Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Rdeče zeleno oznacevanje cest. Peesda..zjutraj se peljem iz Bleda v Bohinj....kot sopotnik v kamionu...z višine se pač vidi...pa jebemumater...če ni povprečje ena piksna na vsakih 100m na levi strani in na desni ob cesti. Kasneje grem še proti Kranjski gori....isto...pa kaj je s tem folkom....a noben ne zmore več piksne fu..it v kanto za smeti.

Vceraj iz Kocevja proti  Ljubljani đizs, kaj vse ne lezi ob cesti.......in mi smo zelena destinacija, pa locevanje odpadkov...pa.....moj k...c. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da v Slovenijalesu stane en  rez jebene 3€.

Pa to materijala, ki sem ga kupil pri njih.

Banda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me na suho nategnil. t0103.gif

Zgodba kratka. Po AC z avtom domov. Ma da ne bom šel jutri na črpalko še tankam sprot. Vtaknem dizel pipo in gassa.

Nič ne gledam. Na blagajni pa 1 liter dizla 1,499€. A sem moker zlato tankal al kaj.

Plačam in do doma se mi kuha.t1944.gif

Petrol ima dva dizla.        Q MAX in Q MAX IQ dizel. Sreče kot sem zagrabim IQ dizel. Tapameten dizel. Cenika ni nikjer. Šele ko začneš tankat se pojavi na pumpi.

Preplačal cel tank za 17€. Dobro da ni bil čist prazen.t1943.gif

Na domači pumpi pa za 1,26€ liter.

Na suho peče. V prštoflnu namreč.t1507.gif

 

Upam, da komu pride                 prav tale zapis.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Quest pravi:

So me na suho nategnil. t0103.gif

Zgodba kratka. Po AC z avtom domov. Ma da ne bom šel jutri na črpalko še tankam sprot. Vtaknem dizel pipo in gassa.

Nič ne gledam. Na blagajni pa 1 liter dizla 1,499€. A sem moker zlato tankal al kaj.

Plačam in do doma se mi kuha.t1944.gif

Petrol ima dva dizla.        Q MAX in Q MAX IQ dizel. Sreče kot sem zagrabim IQ dizel. Tapameten dizel. Cenika ni nikjer. Šele ko začneš tankat se pojavi na pumpi.

Preplačal cel tank za 17€. Dobro da ni bil čist prazen.t1943.gif

Na domači pumpi pa za 1,26€ liter.

Na suho peče. V prštoflnu namreč.t1507.gif

 

Upam, da komu pride                 prav tale zapis.

 

Nauk. Če res ni nujno, NE tankat na AC.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Quest pravi:

So me na suho nategnil. t0103.gif

Zgodba kratka. Po AC z avtom domov. Ma da ne bom šel jutri na črpalko še tankam sprot. Vtaknem dizel pipo in gassa.

Nič ne gledam. Na blagajni pa 1 liter dizla 1,499€. A sem moker zlato tankal al kaj.

Plačam in do doma se mi kuha.t1944.gif

Petrol ima dva dizla.        Q MAX in Q MAX IQ dizel. Sreče kot sem zagrabim IQ dizel. Tapameten dizel. Cenika ni nikjer. Šele ko začneš tankat se pojavi na pumpi.

Preplačal cel tank za 17€. Dobro da ni bil čist prazen.t1943.gif

Na domači pumpi pa za 1,26€ liter.

Na suho peče. V prštoflnu namreč.t1507.gif

 

Upam, da komu pride                 prav tale zapis.

 

men tut ni prišlo. k sreči je bila službena kartica, sedaj čakam kok bo daljši domet s tako super dizlom za 1,5€ :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Quest said:

So me na suho nategnil. t0103.gif

Zgodba kratka. Po AC z avtom domov. Ma da ne bom šel jutri na črpalko še tankam sprot. Vtaknem dizel pipo in gassa.

Nič ne gledam. Na blagajni pa 1 liter dizla 1,499€. A sem moker zlato tankal al kaj.

Plačam in do doma se mi kuha.t1944.gif

Petrol ima dva dizla.        Q MAX in Q MAX IQ dizel. Sreče kot sem zagrabim IQ dizel. Tapameten dizel. Cenika ni nikjer. Šele ko začneš tankat se pojavi na pumpi.

Preplačal cel tank za 17€. Dobro da ni bil čist prazen.t1943.gif

Na domači pumpi pa za 1,26€ liter.

Na suho peče. V prštoflnu namreč.t1507.gif

 

Upam, da komu pride                 prav tale zapis.

 

Pa ni vrednih teh 17€, da bi se človek sekiral. Se nasmehneš in greš dalje. Lupijo nas za ogromne denarje, pa ni videti, da bi se kdo kaj pretirano sekiral.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mato295 pravi:

Pa ni vrednih teh 17€, da bi se človek sekiral

Res je.

Samo cenike morajo imeti javno obešene. Šele ko pipo vzdigneš in počakaš se prikaže. Zavajanje potrošnika čist.

 

Sem pa sam kriv seveda. Drugič bom šel noter pa spraševal za cenik in si na listek zapisal cene, ker sem pozabljiv. Če bo zunaj kilometrska vrsta pa kaj.t1807.gif

Ma rajš bi za 17€ natankal kozovc. Pa gas čez vas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, na Petrol itak ni za hodit tankat.

