Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 17 urami, Darko3g pravi:

Na filmčku je bil skok v globino, in to več kot 1,2 m.

Zato ne razumem, kaj ima to s koleni.

Sicer pa je 1,2 m odriva odlično (z mesta).

Mm, stari, mm!  Cigaretni papir komi spraviš spod. Noge šle u kurac. Lahko samo padem v vodo.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Souri, očitno imam oči tako zanič, kot ti kolena.

Kolena so OK, sam mišice so mi uničl s tisto kislino, ki so mi jo vbrizgal v hrbtenjačo namesto anestetika. Nekoč sem lahko naredil počep s 220kg na ramah, dons pa komi s stola vstanem. ☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, sma pelala tamalo minjone gledat: tri karte pa dva menija pa radenska zame k hujšam...48€ !!!!!!!!!

WTF?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

Avto.

Sva že dva. Je na avtocesti belo zakadil in začel tresti.... pa sva šla z avtovleko domov. 😠 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, smasher pravi:

Kupte Fiat... vam pravim tut po 2 cilindrih pride domov, novi avti postajajo vse bolj krš... Fiat ostaja "zadaj" in postaja vse bolj zanesljiv :D 

Js mam str avto. Letos je bil polnoleten. 😂😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Švabski cvaj nul (Treba Da Ide) 2011. Ni nov, pa večino glavnih hib je odpravil že prejšnji lastnik. Šrotek prve klase, sestavljen iz hib in nekaj rjavega pleha... pa ni Opel.  😠

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dr.looney pravi:

Js mam str avto. Letos je bil polnoleten. 😂😂

Opel po kadetu, ni več omembe vreden, mirda še prva generacija astre in vektre. ampak po letu 2000 sam šrot.

Ja dojčlanderji so se kar poslabšali, sem čul nekaj zagretih naci vagen fenov ko niso bili najbolj zadovolnji z golfom 5.

Mene boli K...kolko lučk sveti na armatruki dokler zavergla in vžge... vse štima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, smasher pravi:

Opel po kadetu, ni več omembe vreden, mirda še prva generacija astre in vektre. ampak po letu 2000 sam šrot.

Pa še pri teh si moral biti pozoren na poreklo. Švabske so bile še nekako, španske pa slabe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, smasher pravi:

Opel po kadetu, ni več omembe vreden, mirda še prva generacija astre in vektre. ampak po letu 2000 sam šrot.

Ja dojčlanderji so se kar poslabšali, sem čul nekaj zagretih naci vagen fenov ko niso bili najbolj zadovolnji z golfom 5.

Mene boli K...kolko lučk sveti na armatruki dokler zavergla in vžge... vse štima :D

Se tolažim s tem, da imam vseeno manj težav s svojim polnoletnim avtekom, kot najina sorodnica , ki ima pol leta starega golfa in je avto več na servisu kot na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem pa še jaz slabe volje, kaj so čisto nori !!

V enem mesecu elektrika VT iz 0,1€/khw, na 0,16 €/kwh to je 60% podražitev MT iz 0,065 na 0,099 kaj se jim je spipalo?

Mislim da je bilo to kričanja vredno, se opravičujem, če kdo ni tega mnenja, in za zimo naj si toplotne črplake f rit ftaknejo, mislim da bojo spet drva pela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, smasher pravi:

Sedaj sem pa še jaz slabe volje, kaj so čisto nori !!

V enem mesecu elektrika VT iz 0,1€/khw, na 0,16 €/kwh to je 60% podražitev MT iz 0,065 na 0,099 kaj se jim je spipalo?

Mislim da je bilo to kričanja vredno, se opravičujem, če kdo ni tega mnenja, in za zimo naj si toplotne črplake f rit ftaknejo, mislim da bojo spet drva pela.

UNP je šel iz 2,4 € za kubik na 3,6€ za kubik. 

Drva so pa 330€ za klaftro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, smasher pravi:

Opel po kadetu, ni več omembe vreden, mirda še prva generacija astre in vektre. ampak po letu 2000 sam šrot.

