Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Kaj je smisel tega glupega pisanja ''piši kao govoriš''?

Verjamem da večina folka slabo obvlada slovnico, samo tole spakovanje je pa totalno neokusno. In to še ženske....

Si kar predstavljam kakšno bajso, tetovirano in piercing v kumari, zraven pa misli kako je cool... Pred računalnikom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

.... anteno drgam ubrn.... :lol1:

pejt za bajto pugledat,če izvajam trojne axle in premete v desno ... :mad:

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Grut pravi:

pejt za bajto pugledat,če izvajam trojne axle in premete v desno ... :mad:

 ... use rože mi boš potacal ...pa veveričke splašil..... :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Nism biu js nč tlele udeležen ...kje je najdla tako ime ... verjetn je hotla, da bi to ime spominjalo na dobro, pridno, lepo, duhovito, humano, ljubečo, razumevajočo ect ect osebo, kot sem jaz :huh: 

Taki ljudje bi morali na javno bičanje in jim vso lastnino pobrat .. a veš, da zaradi takih, tudi sam manjkrat darujem in bodo dobrodelnost uničili :mad: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Nism biu js nč tlele udeležen ...kje je najdla tako ime ... verjetn je hotla, da bi to ime spominjalo na dobro, pridno, lepo, duhovito, humano, ljubečo, razumevajočo ect ect osebo, kot sem jaz :huh: 

Taki ljudje bi morali na javno bičanje in jim vso lastnino pobrat .. a veš, da zaradi takih, tudi sam manjkrat darujem in bodo dobrodelnost uničili :mad: 

Daruj men, jz ne bom uničil nič, k ne znam :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed avtoprevoznik

Res se ne spoznam dobro v posel me pa par stvari začenja hudo motiti pa me zanima kaj me moti upravičeno in kaj morda ne(sem morda sam sam sebi tečen) Situacija:

Sosed ima avtoprevozništvo in ca 10 kamionov. Ta vozila pušča ravno kjer se mu zdi, po celi okolici jih najdeš. Nekje 3 ima pa navadno doma. Doma pomeni pred hišo na javni cesti, ki jo enostavno zapre, da je zaradi parkiranih vozil cesta neprevozna. Sicer obstaja alternativna cesta a še vedno - dejstvo ostaja. 

Drugo: Ti trije kamioni, ki so doma hodijo na pot okol 5 ure zjutraj. to pomeni, da kamioni ca 10 min pred odhodom seveda laufajo v prostem teku da nafilajo zračni sistem potreben za zavore in vzmetenje (če bi bili lepo vzdrževani, zrak ne spušča in lahko takoj odpelješ).

Tretje cele vikende se ti kamioni šraufajo in popravljajo vse pred hišo, na ulici na tleh vse na javni cesti. Ropota kotna brusilka, ropota kompresorski vijačnik, varilni aparat skratka vse, kar je možno. Ko nareže oziroma poglobi profil gume, ostanki ležijo po celi ulici ko se odpelje.

Kaj in koliko smo tle sosedi dolžni prenašat? Hiše so od njegove oddaljene 5 10 20 30 metrov.

Če se mene vpraša, bi moral v  neki urejeni pravni državi imeti avtopark za parkiranje, delavnico za popravila. Z nekega vidika lahko mirno rečem da je to nelojalna konkurenca saj urejen prevoznik, ki vse to ima in plačuje, zasluži manj kot ta, kjer mu vse to plačuje javna cesta in sosedi s potrpljenjem.

Mnenja? Sem samo stara sitnoba in se vam zdi  vse ok?

Popravljeno . Popravil Gustav
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Gustav pravi:

Sosed avtoprevoznik

Res se ne spoznam dobro v posel me pa par stvari začenja hudo motiti pa me zanima kaj me moti upravičeno in kaj morda ne(sem morda sam sam sebi tečen) Situacija:

Sosed ima avtoprevozništvo in ca 10 kamionov. Ta vozila pušča ravno kjer se mu zdi, po celi okolici jih najdeš. Nekje 3 ima pa navadno doma. Doma pomeni pred hišo na javni cesti, ki jo enostavno zapre, da je zaradi parkiranih vozil cesta neprevozna. Sicer obstaja alternativna cesta a še vedno - dejstvo ostaja. 

Drugo: Ti trije kamioni, ki so doma hodijo na pot okol 5 ure zjutraj. to pomeni, da kamioni ca 10 min pred odhodom seveda laufajo v prostem teku da nafilajo zračni sistem potreben za zavore in vzmetenje (če bi bili lepo vzdrževani, zrak ne spušča in lahko takoj odpelješ).

Tretje cele vikende se ti kamioni šraufajo in popravljajo vse pred hišo, na ulici na tleh vse na javni cesti. Ropota kotna brusilka, ropota kompresorski vijačnik, varilni aparat skratka vse, kar je možno. Ko nareže oziroma poglobi profil gume, ostanki ležijo po celi ulici ko se odpelje.

Kaj in koliko smo tle sosedi dolžni prenašat? Hiše so od njegove oddaljene 5 10 20 30 metrov.

Če se mene vpraša, bi moral v  neki urejeni pravni državi imeti avtopark za parkiranje, delavnico za popravila. Z nekega vidika lahko mirno rečem da je to nelojalna konkurenca saj urejen prevoznik, ki vse to ima in plačuje, zasluži manj kot ta, kjer mu vse to plačuje javna cesta in sosedi s potrpljenjem.

Mnenja? Sem samo stara sitnoba in se vam zdi  vse ok?

Tudi on mora po zakonu imeti prostor za parkiranje, kjer mora biti zagotovljeno, da ne curlja in kaplja na tla in naprej v podtalnico - se pravi lovilce olj in slično šaro.

Narediš anonimno prijavo inšpektorju in zadeva bo hitro rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

Tudi on mora po zakonu imeti prostor za parkiranje, kjer mora biti zagotovljeno, da ne curlja in kaplja na tla in naprej v podtalnico - se pravi lovilce olj in slično šaro.

Narediš anonimno prijavo inšpektorju in zadeva bo hitro rešena.

Kateremu inspektorju? za okolje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Bmflar pravi:

 

Narediš anonimno prijavo inšpektorju in zadeva bo hitro rešena.

Ne bo. To je Slovenistan. Žal.

Če imaš drugacno izkušnjo, je verjetno iz drugega časa in prostora.

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 10. 2019 ob 19:59, Tedybear pravi:

Ne bo. To je Slovenistan. Žal.

Če imaš drugacno izkušnjo, je verjetno iz drugega časa in prostora.

Mora ... Po uradni dolžnosti !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrdljova Petrolova reklama, ki se začne takole:

....."ko na Petrolu zadiši po svežem kruhu"....

Obstaja sploh kje kak smrdljovec, ki preveri, kaj nekateri dajejo v reklame? 
Si predstavlja kdo reklamo recimo od Pečjaka...." ko pri Pečjaku zadiši po svežem 100 oktancu"......WTF.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 10. 2019 ob 15:59, VS800 pravi:

a set je zafeclal.......:P

Odfeclau ?

 

Ob 24. 10. 2019 ob 17:21, ligenjček pravi:

vezice so zakon kolega ;) tako na motorju kot pri kablih :whistle:

Vezice so za amaterje ?

 

IMG-20191030-WA0003.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Ta čas dopust? :lol1:

... ne.... Burko si bo za ta čas nadela... 

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • Kaldu
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!