Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ob 2. 9. 2020 ob 7:22, Kričač pravi:

Kolegu Krambergerju z ekipo ponovno ni uspelo spustit satelit v luft. ??

Si danes boljše volje? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Darko3g pravi:

Si danes boljše volje? :) 

Pardon, nisem imel namena tebe citirat (sem hotel popravit post, pa ni šlo) .

Sedaj ti odgovarjam na tvoje vprašanje... 

Ja, sem vesel, ker vem, koliko truda je Iztok vložil v to. Bravo ekipi! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kričač pravi:

Pardon, nisem imel namena tebe citirat (sem hotel popravit post, pa ni šlo) .

Sedaj ti odgovarjam na tvoje vprašanje... 

Ja, sem vesel, ker vem, koliko truda je Iztok vložil v to. Bravo ekipi! 

poste popravljaš na treh pikicah na desnem vrhu tvoje objave ... za uporbna navodila mi morš kavo plačat :P 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

poste popravljaš na treh pikicah na desnem vrhu tvoje objave ... za uporbna navodila mi morš kavo plačat :P 

Vem, hvala za namig, ampak, ko sem iz telefona presedlal na comp in videl napako, je bilo prepozno. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bo avto kmalu star eno leto, pošljem na pooblaščeni servis, da mi naj pripravijo predračun (menjava olja in filtra). Dobim ponudbo v višini 270eur. Ker se mi je za prvi servis zdelo pretirano, pa sem poslal še na drug, prav tako pooblaščeni servis, dobim ponudbo s ceno 126eur. Pa dobro, kdo je tu nor? Za enako storitev, z enakim oljem, cena pa za 146eur različna.  Najraje bi jih dal v medije, banda lopovska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, J.a.m.e.s pravi:

  Najraje bi jih dal v medije, banda lopovska.

Najbil nrdiš...sploh k majo tvoje podatke... se boš moral za vsako malenkost tožarit -sodni cenilec je cca 500e k jih moraš ti založit...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Tedybear pravi:

Kakšen avto....ni treba model......

Škoda Kodiaq. 

Popravljeno . Popravil J.a.m.e.s
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, J.a.m.e.s pravi:

Ker bo avto kmalu star eno leto, pošljem na pooblaščeni servis, da mi naj pripravijo predračun (menjava olja in filtra). Dobim ponudbo v višini 270eur. Ker se mi je za prvi servis zdelo pretirano, pa sem poslal še na drug, prav tako pooblaščeni servis, dobim ponudbo s ceno 126eur. Pa dobro, kdo je tu nor? Za enako storitev, z enakim oljem, cena pa za 146eur različna.  Najraje bi jih dal v medije, banda lopovska.

zanimiva primerjava bi bila dobit še en identičen model avta in opraviti servis istočasno pri obeh ponudnikih.. če ni razlike v uslugi oz.njeni "količini" potem je razlika v ceni..

druga možnost pa je , da dražji uporablja originalne dele , cenejši pa "originalnim enakovredne" dele . dražji se mogoče drži vseh predpisanih točk dodatnega - sicer s strani proizvajalca obveznega - pregleda, cenejši pa naredi samo osnoven servis in menjave tekočin.. potemtake je verjetno minimalna razlika v ceni opravljenih storitev ali pa je glede na količino servis z višjim zneskom celo cenejši pri osnovnem servisu(servisi , ki se striktno držijo "by the book" navodil proizvajalca o rednem in obenem obveznem servisiranju in vzdrževanju vozila velikokrat teh dodatnih a obveznih del ne pišejo v ponudbo saj je vse napisano v navodilih za vzdrževanje katera naj bi se upoštevala).

vem , da so imeli citroenovi servisi leta nazaj neko čudno prakso okoli "obveznega pregleda karoserije " v vezi "prerjavenja" ..obvezen se mi zdi prvo leto a ni bil ne opravljen in ne zaračunan s strani servisov .. to si moral zahtevati posebej sam od sebe , posebej plačati in poseben zaznamek v garancijsko knjigo , če si želel ohraniti garancijo proti prerjavenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenega 'ne mores' prijavit oz dat v casopis itd....  ce imas predracun in ti ne ustreza greš pač drugam.... po želji

jeba je z novimi k so v garanciji in loh lupijo, dobr da nimam tok € da zmer 3 leta stare kupim ?