Ja dojčlanderji so se kar poslabšali, sem čul nekaj zagretih naci vagen fenov ko niso bili najbolj zadovolnji z golfom 5.

Mene boli K...kolko lučk sveti na armatruki dokler zavergla in vžge... vse štima :D

V službi imamo že drugo serijo Insignij delata po 50kkm na leto, zelo malo je stroškov servisa, proti izjavah drugih uporabnikov bolj priznanih nemških znamk. Verjetno bomo šli še v tretje na Opla.

 

Doma imam še dva Opla, brez pripomb, s tem, da je tigrica že polnoletna.

Koliko ljudi, toliko mnenj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, smasher pravi:

Opel po kadetu, ni več omembe vreden, mirda še prva generacija astre in vektre. ampak po letu 2000 sam šrot.

Ja dojčlanderji so se kar poslabšali, sem čul nekaj zagretih naci vagen fenov ko niso bili najbolj zadovolnji z golfom 5.

Mene boli K...kolko lučk sveti na armatruki dokler zavergla in vžge... vse štima :D

Se ne strinjam. Imel Astro H, 1,7 cdti 2008 kupil novo. Do slovesa 8 let pozneje in 125000 ene same samcate piz...e ni bilo. Edino menjava žarnice spredaj ...to pa je za "A je to".

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Se ne strinjam. Imel Astro H, 1,7 cdti 2008 kupil novo. Do slovesa 8 let pozneje in 125000 ene same samcate piz...e ni bilo. Edino menjava žarnice spredaj ...to pa je za "A je to".

Ja moji kolegici se je astra s tem motorjem 2x ugasnila na avtocesti in so samo racunalnik resetirali "neznana napaka". Kolegu sem menjaval neke povezovalne zadeve pri torziji ki so iz plastike. 

Pa pri 120000km se avto komaj dobro udela, smo taki ki menjamo avto šele pri 300000km ali 20 let. 🤣 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, smasher pravi:

Ja moji kolegici se je astra s tem motorjem 2x ugasnila na avtocesti in so samo racunalnik resetirali "neznana napaka". Kolegu sem menjaval neke povezovalne zadeve pri torziji ki so iz plastike. 

Pa pri 120000km se avto komaj dobro udela, smo taki ki menjamo avto šele pri 300000km ali 20 let. 🤣 

Sem pa na uradnem servisu ujel info, da naj bi bila pa razlika, ali so bile s sestavljene v D, ali na Madžarskem. Naj bi.....

In kolk avtov si potem že  zamenjal? 😀

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Tedybear pravi:

Sem pa na uradnem servisu ujel info, da naj bi bila pa razlika, ali so bile s sestavljene v D, ali na Madžarskem. Naj bi.....

In kolk avtov si potem že  zamenjal? 😀

Jaz jih samo nabiram... Ko je stari dosegel 300000 je postal "kombi", in sedaj se drugi bliža 10let in 150k. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem našel rubrike "Saj ni res, pa je". Ampak to, s kakšno turistično klientelo, ki išče pot iz Bleda v Vintgar ali proti Jesenicam ( čez Kočno)....se ukvarjamo v našem koncu? Lahko rečem samo: bagra Nizozemska, bagra švabska in najbagra francoska. In najmanjša, mini italijanska bagra.

Spodaj je na sliki gradbišče,( drugače cesta)  GRADBIŠČE mimo bajte.  Ampak se najdejo debili, ki kljub JASNIM oznakam, da je zaprto in prepovedano, rinejo tu gor, pol pa v rikverc. Zmagal je pa v petek Švabo....8 metrski kamper in zadaj jahta v velikosti kamiona.😡

 

IMG20220817195251.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kamp prikolo danes...na vršič :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj me moti, pa bi rad razčistil. Jaz poznam besedo asfalt. Kar nekaj sodelujočih na forumu pa zapiše asValt.

A je to neznanja jezika, nalašč, narečje…?

 

Google pod asValt ne najde nič.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!