Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Pravkar gledam po tv, odaja o samooakrbi in  prispevek ,kaj vse smo prodal tujcem:eek:  pa jebemu milo mater pa ti meneđerji fuknjeni,  vsi skupaj za prodat golazen  kapitalistićna jedna :angryrant1::angryrant2::fight1:

Popravljeno . Popravil Mavti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po službi hitro na motor, en krog na golico, nujno, pa v lavamundu zavijem in zagledam to... ?

852F4B22-E8AA-4A46-B3FC-B75180DAE833.jpeg

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, ligenjček pravi:

Po službi hitro na motor, en krog na golico, nujno, pa v lavamundu zavijem in zagledam to... ?

 

Nesreča? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

Nesreča? 

Najbrž, bila sta dva rešilca in helikopter, čeprav razbitine ni bilo videti nikjer... Sem vprašal kaj se je zgodilo, ampak na tem koncu imajo avstrijci tako narečje ko pri nas prekmurci, tako da ga nisem nič razumel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Grut pravi:

:( ... domžalsk pulcaji na mengškmu rondoju ... :(

 

a ni znau iz rondoja vn pridet :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 6. 2020 ob 19:56, maus pravi:

a ni znau iz rondoja vn pridet :huh:

zanje ne vem,vem pa zase...sm v predpisanem tempu ribou rondo pri petrolu...2x,3x,4x ukol,pa bruhnu na rondoja proti mostam,tm isto...pa spet na rondo pri petrolu,pa švignu na rondo prot leku,pol prot mengšu....prou luštn je blo....po kaki uri,uri pa pou - evo t plave,mene h kraj....slediu je pogovor....kazni ni blo...jupiiiiiiiiiiiiiiiiii.... sm biu pa opozorjen da to ni poligon in da nism sam na cesti....huh....prekrite tablce sploh ni upazu... sam zdej se ne smem tm kazat ene par dni ... :(

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naše uradne ustanove. 

Prikrevljam z berglami na ZZZS NG ob 8 in pet minut, pa me pobara varnostnica na vhodu : "Kam pa kam?"... "Ja rabim obrazec glede bolniške, delam v tujini."

"Ob 9 začnejo uradne ure od 1/6 2020" 

Bemti sunce žarko, na netu uradne ure od 8 ih, na vhodnih vratih od 8ih...aja, zraven pa prilepljen mikroskopsko majhen listek, da so uradne ure od 9ih. 

 

Popravljeno . Popravil LunaticFringe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corona in cepci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, ko sem se s Kawasakijem preganjal po sosedovem dvorišču, sem stopil na žebelj. Čuden občutek, ko se kovina zariva v meso. Očistil rano, prilepil obliž, šel na plesne vaje in potem na zbirališče nerodnih (ogromno nerodnih v Mariboru). Tja sem prišel ob 10:15 in odšel ob 1:45. Pričakoval sem le injekcijo proti tetanusu, pa so mi malce razrezali podplat in predpisali še Amoksiklav za 7 dni in preveze na 2 dni. Komaj hodim. Upam, da bom lahko prestavljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Darko3g pravi:

Včeraj, ko sem se s Kawasakijem preganjal po sosedovem dvorišču, sem stopil na žebelj. Čuden občutek, ko se kovina zariva v meso. Očistil rano, prilepil obliž, šel na plesne vaje in potem na zbirališče nerodnih (ogromno nerodnih v Mariboru). Tja sem prišel ob 10:15 in odšel ob 1:45. Pričakoval sem le injekcijo proti tetanusu, pa so mi malce razrezali podplat in predpisali še Amoksiklav za 7 dni in preveze na 2 dni. Komaj hodim. Upam, da bom lahko prestavljal.

testiraj se še na covid :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Darko3g said:

Včeraj, ko sem se s Kawasakijem preganjal po sosedovem dvorišču, sem stopil na žebelj. Čuden občutek, ko se kovina zariva v meso. Očistil rano, prilepil obliž, šel na plesne vaje in potem na zbirališče nerodnih (ogromno nerodnih v Mariboru). Tja sem prišel ob 10:15 in odšel ob 1:45. Pričakoval sem le injekcijo proti tetanusu, pa so mi malce razrezali podplat in predpisali še Amoksiklav za 7 dni in preveze na 2 dni. Komaj hodim. Upam, da bom lahko prestavljal.

Ha ha, jaz sem stopil na zaruznjen žebelj v osnovni, in tak ki je bil mnogo let zunaj, v ambilanti so rekli "koliko let imaš? A,  ha lani so te torej cepili za tetanus." In so me starši odpeljali domov, nisem bil vreden analize in zdravnikovega časa. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj, če bi jaz bil cepljen proti tetanusu, sploh ne bi šel na urgenco. Mislil sem, da bom dobil le injekcijo, potem pa so me slikali (da vidijo, če je poškodovana kakšna kost, pa očistili rano (ki je komaj opazna luknjica) s peroksidom, dali so mi injekcijo proti bolečinam v podplat, ki je bolela že sama po sebi, pa še dokaj boleče čistili rano, na debelo povili stopalo, da se komaj nataknil čevlje, sedaj pa komaj hodim in čutim kljuvajočo bolečino v stopalu. Pred urgenco pa sem odplesal še dve uri vaj s komaj občutnim nelagodjem v stopalu.

P.S. Pa podatka o cepljenju ni na zdravstveni kartici (moral bi sam vedeti kdaj sem bil cepljen), dobil pa sem potrdilo na listu, ki ga moram hraniti.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ne vem kako je s tem, če se ne motim so nas 2x v osnovni cepili za tetanus v ramo, kar v šoli ?, kaj vse je bilo v naši osnovni v primerjavi z zdej, pa sem hodil v šolo  že v samostojni Sloveniji, torej sem mlad ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odnos društva osamljenih do potencionalnih strank ... :mad:

Sm jijm poslou svojo sliko,pa so mi odgovoril,da tok osamljeni pa še niso ... :cry:

Popravljeno . Popravil Grut
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem paf :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Darko3g pravi:

Nesreča motorista pri Selinah pri Senju. Je kar težko peljat dalje.

Jaz sem včeraj od Žužemberka proti LJ tud videl motor pod kombijem (pomoje je sicer motorist prehiteval kombi, ki je zavijal na bencinsko), pa je res zoprno potem naprej peljat. Upam, da je bilo z motoristom vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bebci, ki me kličejo zaradi oglasa o prodaji moto jakne in hlač in je prvo vprašanje koliko bi lahko spustil ceno. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!