Baje, baje je najboljši mađarski mol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiraj zavetišče ali pelji na veterino preverit za čip....Če seveda še nisi...

Danes je dober dan, včeraj je bil kar dober dan. 1.1. je bil dober, vse dokler niso inkasanti merili z radarjem, tam kjer je omejitev 60 in je moja noga praviloma težja, ker je zadosti pregledno v tisti smeri, ker je tema in vidiš luči avtov in so se mi skrili....ajd saj ni tako hudo, 40€ polovička (rajši bi jih za kak bazen namenila al pa bencin, izlet). za 1kmh sem se ognila 1x višji kazni :P ...in potem sem imela še težavo z novoletnimi lučkami po balkonih in drevjih...Sem mislila "a že spet policaji z lučjo zadaj, pa saj peljem po omejitvi!" :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinu je žena posodila Fiata, da se je odpeljal na finale evropskega prvenstva v odbojki v Pariz.

Do sedaj, (tekma je bila 29.9) je naša na svoj naslov prejela dva pozdrava iz Nemčije (20 + 40€) in enega iz Avstrije (30€).

Upam, da je to vse....:bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Sinu je žena posodila Fiata, da se je odpeljal na finale evropskega prvenstva v odbojki v Pariz.

Do sedaj, (tekma je bila 29.9) je naša na svoj naslov prejela dva pozdrava iz Nemčije (20 + 40€) in enega iz Avstrije (30€).

Upam, da je to vse....:bum:

Iz tega fanta pa še nekaj bo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, ligenjček pravi:

Iz tega fanta pa še nekaj bo... :hmm:

če pogledam izkupiček izleta:

kriminalc...welcom maj san welkom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 1. 2020 ob 11:42, ligenjček pravi:

Iz tega fanta pa še nekaj bo... :hmm:

Seveda bo, če pa vozi talajna: iz fanta bo postal moški z dobrim okusom.

Ne pa kot ostale horde brezveznih slovenčkov, ki si mislijo, da more bit nemšk jajc!

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Buschi said:

Seveda bo, če pa vozi talajna: iz fanta bo postal moški z dobrim okusom.

Ne pa kot ostale horde brezveznih slovenčkov, ki si mislijo, da more bit nemšk jajc!

Ma u bistvu...je vozil Mamin avto. O njegovem okusu ne vemo nic. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, smasher said:

@Buschi :worship: kaj še en redkih ki se strinja z mano da delajo nemci dolgočasne precenjene avte? 

To je tako kot bi rekel, da sta peugeot pa renault isto sranje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ma u bistvu...je vozil Mamin avto. O njegovem okusu ne vemo nic. 

.Poba je mal po fotru....včasih ga ni za razumet..:naughty::fyou:..je imel na voljo tudi Audija A4 DSG....pa mu je kao neudoben....ker ga obcasno vozi pri firmi, kjer ima prakso in štipendijo.....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Tedybear said:

.Poba je mal po fotru....včasih ga ni za razumet..:naughty::fyou:..je imel na voljo tudi Audija A4 DSG....pa mu je kao neudoben....ker ga obcasno vozi pri firmi, kjer ima prakso in štipendijo.....?

Dobro s ga potunkal :D 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Zok said:

To je tako kot bi rekel, da sta peugeot pa renault isto sranje.

Ma nista, renault pred letom 2000 ni bil slab, osebno z peđojem kar sem ga malo videl in vozil nimam nekih pripomb, so jih imeli drugi. 

 

15 minutes ago, Tedybear said:

.Poba je mal po fotru....včasih ga ni za razumet..:naughty::fyou:..je imel na voljo tudi Audija A4 DSG....pa mu je kao neudoben....ker ga obcasno vozi pri firmi, kjer ima prakso in štipendijo.....?

Sej ma prav, ne znajo delat nemci udobnih sedežev, delajo zaneslive in drage škatle, vsaka firma izbere en dizajn in ga navleče na vse modele. 

Prav lepo je bilo ko je vsaka firma imela več oblik in si lahko že od daleč videl kater avto je, zdej vidiš proizvajalca in po velikosti avta oceniš buđet.. 

Nisem fen (ker ima avto nekaj napak), ampak tako udobnega zica kot ga ima C5 ga nima noben bmf, niti avdi, merdečesov pa nisem pronaval ne kot voznik ne kot potnik. (razen vitota - ne novega, ki je kot kombi porazen) 

Za mojo rit in denarnico so Fiati nekje taman, lahko bi bilo boljše samo če je nov avto ki je dost ok 13 jurjev, se mi ne zdi vredno dajat 22 za malo boljše. 

PS: najbolj zanič sedeže pa majo opli, edino opel ja tak da nimam nič pozitivnega o njih, mogoče bi zdej kaj boljše ko bo v lasti francozev in taljanov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, smasher said:

tako udobnega zica kot ga ima C5 ga nima noben bmf,

Ima, ima. V "enakem" avtu lahko narocis vsaj 3 razlicne modele sedezev. S tem ne mislim materialov, barve ali funkcij. ;)

C5 ima res udoben sedez - ce ti je vsec mehkoba. Volan oz. feedback ima pa faking katastrofalen. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!