Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Prerustal vsi štirje vijaki...

Trenutno brez ideje, kako naj to dobim vem.

Mater!

 

20211109_174934.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav vidim so to vijaki od wc školjke. Ne vidim dobro, kaj je od vijakov ostalo. Poreži te vijake, ker dvomim, da ti bodo vijaki v enakem položaju na novi školjki in boš moral na novo vrtati. Inox vijake obvezno pri novi. Pa še tisti zapikajo z leti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Statistika današnjega dne:

-spraznjena 300g plinska kartuša

-2 zlomljena izvijača

-1 počena sekretškolka

20211109_211709.thumb.jpg.09bcdf4743126bc699ac5da9d257127c.jpg

Sam šraufe sem pa dobil iz podna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Buschi pravi:

Statistika današnjega dne:

-spraznjena 300g plinska kartuša

-2 zlomljena izvijača

-1 počena sekretškolka

20211109_211709.thumb.jpg.09bcdf4743126bc699ac5da9d257127c.jpg

Sam šraufe sem pa dobil iz podna !

Pametnejši odneha!

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Darko3g pravi:

Mislim, da monterji školjk sploh ne uporabljajo več vijakov ampak le zalepijo s silikonskim kitom.

Sigurni recept za puščanje. Kit ne more stabilizirati WC školjke in 100+ oseba v nuji jo sigurno premakne.  Dajo pa kit pod njo, da preprečijo zamakanje iz cevi.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Buschi pravi:

Prerustal vsi štirje vijaki...

Trenutno brez ideje, kako naj to dobim vem.

Mater!

 

20211109_174934.jpg

Jebi ga, obrneš školjko na drugo stran. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 11. 2021 ob 20:45, bajkr88 pravi:

prej bi mislu, kwas pa scau mim .... zdej pa maš

Te povabim na scanje stoje vpričo moje Gospe ! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popusti in razne wiš liste na raznih trgovinah me :l_01:.... malo klikam pa že tretji dan zapored poslal cca. 80€ okoli za neumnosti... najprej je bil aliexpres, potem amazon... danes pa še mimovrste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, smasher pravi:

Popusti in razne wiš liste na raznih trgovinah me :l_01:.... malo klikam pa že tretji dan zapored poslal cca. 80€ okoli za neumnosti... najprej je bil aliexpres, potem amazon... danes pa še mimovrste...

Svoje cajte sem imel odprtih tudi po 15 naročil.  Pol pa čakaš, kot upokojenec penzijo vsakega prvega v mesecu. Precej so se pokvarili v kvaliteti, dobiš napačen artikel, ga sploh ne dobiš, ne deluje….ma ko jih je..  Bolje nekaj več plačati in kupiti pri nas, ker imaš vsaj malo varnosti, garancijo, možnost menjave…

Primer

Sin je kupil pnevmatike za avto pri Liderpnevmatik. Poslali so mu 3 gume. Kao nimajo na zalogi četrte. Reklamiral je pošiljko in preden pride kurir po njih traja 3 tedne, nato čakajo, da jih dobijo nazaj v skladišče, da lahko izdajo nalog za vrnitev denarja. Kdaj bo nazaj sam bog ne ve. Kurir jih je vrgel preko ograje, slikal in adijo. Kalvarija vredna 600 ojrof se vleče dober mesec in še ni končana.

Jebemti spetno prodajo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SAR-Solo Adventure rider, a mene jezi ker nisem kupil nič takega kar rabim nujno... samo če je 30% ceneje manj boli kupit neumnosti ki bojo morda v uporabi 3x letno.

 

Kar se gum tiče, jaz že nekaj let naročam pri avtogume.com sicer ne vem iz kje dobavljajo, firma je iz Lj-Šiška, al sem montiral pri njih al pa so mi poslali gume sem vedno dobil vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motor sem jih kupil pri Lider pnevmatik, ker so edini imeli obe mojih dimenzij. Ni bilo problema. V treh dneh so bile doma.

Pubec  je tudi našel željene pnevmatike na zalogi le pri njih. Žal pa se je izkazalo za slabo opcijo in zavajanje kupca.

Vsaka šola nekaj stane.

Tudi sam sem kupil artikel preko Extremdigital. Dobil napačen artikel. Reklamiral in v dveh tednih nobenega fitbacka. Nobenega odgovora-nič. Tolaži me vsaj to, da je napačen artikel vreden 3x mojega naročila. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Tedybear said:

"Krst" avtomobila na količku v BTC. Peeeesda, a je blo treba po ene hebene gorniške hlače ravno v Lajbah.

20211113_100421.jpg

Jah, kaj ti je Ljubljana kriva, da si ti ne vesc…..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadovoljen. Je le FIAT, in zato mal drugačen. Odstopa od nemške konfekcije.

Edino....plastika v prtljažniku je bolj...italijanska....vse se pozna.

1,6/ 120 KM. Zame čez glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Roger G. Jagger pravi:

Jah, kaj ti je Ljubljana kriva, da si ti ne vesc…..??

Res nisem  mestni clovek. Zame je Ljubljana recimo 3x letno nujno zlo.

In danes ni bilo nujno....Ja, slab dan sem imel.....

 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 7 urami, Tedybear pravi:

.Ja, slab dan sem imel.....

 

Slab dan boš imel, ko se boš pogovarjal z svojim "neprilagodljivim" agentom !

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbi...on je najmanjši problem. Ko je začel ordinirat v nasi familiji, je bil postavljen pred naslednje dejstvo:

Za zavarovanje 5 vozil, 1 x motor, 4 x zivljensko in 2 bajti, bo toliko in toliko ugodnosti / popusta. Ce ne.....zastopnik konkurenčne stanuje pet bajt naprej. V dveh minutah je z boljso ponudbo na vratih.

Drugič....kasko reši zadevo.

Tretjič...ko sem butnil, sem najprej poklical njega za nasvet in  potem ravnal po njegovih navodilih 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!