Jump to content
  • Sign Up
  1. Akito

Akito

2. DAMI34

DAMI34

3. RobiRoberto

RobiRoberto

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• KARMEN1
      Sicer imam kratke (glih zaradi čelade), ampak franži mi vseeno padejo na oči, ko dam gor čelado. Ponavadi jih samo z roko potlačim malo bolj gor in je rešeno. Ko snamem čelado, ne pitaj 😱.
    • DAMI34
      a kdo ve: a še Hrvati gledajo kje boš prespal al je dovolj izpolnjena app? Šel bi samo za en dan zrihtat prikolo v kamp, nisem pa lastnik, torej ne rabim rezervacije in papirjev, a je kdo že šel za en dan?
    • motofil
      Nič konkretnega ne rabim, imel bi pač še nek maxi (imam, od aprila, AA Sprint 500, katera bo stacionirana v Puli in mi je kar knap po velikosti)). Najbolj me mika BMW, gledam tudi SW T600, pa me motijo mala kolesa. Burgman je tudi opcija, mika me tudi Gilera GP 800, mogoče so to prevelike in premočne krave za vsakdanjo uporabo. Iščem info, kaj je najbolj neproblematično glede okvar, pa je bolj malo postov uporabnikov na forumu, kot, da so zaspali. Cene so pa tudi kar visoke, če jih primerjam s mojo pravkar prodano CBF 1000, pa jo nisem slabo prodal.
    • Snečer
      jaz pa imam nek posnetek, ko je bil semafor lepo postavljen  
    • maus
      sicer pa ni bilo panike ... glavno, da smo pravilno reagirali in da gledanje posnetkov varne vožnje in izogibanja oviram, tudi pripomore k varnemu ravnanju v nepredvidljivih situacijah in to na terenu. Na poligonu je več ali manj veliko predvidljivih ovir. skratka ... midva sva opravila tečaj
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!