Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 7 urami, smasher pravi:

Ma nista, renault pred letom 2000 ni bil slab, osebno z peđojem kar sem ga malo videl in vozil nimam nekih pripomb, so jih imeli drugi. 

PS: najbolj zanič sedeže pa majo opli, edino opel ja tak da nimam nič pozitivnega o njih, mogoče bi zdej kaj boljše ko bo v lasti francozev in taljanov

slabših sedežev kot v renaultu še nisem sedel zadnjih 15 let.. občutno prekratka sedalna površina ne nudi dovolj opore bedrom.. posledično bolijo noge in križ..nastavitve sedežev so porazne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Zok pravi:

Ima, ima. V "enakem" avtu lahko narocis vsaj 3 razlicne modele sedezev. S tem ne mislim materialov, barve ali funkcij. ;)

C5 ima res udoben sedez - ce ti je vsec mehkoba. Volan oz. feedback ima pa faking katastrofalen. :slap:

Za volan pa tisti "moj" ki je bil sposojen ne bi mogla tega reči. meni je bil res fajn avto, karavan izvedba, letnik 2014. Avto ki sem g anajbolj preklela je bil en staaar BMW, diomio, peljala 1x in nikoli več.  Prijatelj ima Škodo...sanja o nekih noro velikih felgnah...bleh. 16 col je čist kul. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V slabo voljo me spravlja to...da je ura pol dve zjutri, jest pa ne morem spat! Zjutri pa šiht, jebote !

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

V slabo voljo me spravlja to...da je ura pol dve zjutri, jest pa ne morem spat! Zjutri pa šiht, jebote !

sem včeraj zaspal šele ob 4.30 .. ob 6h pa kava .. kolen me zajebava to je bolj moteče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa padel v brezizhodni položaj..50 let je bil želodec lačen..zdej sem pa jaz..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dpd je najslabsa kurirska sluzba izmed vseh s katerimi sem imel izkusnje. Sem ga lovil ze 10 km da sem prisel do ene posiljke za katero se mu ni ljubilo, da bi me poklical. Na naslovu je bil 20 min pred dogovorjeno uro, zato me se ni bilo doma. Dober dan, hvala, nasvidenje pa v slovarju ocitno ne obstaja.

Jaz bi na tvojem mestu prijavil skodni primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa jaz ven. DPD mi je vedno lepo dostavil vse pakete, vedno me obvestijo z SMSom o približn uri dostave in vedno me 5 minut pred dostavo še pokličejo.
Bolj me pizdi, da moram vse te pakete plačat ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je DPD samo še ena kurirska služba, da so komot tudi odlični. Se pa vse zaplete z zadnjim v vrsti. v Postojni za DPD hara nek...blago rečeno orangutan. Me ni blo doma, sem preusmeril na pošto. prnese na Petrol. kar mi je mal od rok, pa niti ne mudi se mi, hočem dostavo domow, pride en dan prezgodaj, me nadere ko de sm mu kaj dolžan, in ko mu dam kartico za plačat odkupnino pa čist pade na nivo fuzbal navijača, ker oni majo pa samo keš. Leto 2020 kdorkoli? Gre, in paket javlja dostavljen v Dekane. Čez dva dni pride paket nazaj, razbit. 

Naslednji dan DPD dostavlja sončna očala. Spet naju ni doma, naročiva NA POŠTO. Treking spet javi da je paket v Dekanih. V nabiralniku najdem tole

DPD.thumb.jpg.c0144e10ba1d9608499128c276859165.jpg

 

in očala stlačena v prostor za časopise. 

 

Morda je vse to OK, ampak jez svoje robe na DPD ne bom dal nikoli. 

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Morda je vse to OK, ampak jez svoje robe na DPD ne bom dal nikoli. 

Osebno poznam enega kurirja (sicer GLS ampak najbrž ni dosti razlike). Štarta zjutraj ob 5, zaključi okoli 6-7 včasih se zavleče do 10 zvečer. Ne vozi po omejitvah, gume ima gladke, firma noče kupit novih, kazni seveda plačuje sam. Zasluži konec meseca slabih 800€. Zato ker je res dober človek, svoje delo opravlja kot se spodobi, najbrž eden redkih, ampak jaz tudi ostale razumem. Kar sem hotel povedat je, da tako pri kurirskih službah kot pri vsem ostalem, ni problem v tem, da so delavci kreteni, ampak, da so šefi požrešni. Dvomim pa, da bi se DPD pri tem razlikoval od katerekoli druge opcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je prav, da sam kazni placuje, kdo pa naj jih? Gume ma zlizane, ker nori :) Smo mi tut hitel po cestah, pa ko pri sebi razcistis, dojames, da si konc dneva pol ure pridobil mogoce, zivcev pa energije pa prevec izgubil. Da pa tolk dela, se pa ne zna zmenit v sluzbi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, ligenjček said:

ni problem v tem, da so delavci kreteni,

De paketa ne dostavi na naroceno lokacijo,  je kriv nekdo drug?  Dva razlicna paketa v dveh dneh? Drugi krivi? 

2 hours ago, DinDiin said:

Gume ma zlizane, ker nori

Zih ma cheap mitaske :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kugelschreiber pravi:
pred 12 urami, Kugelschreiber pravi:

DPD. Uporabniska izkusnja da te kap. 

