Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

11 hours ago, VS800 said:

(lohka, da bo skos tak, dokler ga boš jebeni klicu)

A mislis, da bere motosvet... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/22/2020 at 4:04 PM, Fadil said:

Iz katerga filma je že ta tekst? Vem da je to rekel tip neki ženski.

Ne spomnim se in iščem po Googlu pa zero

lepota poroka .. ex jugo erotika .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREHLAD....no bolj ta vražji zamašeni nos. Spiranje s toplo fiziološko, sprejanje, mazanje nosa, inhalacije....na koncu pred spanjem obupam in uporabim Afrin/Operil"Septanazal....pol me pa še kako uro bolijo zgoraj zobje in še nekaj časa nos....Diham pa lahko, to pa to.Minus in plus...pa tanjša denarnica (tablete za grlo, sprej za nos, zrnca za redčenje sluzi in  še vitamini, ker sem enmal bolj švoh).  

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Nja said:

Afrin/Operil"Septanazal....pol me pa še kako uro bolijo zgoraj zobje in še nekaj časa nos...

Kokain se bols spuca nos, pa omrtvici, nc ne boli :lol1: stranski ucinki: spala bos bol tezko, pa kak cent drazje pride.... :D 

resno, kako mislis bolijo zobje? Ucasih uporablam nasic, in kakih bolecin nism mel nikoli. Je pa res, de si kapnem zelo malo, pa raj za ucink mal dle cakam, ko de si zalijem sinuse....fejst in cimprej se pocajtej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Res, zgoraj me enke, dvojke neki časa bolijo po vpihu teh dekongestivov. 1 vpih v nosnico....Ko sem pred par leti 2 meseca sprejala Mommox me ni nič bolelo, ampak je druga sestavina, drug namen.

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Nja pravi:

pol me pa še kako uro bolijo zgoraj zobje in še nekaj časa nos....

Sinusi vneti. Probal vse. Pomaga sinupret tablete in v pršilo od Operila dam kamilični čaj. Seveda nič sladkan? obvezno prek filtra precediš. Ne potrebujem inhalacij-tam si vse pregreješ da greš lahko sam v postlo. Tole pa namesto operila v žepu čaka. Gamilce so zakon?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, bom pa probala. Fora je, da vsakič, ko se mi začne prehlad najbolj nasrka ravno tale nos/sinusi.  Kamilice mam pa ravno za inhalacije, paro za obraz, bom pa šes sprejem probala :P ker užitne mi lih niso. ..ko zakleto je danes stric povabil, ker praznuje...mati gre, bom dala njej lunch box, da mi prinese kak konc mesa :D 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Nja pravi:

PREHLAD....no bolj ta vražji zamašeni nos. Spiranje s toplo fiziološko, sprejanje, mazanje nosa, inhalacije....na koncu pred spanjem obupam in uporabim Afrin/Operil"Septanazal....pol me pa še kako uro bolijo zgoraj zobje in še nekaj časa nos....Diham pa lahko, to pa to.Minus in plus...pa tanjša denarnica (tablete za grlo, sprej za nos, zrnca za redčenje sluzi in  še vitamini, ker sem enmal bolj švoh).  

jaz moji zavrem deci mleka z veliko žlico domačega medu in deci domačice ( šnopca).. to spije v postelji in mrkne do jutra.

zdej a se pocajta ali ne -  ne vem..samo ene 3 dni ne teži več nič..:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 1. 2020 ob 15:03, DAMI34 pravi:

sami pirati :P

Piratska stranka novači neprestano nove člane :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

jaz moji zavrem deci mleka z veliko žlico domačega medu in deci domačice ( šnopca).. to spije v postelji in mrkne do jutra.

zdej a se pocajta ali ne -  ne vem..samo ene 3 dni ne teži več nič..:blush:

Viš, mojga pa sploh ni  čez teden, pa ta vikend ga tudi ne bo  :D  Bojda mleko povzroči še več sluzi in nekak sem to tudi pri sebi opazla. Tak, da so kar zeliščni čaji pa v alkohol namočen ameriški slamnik. Med pa paše ja, za grlo podpmazat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Nja pravi:

