Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 18 minutami, lucif3rka pravi:

Se končno spravim zbudit iz zimskega moto spanja, nafilam aku... In ni nikjer matice za minus priklopit. Tudi nobene približno podobne med orodjem. Dober začetek, moram priznat ?

a vijak pa imaš? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, thumper said:

a vijak pa imaš? 

Ma ja, samo ne-ravno-strokovna pomoč je spustila matico nekam v okvir in je to pol k štumfi pa pralni stroj, sej enkrat se bo našla, sm ne bi lih čakala ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek reče žena, da bo za v nedelo pa una skuhala južno....za 6 ljudi. OK. Da spisek, nabavim v Lidlu za jebenih 90 EFROV robe. Včeraj, torej v soboto, predpripravlja, pripravlja in kuha od petih popoldne do enih zjutri. Danes spet kuha od osmih naprej , na smrt sma se že skregala, ura je deset, una še kr kuha...zdej pa uživi v južni...jebo mater!!!!!!!!!!!!!!

Za 90€ gremo lohka ven jest alakard, brez kregaraja...ko bo korona mim jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj odvijem kolesa od motorja in čakam nove gume, dostava bi morala biti danes, pa je ni bilo. Razočaran nad naročilom iz Mimovrste, gume naročil 21.4.,... mimogrede, včeraj naročil filtre v Saplexu, danes dobil...olje včeraj naročil na Mimovrste, dostava od 6 do 11.5...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, vandrovec pravi:

Zjutraj odvijem kolesa od motorja in čakam nove gume, dostava bi morala biti danes, pa je ni bilo. Razočaran nad naročilom iz Mimovrste, gume naročil 21.4.,... mimogrede, včeraj naročil filtre v Saplexu, danes dobil...olje včeraj naročil na Mimovrste, dostava od 6 do 11.5...

mimovrste ima dolgo čakalno dobo, čakal 20 dni... se treba izognit... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se SAM spravil v slabo voljo. Ajd, grem sam zamenjat zadnji gumo, če zmore Nitous to sred vukojebine, bom jest to na domačem dvorišču kamot . JO !

Tastara Maxxis ne in ne gre dol, probam tisto foro z motorsko taco(tak ko v videu za Darkside), ženin 200 kilski BMW ni bil dost težek; zgleda da dela ta fora sam z 280 kilskim GeeSom. Ajd, po eni uri snamem dol gumo, nova mitaska gre razmeroma hiter gor, a kurba se ne uleže. Pumpam 4 bare, spustim, namažem z žajfnco, napumpam na 5 barov, pozabim noter vtaknat ventilček, še enkrat napumpam, ne in ne. Naj povem, da sem pumpal na navadno kolesarsko pumpo.  Jebat ga, naložim felgo u karjolo, do soseda vulkanizerja. Pri 6 barih in z dodatkom olja se kurba uleže. In da zaključim dolgo predavanje: delo, ki Nitrosu vzame 15 minut, sem sam rabil 4 ure. In, za koji kurac jest tovorim v motorju dva monirajzla, flike, bombice če ga ni boga, ki bi sredi vukojebine dol dobu mitasko.

Amen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Danes sem se SAM spravil v slabo voljo. Ajd, grem sam zamenjat zadnji gumo, če zmore Nitous to sred vukojebine, bom jest to na domačem dvorišču kamot . JO !

Tastara Maxxis ne in ne gre dol, probam tisto foro z motorsko taco(tak ko v videu za Darkside), ženin 200 kilski BMW ni bil dost težek; zgleda da dela ta fora sam z 280 kilskim GeeSom. Ajd, po eni uri snamem dol gumo, nova mitaska gre razmeroma hiter gor, a kurba se ne uleže. Pumpam 4 bare, spustim, namažem z žajfnco, napumpam na 5 barov, pozabim noter vtaknat ventilček, še enkrat napumpam, ne in ne. Naj povem, da sem pumpal na navadno kolesarsko pumpo.  Jebat ga, naložim felgo u karjolo, do soseda vulkanizerja. Pri 6 barih in z dodatkom olja se kurba uleže. In da zaključim dolgo predavanje: delo, ki Nitrosu vzame 15 minut, sem sam rabil 4 ure. In, za koji kurac jest tovorim v motorju dva monirajzla, flike, bombice če ga ni boga, ki bi sredi vukojebine dol dobu mitasko.