130EA416-5A0B-4F80-B16A-FF2E60871A1F.jpeg

907E03AB-5117-4CE6-9277-70ABAC4D0AAA.jpeg

52540190-876D-4E73-9CFD-EF89B543D636.jpeg

Vem da je DPD samo še ena kurirska služba, da so komot tudi odlični. Se pa vse zaplete z zadnjim v vrsti. v Postojni za DPD hara nek...blago rečeno orangutan. Me ni blo doma, sem preusmeril na pošto. prnese na Petrol. kar mi je mal od rok, pa niti ne mudi se mi, hočem dostavo domow, pride en dan prezgodaj, me nadere ko de sm mu kaj dolžan, in ko mu dam kartico za plačat odkupnino pa čist pade na nivo fuzbal navijača, ker oni majo pa samo keš. Leto 2020 kdorkoli? Gre, in paket javlja dostavljen v Dekane. Čez dva dni pride paket nazaj, razbit. 

Naslednji dan DPD dostavlja sončna očala. Spet naju ni doma, naročiva NA POŠTO. Treking spet javi da je paket v Dekanih. V nabiralniku najdem tole

DPD.thumb.jpg.c0144e10ba1d9608499128c276859165.jpg

 

in očala stlačena v prostor za časopise. 

 

Morda je vse to OK, ampak jez svoje robe na DPD ne bom dal nikoli. 

 

 

si podpisal? nisi ane.. no? lepo langsam aba ziher.. počakaš do dogovorjenega roka dobave in obvestiš prodajalca , da nisi dobil robe.. naj se on hebe s svojimi dostavniki .. si nakazal denar za pošiljaje njemu ali dostavi? ve se kako stvari potekajo..če ne bo robe ti mora vrniti denar..če dostava nima podpisa ni dostavila.simpl..

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, thumper said:

da nisi dobil robe..

Ampak sem jo. Nategunstva se jez ne grem.  Samo s kreteni ne maram met opravka. 
 

Lanski sneg. BMK za budale brez manir. I am zen. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

De paketa ne dostavi na naroceno lokacijo,  je kriv nekdo drug?  Dva razlicna paketa v dveh dneh? Drugi krivi? 

Nisem rekel, da je kriv nekdo drug, rekel sem samo, da ga razumem, da dela tolko časa, za kolko je plačan. Če bi bila na tisti lokaciji dva kurirja, bi najbrž dobil paket tako kot se spodobi, pa še kak vic bi ti povedal ko bi ga predal ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne mara sihta oz. meni, da ni dovolj placan, naj pac menja zaposlitev.

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pristavim pisker....Kar se tiče dostavnih služb in kamionov. Gume so domena firme. Firme rade šparajo, če lih ne vozijo ADR. Kdo že slišal za nalite gume?....No in ja problemi se vedno rešujejo pri glavi. Zakaj divjajo? Ker imajo roke, ker imajo stranke, ker imajo kup dostav, uro za razklade/naklade, ker vmes stojijo v kolonah, ker so pritiski na kurirje in šoferje. Zakaj je tolk nizka plača (če pustimo, da so šefi požrešni), zaradi jebene konkurence gredo pod ceno oz na minimalno ceno, ker stranke rade šparajo, nižajo stroške kolker se le da. 

Naloga delodajalca je, da omogoči normalno delo, za spodobno plačilo. 

 

@Zok. Menjat zapslitev je včasih z dežja pod kap. Danes je težko najt službo, v kateri si zadovoljn. Danes je vse preveč mobinga oz po domače jebanja v glavo, vse preveč so slabi odnosi med sodelavci in z delodajalcem. Danes ti marsikje dajo vedet da si ena navadna nula in da jih za službo stoji pred vrati vsaj 100. Ti imaš pa kredit, pa morda otroka...kaj boš? Pizdil in delal.  Se strinjam, da bi VSI zaposleni morali stopiti skupaj in VSI ki iščejo zaposlitev, pa zahtevat dostojne pogoje dela in plačilo.

Z GLS-om imam 1 slabo izkušnjo v LJ, na koroškem še ne, z dpd-jem na koroškem tudi ne, tudi z gold express, pošto, UPS. Trkam na les no. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak norijo, pa direkt pred vhod morjo parkirat,jih nic ne briga ce koga ovirajo,pa sam kuvertico not nese. Obup. Ce ne more pred vhod, bi ti pa najraje kar iz ceste zalucal. Ampak a ni hec,da ne vsi? Eni so kul,prijazni. Eni pa jamrajo in majo zlizane gume. 

Meni je tudi zadnjic kar v stopnisce v bloku vrgel....kaj ce bi kar nekdo odnesel? Ker on ma dostavo do vrat pravi.....ampak vrata bloka al pa hise je razlika,sam enim to ne kapne....in ostane jim jamrat.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Alla pravi:

Kaj pa jaz ven. DPD mi je vedno lepo dostavil vse pakete, vedno me obvestijo z SMSom o približn uri dostave in vedno me 5 minut pred dostavo še pokličejo.
Bolj me pizdi, da moram vse te pakete plačat ?

Se strinjam in podpišem pod tole izjavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Nja said:

@Zok. Menjat zapslitev je včasih z dežja pod kap. Danes je težko najt službo, v kateri si zadovoljn. Danes je vse preveč mobinga oz po domače jebanja v glavo, vse preveč so slabi odnosi med sodelavci in z delodajalcem. Danes ti marsikje dajo vedet da si ena navadna nula in da jih za službo stoji pred vrati vsaj 100. Ti imaš pa kredit, pa morda otroka...kaj boš? Pizdil in delal.  Se strinjam, da bi VSI zaposleni morali stopiti skupaj in VSI ki iščejo zaposlitev, pa zahtevat dostojne pogoje dela in plačilo.

Been there, done that.

Moja (tovrstna) zgodba je zgodba s srecnim koncem - na koncu sem bil jaz tisti, ki se je smejal.

Dober delavec je zadovoljen delavec.

;)

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj vsi delate zadnje čase, en sodelavec je tud na bolniški ker se je s fedro od kavča nekak uspel v oko trofit ?  Čim hitrejše okrevanje! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!