sm pa enkat dau 35€ za poljenje klime in biv cev veseu kok pocen, ... so pa seveda delal nesposobezi k nevejo kaj delajo ( sm vidu ze kako se prpravlajo kr neki prtiska po aparatu pa pizdi kva neki ni...pa pol se 3je pridejo zravn in pametujejo ugibajo itd, sm ze tam zaviju z očmi in si mislu svoje... no ugl. nakonc cez en tedn mi zariba kompresor, prej pa delal brezhibno, sm sel menjat plin samo preventivno ker priporocajo na vsake tolk let ... pol pa pelem k drugmu k se spozna,  ceno ma  55€... mi pa lepo pove da je bil suh ko poper, niso dal olja notr.... 

nakonc nism nc prsparu, nov komoresor sm mogu kupt in delo in plin placat... ah ja

z unim šupkom se pa nisem pol nic 'bodu' k z budalam nimas kj, bols pozrt pa sola za drugic... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, bajkr88 pravi:

nobenega 'ne mores' prijavit oz dat v casopis itd....  ce imas predracun in ti ne ustreza greš pač drugam.... po želji

jeba je z novimi k so v garanciji in loh lupijo, dobr da nimam tok € da zmer 3 leta stare kupim ?

 

to ni ravno res.. varstvo potrošnikov bi to lahko enostavno potestiralo na servisih in objavilo rezultate. 

pomankljivo izvajanje proizvajalčevih navodil vodi k odvzetju pooblaščenosti s strani proizvajalca..

dejansko lahko zahtevaš točno specificiranje vseh postavk in opravljenih del . koliko pa jih potem opravijo za nek znesek pa je druga stvar... le to bi bilo pa potrebno dokumentirati na licu mesta na nek način..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nabiji... js loh palacinke pecem za 5€ na kos ...tud ce jih ma sosednja slascicarna po 2€..... tud ce jokas pa se zgrazas in novinarje klices jih mam pravico pi tej ceni prodajat...je lepo cenik obešen pri pultu in vsak vidi... kupci bojo pa odlocili kolk jih bom prodal...

i'm out .lp

Popravljeno . Popravil bajkr88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc.. najprej govoriš o pooblaščencih istega proizvajalca nato pa preskočiš na dva različna proizvajalca .. 

si vprašal na porsche servis za ponudbo rednega servisa za tvojo škodo?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš kupit firmo avta, ki ima v kvadrantu Rateče - Nova Gorica - Idrija - Ljubljana samo en servis. Pol ni nobene dileme okoli cene........?...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razjezila in razžalostila  :( me je tale novica, ki mi je danes prva "padla v oči", ko sem odprla stran z novicami...

https://www.slovenskenovice.si/kronika/doma/zastrupili-devet-cistokrvnih-ovcarjev-347088

pa kakšen xy, ker naziv človek si ne zasluži, mora to bit???...brezsrčen in vreden manj kot nič, fuj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA DA MU JEBEM MATER BLESAVEMU GUGLU PA ZEMLJEVIDOM!!!!!!!

Si sine sposodi avto od šefa, nek sportski Leon, dol spušen, glasn, leti k sneta sekira. Gremo čez Maričko na kufe u Lublano, kam naprej? Pa žabarji skos nabijajo o neki Rakitni. Pa ajd, da vidimo to močvirsko čudo. Vtipkam v gugl maps rakitna, šklocnem pojdi in smo šli po plavi črti...čez Iško vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamicu mu guglovo. 10km finega makedama, peljali smo se v drugi pod štantgasom. Prehitevali so nas kolesarji.Žena tečna tam zadaj, itak sma se skregala na smrt...spet...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Žena tečna tam zadaj, itak sma se skregala na smrt...spet...!

