Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

V 1 uri in 12 minutah je bla 9x reklama za čili milo za intimne predele frač...ja pa pizda no... :angryrant2:

jest bi ji jo namazu s pravim čilijem...pol nej pa ma svojo reklamo ... :angryrant2:

jebote babe ke u čeu ... :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, Tedybear pravi:

 Mal ozadja najprej......zaradi prometa ( zadnjič se niti Borrutov kolega na motorju ni prebil skozi) so en del drzavne ceste preuredili v enosmerno. Začasno. Iz soteske Vintgar proti Bledu se zdaj naredi par sto metrov daljsi ovinek. 

V soboto popoldne grem na kolo in mi po enosmerni nasproti pride Octavia, se prva generacija, notri mlad par iz Češke. 

Jeba je ... sem se tudi sam takole jebal po tujini ... najbolj značilen je Zagreb, kjer navigacija - posodobljena, kaže pot v prepovedano smer ... v Zagrebu skoraj dnevno menjajvajo razne enosmerne in tok prometa ... to mi je potrdil tudi moj prijatelj, ki je tam zelo pogosto.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Jeba je ... sem se tudi sam takole jebal po tujini ... najbolj značilen je Zagreb, kjer navigacija - posodobljena, kaže pot v prepovedano smer ... v Zagrebu skoraj dnevno menjajvajo razne enosmerne in tok prometa ... to mi je potrdil tudi moj prijatelj, ki je tam zelo pogosto.

 

ampak....saj pogledaš znake...garmin zajebu, pa obrneš pa po drugi ulici kontra , bo že preračunal mal ZKP in pogled, kje sonce vzhaja, pa bo...al pa ne, v tem primeru greš pa v morje, kot garmin ukaže :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Grut pravi:

V 1 uri in 12 minutah je bla 9x reklama za čili milo za intimne predele frač...ja pa pizda no... :angryrant2:

jest bi ji jo namazu s pravim čilijem...pol nej pa ma svojo reklamo ... :angryrant2:

jebote babe ke u čeu ... :angryrant2:

Veš kak bi šele nas jezik peko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Buschi said:

Sinovi nepremišljeni impulzivni nakupi...

A je aprilia?:bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da moram namesto mačehovske države zbirat sredstva za invalide, da jim omogočimo lažje življenje....

IMG_20190903_171648.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Da moram namesto mačehovske države zbirat sredstva za invalide, da jim omogočimo lažje življenje....

IMG_20190903_171648.jpg

A ti to MORAŠ delati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Fadil pravi:

A ti to MORAŠ delati?

Kdo pa bo, država, ti?

Rad pomagam in mogoče moram ni prava izbira besed oz je, ker bi to morala država, ki raje fila migrante aneda Alla....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, Kmet, ko si se ravno spotaknil ob mene (ponovno) ... kako, kje in komu jaz pomagam se te ne tiče, kakor tudi ne nobenega drugega
Kot sem ti že enkrat razložila, pomagam po svojih močeh in tistim, ki to potrebujejo. Ne delam razlik.

Za razliko od nekaterih, pa se s tem ne hvalim po družabnih omrežjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

No, Kmet, ko si se ravno spotaknil ob mene (ponovno) ... kako, kje in komu jaz pomagam se te ne tiče, kakor tudi ne nobenega drugega
Kot sem ti že enkrat razložila, pomagam po svojih močeh in tistim, ki to potrebujejo. Ne delam razlik.

Za razliko od nekaterih, pa se s tem ne hvalim po družabnih omrežjih.

Nisem se spotaknil, ti si se.

Ker si vsa vesela, ko me kdo prcne in moraš to takoj seveda pokazat, ker me ne prenašaš, saj nimam dlake na jeziku in povem kar mislim in nisi edina od moderatorjev.

Jz s tem lahko živim!

Zavod BA ne deluje, kot MZM naprimer.

MZM je super, da ne bo kakšen brihten spet potegnil napačne zaključke!

Tam imajo članarine in sponzorje da lahko donirajo.

Mi nimamo nobenih obveznosti in če želimo pomagat moramo oglaševat artikle, ki jih nudimo, da lahko pomagamo.

Če tega ne bi naredili ne bi bilo pomoči.

Iz tebe govori zloba, ker se s tem ne hvali ampak pomaga, ker država raje pomaga ilegalcem, kot svojim ljudem.

Imej lep dan in ostani žleht naprej.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Kmet...o tem sva že razpravljala, ponudila sem ti tudi, da se spoznava v živo, pa si sklenslal.

Da te ne bi marala, ker nimaš dlake na jeziku, ne bi vedela, še tvojega jezika še nisem videla. Je pa povsem res, da se najini mišljenji ne ujemata vedno, ampak da te zaradi tega ne bi marala? Ne se no hecat. Če te ne bi marala, bi morala do tebe gojit kakršnakoli čustva. Pa jih ne. Torej, ne sovražim te, nimam te na piki, ne greš mi na živce, ali drugače povedano: ne poznam te.

Res je, da država ne poskrbi za vse tiste, ki potrebujejo pomoč. Žal. Zato pa hvala bogu za vse ljudi, ki to vidijo in pomagajo po svojih najboljših močeh. Ampak objavljanje in hvaljenje o tem na družabnih omrežjih, hkrati pa dajanje v nič ostalih, ki se ne strinjajo 100 % s tabo, je pa malce mimo.
Še enkrat, če želiš nadaljevati debato z mano, se lahko dobiva na 4 oči, tukaj smetit je pa povsem brezveze.