Viš, mojga pa sploh ni  čez teden, pa ta vikend ga tudi ne bo  :D

Hmmmmmm :blush:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Nja pravi:

Viš, mojga pa sploh ni  čez teden, pa ta vikend ga tudi ne bo  :D  Bojda mleko povzroči še več sluzi in nekak sem to tudi pri sebi opazla. Tak, da so kar zeliščni čaji pa v alkohol namočen ameriški slamnik. Med pa paše ja, za grlo podpmazat...

sluz je u redu..bolš kot na suho...kašlat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Nja pravi:

PREHLAD....no bolj ta vražji zamašeni nos. Spiranje s toplo fiziološko, sprejanje, mazanje nosa, inhalacije....na koncu pred spanjem obupam in uporabim Afrin/Operil"Septanazal....pol me pa še kako uro bolijo zgoraj zobje in še nekaj časa nos....Diham pa lahko, to pa to.Minus in plus...pa tanjša denarnica (tablete za grlo, sprej za nos, zrnca za redčenje sluzi in  še vitamini, ker sem enmal bolj švoh).  

Ko enkrat vzameš kakršnokoli zdravilo, vedno rabiš zdravilo. Nikoli jemal zdravil (razen domačih :P ) niti en dan v življenju prehlajen... samo malo v razmislek :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ligenjček pravi:

Ko enkrat vzameš kakršnokoli zdravilo, vedno rabiš zdravilo. Nikoli jemal zdravil (razen domačih :P ) niti en dan v življenju prehlajen... samo malo v razmislek :) 

Dobri geni - nima to veze z zdravili. No, domača so nartabolša. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj me je spravlo v dobro voljo? Pa evo, za pola sata palimo roštilj, pa čemo malo da pečemo nešto ... kobasice, vešalica, čevapi ...  kako da ne budeš dobre volje?

Mimogrede: 

Moj sorodnik je Boban iz Zemuna. @maus njegov zet te pozna (Igor) in te lepo pozdravlja. Ajde, pišemo si kad se vračam - zdaj sem malo pred Kragujevcem. Ajde, lp. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, @Quest, po 8ih dneh skoraj človek več ne ve, kako se piše, tako, da sam promašio temu ... sutra idem u moto klub kod Svilajnca (preko Ždrela), da u Drumskom Raju nešto pojedemo, a posle polako proti Mariboru ... ajde, zovu me na piče ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kričač pravi:

E, zdaj sem videl, sa sem v napačni temi ... mater, kaj rakija in mastika naredi s človekom. ?

če maš Rakio s seboj, a ako još podeliš..ma ni neprave teme zate.

Evo u slabo volo si me spravu...ni rakie :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

če maš Rakio s seboj, a ako još podeliš..ma ni neprave teme zate.

Evo u slabo volo si me spravu...ni rakie :(

 

Ni panike, ko se vrnem prdii pa dobiš. Moram jutri malo naštudirat, kam bom vse poskril ... ima puno svega .... si pišemo , ko se vrnem .... 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kričač pravi:

Ni panike, ko se vrnem prdii pa dobiš. 

dami - torej se morš prej pasulja najest..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 1. 2020 ob 22:00, Kričač pravi:

Sta sereš @thumperu . Koji ti je ....

moj..maleni ..ali vredan ..

ajde odjebi.. nism pr volji ..z macolo sm se po leumu palcu kresnu.. macola je ready for more.. ili "može još"..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 1. 2020 ob 20:42, ligenjček pravi:

Ko enkrat vzameš kakršnokoli zdravilo, vedno rabiš zdravilo. Nikoli jemal zdravil (razen domačih :P ) niti en dan v življenju prehlajen... samo malo v razmislek :) 

Prej 10 let nisem poznala kake vročine...Pol te pa  "dolgoročni stres" načne in se pozna na vseh spektrih...Večinoma so pri meni domače žavbe, zeliščni zvarki (sinupret, fiziološka,, zeliščni čaji, ameriški slamnik). Ampak čez Angal ga pa ni ob žgočem grlu in Fluimukan ob gosti sluzi :P...Pa ajd zdaj sem že skoraj OK, kašelj bo že z malo manj miganja, Fluimukan pomaga, vroči čaji.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!