Amen!

Ajd ne sekiraj se, jaz v nedeljo s kolesom v gmajno, nisem imel defekta na terenu že nekaj cajta, ko naenkrat psssssssss, ma ni panike imam jaz vse, rezervno zračnico, montirače, flike, adapter za ventil, ni da ni..............................................................................................................................................samo jebena pumpa je pa doma a ne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. maj ...   :blush:   :blush:  :blush:

Vlada je odprla medobčinske meje, dež jih pa za kolesarje in mopediste zopet zapira nazaj ...   :blush:   :blush:   :blush:

radar.jpg.ef728e98ef54c1357d4a4e79e6108efc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...slabo voljo je danes povzročil mejl od vrhovnega...da bomo dolge srede zopet delali...dolge...do petih...ker...ko je bila pandemija...smo delali sam do treh...za neki je pa bla korona tut dobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na XT-ejki mi je odletu en nosilc za nosilec tablice...itak je treba razdret pol motorja...razdrem na hiter v eni uri...kul bo to stric jutri zjutri pošvasu...ga kličem...Čuj, jutri imamo pa čistilno akcijo !

Pa jebem ti jest čistilno akcijo, lep vreme napovedan, jest pa z razkopanim mopedom...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Andrej Pečenko je umrl . R.i.P :(

 

On je vedno pošteno povedu za kak dan vnaprej. 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BIF pravi:

Iskreno upam da ga najdejo...še raje pa bi videl, da fukne nekje v šumi in si zlomi vrat....GNOJ....

https://ptujinfo.com/novica/kronika/grozovito-isce-se-motokrosist-ki-je-psicki-namerno-zapeljal-cez-vrat/135434

Kako moreš bit tak idiot, da narediš kaj takega...:cry: upam , da ga kdo najde pred policijo :twak:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Se spomnim, da je v ponedeljek zjutraj pihalo okoli bajte, da niti pes ni hotel ven.

Po službi grem v prostor ob garaži, kjer imam orodje, po rokavice, zaradi zlaganja drv. Okno, ki je vedno odprto na kip,  tokrat odprto nekam čudno, ena ročna žaga, ki visi na tem oknu, pa na tleh. Peeeessddaaa, res je pihalo, sem " ugotovil".

Danes grem v isti prostor po gedore.  Ni jih. Preverim pri sinu ( zna vzet, vrnit zelo težko..), pokličem tasta, če jih je  slučajno rabil. Ni. Vidim, da je na mestu, kjer so ponavadi gedore, nekam velika vrzel. Faaaak..vibracijska ročna brusilka....ni jo.

In sedaj meni šele kapne. Zakaj čudno odprto okno, žaga na tleh..... kakšen veter koji kurq...nekdo je vlomil.

Evo....krst....sem mislil, da se to dogaja samo drugim in ne v naši vasi.

Vrednost.ukradenega......ni vredna omembe.  Ampak tisti občutek.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj paketna distribucija ni nič kriva. Naročnik pošiljanja je sporočil v DPD sistem, da se pripravlja pošiljka. 5 deni je rabil naročnik pošiljke, da je pripravil paket. 

Nič nenavadnega.

Normalno paketi potujejo 5 delavne dni in Nemčije do Slovenije (preko GLS).

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kaldu pravi:

Tukaj paketna distribucija ni nič kriva. Naročnik pošiljanja je sporočil v DPD sistem, da se pripravlja pošiljka. 5 deni je rabil naročnik pošiljke, da je pripravil paket. 

Nič nenavadnega.

Normalno paketi potujejo 5 delavne dni in Nemčije do Slovenije (preko GLS).

