunc tehnologije, komi 5 let zdrži :BUA:

telefon zdrži 3 leta ... pol je pa za zamenjat .. tako so narejeni, da se lahko novi prodajajo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zjutraj najdemo pod našim  nadstreškom eno črno muco. Vsa shirana, suha, skoraj nepremično je ležala par ur. Na hrano in vodo se ni odzivala, komaj kaj se je premaknila, ko smo jo prestavili na odejo. Samo milo je gledala. Jo peljemo popoldan k veterinarju. Dobila infuzijo, pa neke vitamine, tablete... Še posebno hrano  za domov vzamemo. Zvečer s pomočjo brizgalke vsaj nekaj malega poje in popije. Jo zavijemo v dvojno deko, dodamo topel termofor in pustimo počivati, spati. Nastavimo si budilko za ob 3h zjutraj, da ponovimo terapijo.... In jo najdemo mrtvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to me je sprtavl v slabo voljo, da sem v petek privleku domou nou hladilni (beko), ga učeri prklopu in se mi je že po eni uri na zadni steni hladilnika začel nabirat led.

A je kle kak mojstr za hladilnike da mi pove kaj bi blo narobe...ko laufa kompresor se zadna stran hladilnika zamrzne, nabere led..ko ugasne pa se počas odtaja pa voda itak začne tečt v uno lukno spodej kamr bi mogla...vsen se mi zdi da se nabere mnogo preveč leda v kratkem času in to pri novem hladilniku ...evo še slikce pa če kdo kej ve.....

img20190728105423.jpg

img20190728105429.jpg

img20190728105433.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalen pojav. Topel in vlažen zrak ohlajaš, zato se vlaga izloči na izparilniku in zamrzne...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, MiNa pravi:

Normalen pojav. Topel in vlažen zrak ohlajaš, zato se vlaga izloči na izparilniku in zamrzne...

ok....samo to pomeni, da bo skos tm led? prej sm meu tamau gorenjev hladilnik 40 let star pa tega še nikol nisem opazil..

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne panicari... js mam bekota par let...dela lepo, to je tko narjen da se sam ocisti led... odtaja sam... ti samo pust prmer in bo ok brez skrbi, nobenga leda ne bo in nc ne bo treba pucat kot vcasih

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, VS800 pravi:

gorenjev hladilnik 40 let star

Beko sigurno ne bo zdržal 40 let...

Kar bodi slabe volje :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!