 

Lep pozdrav in ostani zvest samemu sebi

Jaz žal ne bom žleht, ker nimam bit zakaj. Upam, da ti to ne bo šlo preveč na živce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Alla pravi:

Lej, Kmet...o tem sva že razpravljala, ponudila sem ti tudi, da se spoznava v živo, pa si sklenslal.

Da te en bi marala, ker nimaš dlake na jeziku ne bi vedela, še nisem videla tvojega jezika. Je pa povsem res, da se najini mišljenji ne ujemata vedno, ampak da te zaradi tega ne bi marala? Ne se no hecat. Če te ne bi marala, bi morala do tebe gojit kakršnakoli čustva. Pa jih ne. Torej, ne sovražim te, nimam te na piki, ne greš mi na živce, ali drugače povedano: ne poznam te.

Res je, da država ne poskrbi za vse tiste, ki potrebujejo pomoč. Žal. Zato pa hvala bogu za vse ljudi, ki to vidijo in pomagajo po svojih najboljših močeh. Ampak objavljanje in hvaljenje o tem na družabnih omrežjih, hkrati pa dajanje v nič ostalih, ki se ne strinjajo 100 % s tabo, je pa malce mimo.
Še enkrat, če želiš nadaljevati debato z mano, se lahko dobiva na 4 oči, tukaj smetit je pa povsem brezveze.

 

Lep pozdrav in ostani zvest samemu sebi

Jaz žal ne bom žleht, ker nimam bit zakaj. Upam, da ti to ne bo šlo preveč na živce ;)

Lepo si napisala in se v večini strinjam.

O hvali si spregledala namerno zakaj Zavod objavlja na FB?

Povabil sem te zatem na kavo pa si skenslala ti Alla.

Bodi fer in po pravici, prosim.

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom pa takole povedal. Itak da bom narobe razumljen.

Človeško je, da se pomaga in zbira za tiste, ki potrebujejo pomoč, iz takšnega ali drugačnega razloga (tudi iz zakrivljenega).

Po drugi strani pa ko kdo napiše, da se naj vozi normalno, da se naj pazi, da se naj ne pretirava, tekmuje, divja, objestno vozi itd. pa je takoj deležen posmeha, žaljenja ipd., v glavnem pod vsakim nivojem.

In ko vidim medijske prispevke takšnih in drugačnih humanitarnih društev-zavodov (kjer kdaj tudi kakšen dinar ponikne), ne morem izgubiti občutka, da je folk tam za zabavo, se afnajo, slinijo ipd. celi cirkus se dela iz tragične zadeve.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Alla pravi:

No, Kmet, ko si se ravno spotaknil ob mene (ponovno) ... kako, kje in komu jaz pomagam se te ne tiče, kakor tudi ne nobenega drugega
Kot sem ti že enkrat razložila, pomagam po svojih močeh in tistim, ki to potrebujejo. Ne delam razlik.

Za razliko od nekaterih, pa se s tem ne hvalim po družabnih omrežjih.

Namest Dami, vstavi Alla ?

ps. sam mal se šalim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V spomin moji Bučki "Nastja"?

41461678_2116403925285804_8751946071279665152_n.thumb.jpg.1d40cddc9b8e83b1786b61ae209ddb0f.jpg
Danes je točno leto dni, ko mi je umrl del srčka, del, ki si ga vzela tja med angelčke, tja za mavrico.....?
 
Tečem, tečem....ura je 6h zjutraj, solze se mi spajajo z dežnimi kapljami.
Ustavim se na delu plaže, tu v Paklenici, kjer sva bila nazadnje skupaj z motorjem, kjer sem te ob krampku fotografiral .
41382187_2116403888619141_2098585097442689024_n.jpg.d088bfd0d2e3533fcfcb6ce05ba4d1ca.jpg
 
Boli, ne mine dan, da ne pomislim na tebe, ne mine dan, da se ne sprašujem "zakaj"......
 
Kljub bolečini sem pomirjen, spokojen, čutim te ob sebi, ne vedno a velikokrat, vem, da me čuvaš, ker sem to občutil❤
 
Včasih mi je tako težko, da bi se ti najraje pridružil a ni še moj čas......
 
Pride čas, ko se bova spet skupaj smejala, delala norčije in zabavala prijatelje okrog sebe.....
 
Pogrešam te, bila si jaz, si jaz.....nora, odpilena in neustrašna.
41536307_458185221337772_3737277547939889152_n.jpg.3df770e445b3b86dc667a3c983c90044.jpg41409148_2116403831952480_5369719352142594048_n.jpg.c81b6fc4d32b9bd7c5cc2dc5c415f043.jpg42938057_2126995427559987_8237280277638938624_n.thumb.jpg.9a32e9c6c10276be2b4fcb9f31d25f2c.jpg
 
Tvoj striko?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me je tole spravljalo v slabo voljo že včeraj, pa še nekaj časa me bo. Ni 'boljšega' od puljenja nohta s palca direkt pred začetkom jesenske sezone cross countryja ?

IMG_20190910_145531_987.thumb.jpg.37bed71ad0f400df8ff1b25c28932afb.jpg

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti.

Ni, da bi govoril.

Vsaj to je OK, da ti komplet slabih novic pove taboljs kolega, ki ve, za kaj gre. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!