Ženo s mel s sabo? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, pa še tamalo. Pač smo si hotl nardit tko športno obarvano nadeljsko dopoldne. Pa rakitna še ni bla najhujš. Neč, sm zajebu, sori, butast telefon. Pridemo po tapravi cesti nazaj v dolino, gospa prav da je lačna. Neč, gremo k Furmanu v Lokovico. Sine 200+ po avtobanu, smo bli prec tam. NEDELJA ZAPRTO. Gospa je že sukala oči. Prav, gospa pravi: gremo na trojane. Ok, dokler še ni tistih jebenih kamer si da sine duška čez tunele. Trojane...norišnica, folk stoji na cest  da bi pršu not. Pa se jest butl zasmejim...pol se je pa utrgala s ketne...

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Buschi pravi:

PA DA MU JEBEM MATER BLESAVEMU GUGLU PA ZEMLJEVIDOM!!!!!!!

Si sine sposodi avto od šefa, nek sportski Leon, dol spušen, glasn, leti k sneta sekira. Gremo čez Maričko na kufe u Lublano, kam naprej? Pa žabarji skos nabijajo o neki Rakitni. Pa ajd, da vidimo to močvirsko čudo. Vtipkam v gugl maps rakitna, šklocnem pojdi in smo šli po plavi črti...čez Iško vas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mamicu mu guglovo. 10km finega makedama, peljali smo se v drugi pod štantgasom. Prehitevali so nas kolesarji.Žena tečna tam zadaj, itak sma se skregala na smrt...spet...!

Jaz v Beljaku iščem hotel EduCare. V Google vpišem Educare, mi najde EduCare Hotel in me pelje v Camping na vzhodu Osojskega jezera (zraven pristajališča za padalce. Potem mi povejo naj vpišem hotel Educare in Google najde pravega, kak kilometer stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

Pa se jest butl zasmejim...pol se je pa utrgala s ketne...

samo dve opciji imaš.. prva je močnejš ketno..druga ke en to paket zdravstveno življenskega zavarovanja.. ob taki ženi zate seveda.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

Ma ja, pa še tamalo. Pač smo si hotl nardit tko športno obarvano nadeljsko dopoldne. Pa rakitna še ni bla najhujš. Neč, sm zajebu, sori, butast telefon. Pridemo po tapravi cesti nazaj v dolino, gospa prav da je lačna. Neč, gremo k Furmanu v Lokovico. Sine 200+ po avtobanu, smo bli prec tam. NEDELJA ZAPRTO. Gospa je že sukala oči. Prav, gospa pravi: gremo na trojane. Ok, dokler še ni tistih jebenih kamer si da sine duška čez tunele. Trojane...norišnica, folk stoji na cest  da bi pršu not. Pa se jest butl zasmejim...pol se je pa utrgala s ketne...

kuhat ne zna? :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se igral z foto aparatom da naredim čim lepše posnetke ,nočni nači,HDR,panoroama,c2,c,1c,c3,M,S,A ,P .....zdaj pogledam slike skoraj vse za koš za smeti  windowsa:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Buschi pravi:

Ma ja, pa še tamalo. Pač smo si hotl nardit tko športno obarvano nadeljsko dopoldne. Pa rakitna še ni bla najhujš. Neč, sm zajebu, sori, butast telefon. Pridemo po tapravi cesti nazaj v dolino, gospa prav da je lačna. Neč, gremo k Furmanu v Lokovico. Sine 200+ po avtobanu, smo bli prec tam. NEDELJA ZAPRTO. Gospa je že sukala oči. Prav, gospa pravi: gremo na trojane. Ok, dokler še ni tistih jebenih kamer si da sine duška čez tunele. Trojane...norišnica, folk stoji na cest  da bi pršu not. Pa se jest butl zasmejim...pol se je pa utrgala s ketne...

kaj pa prijaut jo za psihično nasilje nad soprogom in prepoved približevanja za kakšn teden :huh: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!