 

zadnje čase, po mojih izkušnjah, kar malo več .. čakam iz Nemčije pošiljko od 25.5.20 ;) 

Tracking details
DHL tracking #XXXXXXXXXXX
  • Jun 9, 2020
  • 5:06pm
  • Beladung
  •  
  • Jun 9, 2020
  • 5:06pm
  • Entladung
  •  
  • Jun 4, 2020
  • 7:14am
  • Beladung
  •  
  • Jun 4, 2020
  • 5:07am
  • Weiterleitung zur Exportbearbeitung
  •  
  • Jun 3, 2020
  • 6:27pm
  • Weiterleitung zur Exportbearbeitung
  •  
  • May 26, 2020
  • 8:50am
  • Keine weiteren Details erforderlich
  •  
  • May 25, 2020
  • 11:44pm
  • Tracking number provided
  •  
 
 

9?imp=2046301&trknvp=cp%3D2380362%26ghi%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem čakal na gumenjak iz Nemčije 10 dni. Poslan preko GLS Express.  Pošiljka je bila sestavljena iz dveh paketov, en je prišel en dan prej kot drugi, kljub temu da sta bila istočasno odposlana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da imajo neke globalne probleme pri pošiljanjih/prevozih. Trenutno čakam:

- aliexpress iz poljske, po trackingu odposlano iz Waršave 30.05., od tam naprej ni sledu o ničem.

- ebay poslano iz poljske, 29.05.

- amazon iz uk 9.6., doplačilo za 3day UPS delivery express: On the way, but it may be late

- mimovrste, predvidena dobava 3 dni, čakam že 11 dni

- dhl iz nemčije 31.05.: The shipment has been processed by the sender. You will receive further information as soon as the shipment is received by DHL. ... prodajalec trdi da je odposlal, DHL nič update 

Človek ni najbolj vajen takih zamud po evropi, no ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošiljka iz Anglije, naročeno 27.5 prejeto 3.6 Letos, da se ne bo kdo spraševal kdaj?

DHL, je bila pa pošiljka vmes na Slovaškem (ja še vedno nas imajo za Slovake).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Tex pravi:

Človek ni najbolj vajen takih zamud po evropi, no ..

js tebe čakam že skor eno leto, da boš za kavo dau :dry:

 

sj vam bo prišlo .. prej kot slej :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kaldu pravi:

Tukaj paketna distribucija ni nič kriva. Naročnik pošiljanja je sporočil v DPD sistem, da se pripravlja pošiljka. 5 deni je rabil naročnik pošiljke, da je pripravil paket. 

Nič nenavadnega.

Normalno paketi potujejo 5 delavne dni in Nemčije do Slovenije (preko GLS).

 

meni je zdnjič prispela 3 delovni dan iz nemčije.

pred 8 urami, MiNa pravi:

Pošiljka iz Anglije, naročeno 27.5 prejeto 3.6 Letos, da se ne bo kdo spraševal kdaj?

DHL, je bila pa pošiljka vmes na Slovaškem (ja še vedno nas imajo za Slovake).

to se je ravno v nekem tem terminu zgodilo tudi moji dragi..slovakia in slovenia sta v spisku skupaj ena za drugo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, moram se popravit .. amazon paket iz anglije naročil v torek po kosilu, dostava danes ob 11h .. kapo dol .. ups-pošta slovenije naveza .. je pa tracking kazal, da je predvidena dostava za petek, ampak da paket "is running late and might be delayed" .. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 6. 2020 ob 12:50, maus pravi:

zadnje čase, po mojih izkušnjah, kar malo več .. čakam iz Nemčije pošiljko od 25.5.20 ;) 9?imp=2046301&trknvp=cp%3D2380362%26ghi%

jaz tudi .. včeraj jo dobil ;)

pa še eno drugo tudi ...

eno anćko pa še čakam :blush:

pred 12 minutami, Tex pravi:

Ok, moram se popravit .. 

itak, da se moraš, kavo plači :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!