Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 13 minutami, maus pravi:

a poznaš: Cagav fant ni nikoli pri fesjt punci spal :P 

 

 

A zde ša pa to za povr usga :slap::naughty:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/14/2021 at 3:21 PM, Buschi said:

Zgleda da je folk med korono začel pušit na veliko!

Stojim na blagajni v merkatorju, štirje pred mano.

Taprvi ene čike, tadugi drugo znamko, tatretja baba neke dolge od firme, ki je nisem nikoli slišal, tačetra bapa pa neki, kar sploh niso mel...gleda blagajničarka uno kiblo, pa gre na drugo blagajno u kiblo, pa pride nazaj, gleda po predalih, gre na tretjo blagajno po predalih...če ni zabužila enih pet minut.

A ni blo včasih simpl, mel si Dravo pa Moravo pa konc.

Kdo je tisti bedak v nasi drzavi??? ki se je spomnil da morajo bit vse skatle cigaret iste crne barve ,saj ni cudno da isce.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 1. 2021 ob 19:49, Mavti pravi:

pa da si jebem vse po vrsti , porka potana,dijo porko,.......:angryrant2::angryrant1::devil::panic::fyou::naughty:

začni s svojo.. potem barva ne bo več tako pomembna ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ce je ze kje bilo....! Zgorel moto muzej na Rombo Pass

Violent fire at the Rombo Pass Museum.

Over 200 motorcycles destroyed by flames that completely wrapped the wooden structure, best recognized as the tallest vintage motorcycle museum in Europe.“

 

86C07920-F91F-4465-B23C-4AF14DC60354.jpeg

B832E9C9-0D1B-44A3-BA9A-6A04C54F87F4.jpeg

819007DD-6B9A-44EA-9550-E28D407CEB2D.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč lepih spominov, ki še bolijo, zato je šel od bajte.... ?

FB_IMG_1610987879315.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Roger G. Jagger pravi:

Ne vem, ce je ze kje bilo....! Zgorel moto muzej na Rombo Pass

Violent fire at the Rombo Pass Museum.

Over 200 motorcycles destroyed by flames that completely wrapped the wooden structure, best recognized as the tallest vintage motorcycle museum in Europe.“

 

86C07920-F91F-4465-B23C-4AF14DC60354.jpeg

B832E9C9-0D1B-44A3-BA9A-6A04C54F87F4.jpeg

819007DD-6B9A-44EA-9550-E28D407CEB2D.jpeg

corona časi pa so malo zapalili za zavarovalnico..  sam ker kreten morš to bit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da mu je...em ma...er Zidarjevo, da se un pa vsi njegovi paglavci, ki jih je zaplodil po SCT-eju, stegnejo v največjih mukah.

Če nebi pokradel miljonov, bi mi imeli tri ali štiripasovni avtoban, tak pa mamo samo dva, pa še tista dva čist u ku...cu.

In, če bi imeli vsaj tripasovni avtoban, ljudje, vključno  z mano, nebi fasali živčnega zloma, ko se penziči spravijo šleperje prehitevat !!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Buschi pravi:

In, če bi imeli vsaj tripasovni avtoban, ljudje, vključno  z mano, nebi fasali živčnega zloma, ko se penziči spravijo šleperje prehitevat !!!!!!!!!!!!!!!

e ne.. dejansko je pri nas tako , da če bi imeli 6 pasovnico bi na skrajno levem pasu vozili 37 na uro , posledično bi bil skrajno desni pas med kamioni najhitrejši..

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, thumper said:

e ne.. dejansko je pri nas tako , da če bi imeli 6 pasovnico bi na skrajno levem pasu vozili 37 na uro , posledično bi bil skrajno desni pas med kamioni najhitrejši..

Ne ne 3je pasovi bi bili pobsem prazni, leva dva pa nabito polna. Še posebaj v smeri proti Vrhniki je bilonoonavadi na AC štandard prehitevalni nabit hitrost cca 90, vozni pas prazen.. Potem oa je dilema, če se voziš po praznem voznem pasu 120, je to varno al bi te kdo oglobil potem za prehitevanje po desni strani? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz ne jebem več teh bedakov, počakam 10s če me opazi da sem prišel po voznem na eno dolžino avta za njim, ki je na levem, če se umakne grem po levi mimo, drugače pa kickdown pa po desni.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BlackDoc pravi:

Ma jaz ne jebem več teh bedakov, počakam 10s če me opazi da sem prišel po voznem na eno dolžino avta za njim, ki je na levem, če se umakne grem po levi mimo, drugače pa kickdown pa po desni.

po desni je problem, ko je gneča. In se najde cepec ki sanja na levi ali telefonira in ga žge 115km/h, ter vleče kolono za sabo. Čeprav je prostor med kamioni, ki drvijo 90km/h se ne umakne, ker se pripravlja že na prehitevanje naslednjega in naslednjega in naslednjega, dokler se mi ne utrže in trobim, blendam, dajem levi smernik rinem v rit.

In kaj naredi ta vosu: pospeši, potem pa ni problem pospešit. A umaknu se ne bo.

A če sem na repu kolone, ne morem nič..razn čakat. Čist sm ziritiran od budal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BlackDoc pravi:

Ja itak, grem mimo če lahko, ne bom pa izzival sreče v gužvi. 

sej zato pa piševa v nesrečno temo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, smasher pravi:

Potem oa je dilema, če se voziš po praznem voznem pasu 120, je to varno al bi te kdo oglobil potem za prehitevanje po desni strani? 

ni varno.. ,inimum je nekih 143 po cagarju.. če je prost se postaviš in pičiš mimo 199 komadov..po voznem se lahko voziš če ne cikcakaš.. če te pa ustavi provida pa zahtevaš pospešek in imaš dokaz da morajo kaznovati vse na levem pasu ker se niso umaknili..

 

ps..kazen za prekoračitev do 10 na uro na ac je kolk? to da ovirajo promet pa kolk? a ?plačaš 40e , zraven pa si opalil 100 kretenov na levem za kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj poslušal odajo o vrnitvi otrok v šolo pa saj bo to večja umetnost kot odprava na Mars :panic::slap:

Sami magistri in itd,,,, aja javna uprava pa to :panic: pa kar premalo jih je še:angryrant1::SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Ninč. pravi:

Grom ti v tou pamet vdaro... In v cem bom spala, če sta obe pižami na štriku.... :wallbash:

Pri teh letih....gola, kaj pa drugega.

 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Pri teh letih....gola, kaj pa drugega.

 

Moja leta so ze skoraj relativna :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Ninč. pravi:

Grom ti v tou pamet vdaro... In v cem bom spala, če sta obe pižami na štriku.... :wallbash:

prlet du mene,ti jo bom kar na teb narisou eno pižamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Grut pravi:

prlet du mene,ti jo bom kar na teb narisou eno pižamo :)

Prlet ti, mas isto du mene k js du tebe:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2021 ob 20:40, Ninč. pravi:

Grom ti v tou pamet vdaro... In v cem bom spala, če sta obe pižami na štriku.... :wallbash:

v postelji.. vsaj pr nas je tko nekako v navadai..

Ob 31. 1. 2021 ob 9:04, Ninč. pravi:

Moja leta so ze skoraj relativna :whistle:

še mal pa se ne boš mogla več tolažiti s "skoraj" ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase mi FB prikazuje full reklam strani "za upokojence"!!

Benti, tok pa še nism str. No str sm, ma bom moraš še krepko garat!!! Fuuuuj

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!