Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Ob 21. 11. 2018 ob 18:35, Ninč. pravi:

Blesav kroj srajce in razporeditev gumbov, ena številka večje in še vseen lukna med joški :doze::slap:

si začela pivo pit pa te glava boli?

kojeinternetnastran.si.....pa piše rok dobave 1-2 dni..naroču in plačal v nedeljo pa do danes ni mejla da je šlo iz skladišča k je verjetno v nemčiji.. kanta pa stoji pr mehankarju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 11. 2018 ob 18:35, Ninč. pravi:

.... in še vseen lukna med joški :doze::slap:

.... ja do kod jih pa imaš?!?..    :eek:

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Ninč. pravi:

Jao, kolk enih podvprašanj :slap::doze:

Zakaj pa nisa dodala slike in bi bilo vse jasno?  Če ti je nerodno lahko pokriješ obraz in te bomo lahko prepoznali samo po joških. Takole bomo gledali :eek:.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

 

kojeinternetnastran.si.....pa piše rok dobave 1-2 dni..naroču in plačal v nedeljo pa do danes ni mejla da je šlo iz skladišča k je verjetno v nemčiji.. kanta pa stoji pr mehankarju..

Preberi še enkrat, po navadi napišejo, da je rok dobave od pošiljanja  iz njihovega skladišča. Koliko traja, da odpošljejo pa je druga zgodba.

 

Tako sem naročil zadnjo gumo, po 19 dneh so mi jo dostavili. Vmes sem že kupil novo, jo zmontiral in naredil 2000 km.

Ko sem reklamiral, mi je neprijazna uslužbenka povedala, da je res rok dobave 3-4 dni ampak od trenutka, ko jo pošljejo. Kdaj bodo poslali pa ne ve.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Kaldu said:

Preberi še enkrat, po navadi napišejo, da je rok dobave od pošiljanja  iz njihovega skladišča. Koliko traja, da odpošljejo pa je druga zgodba.

 

Tako sem naročil zadnjo gumo, po 19 dneh so mi jo dostavili. Vmes sem že kupil novo, jo zmontiral in naredil 2000 km.

Ko sem reklamiral, mi je neprijazna uslužbenka povedala, da je res rok dobave 3-4 dni ampak od trenutka, ko jo pošljejo. Kdaj bodo poslali pa ne ve.

 

 

:eek: Ker gume kupim kar pri vulkanizerju, se ne bom nafukal, ampak kdo, leta 2018, rabi 3 tedne za dostavo gume, pa bi moral napisat. O joj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

:eek: Ker gume kupim kar pri vulkanizerju, se ne bom nafukal, ampak kdo, leta 2018, rabi 3 tedne za dostavo gume, pa bi moral napisat. O joj. 

gumedirekt.com

 

Popravljeno . Popravil Kaldu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Kaldu pravi:

gumedirekt.com

 

Pri giga gume rabijo mesec pa pol...sam so pol pol cenej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Arzen pravi:

Js bi tut tak reagiral, če bi me grutek takole hotu naskočt. Maiden je vsaj pravi mačo nick.

ti maš pa krčne žile pu hrbt ... :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 11/28/2018 at 10:46 AM, Kaldu said:

gumedirekt.com

 

Je svak ze takorekoc pozabil, da je narocil en set... ...ko je prisel, pa je bila na fakturi samo prednja, dobil je pa obe... :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

TV programi. Sama Božična tematika....Ostane mi samo Real - Valencia...upam, da ne bojo v rdečih kapah...:mad:

Do silvestrovega bo norija s to tematiko...  Se da pa na Yutubu občasno najt prvo pomoč...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tedybear pravi:

Sem najdu drugo pomoč......spil sem tri viskače, pa zalil z enim pirom...trenutno je program...odličen, ker se mi rahlo hebe.....?

v tem stanju lahko pogledaš tudi "Sam doma" 1 , 2 in 3 del :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ko že misliš, da človeka poznaš, mu pomagaš, mu delaš usluge, z njim čvekaš kot s kolegom...že dest let...pa ti zarine nož, pa kaj nož, mačeto v hrbet.

Zdej razmišljam že celo da bi dal odpoved v službi.

Fak, eni so res hinavske barabe.

Vedno sem v ljudeh iskal dobro, upal da bi bli podobni meni, ker živim po načelu: Kaj seješ, to žanješ...pa sem se že tolikokrat opekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Buschi pravi:

Ko že misliš, da človeka poznaš, mu pomagaš, mu delaš usluge, z njim čvekaš kot s kolegom...že dest let...pa ti zarine nož, pa kaj nož, mačeto v hrbet.

Zdej razmišljam že celo da bi dal odpoved v službi.

Fak, eni so res hinavske barabe.

Vedno sem v ljudeh iskal dobro, upal da bi bli podobni meni, ker živim po načelu: Kaj seješ, to žanješ...pa sem se že tolikokrat opekel...

V sluzbi tezko najdes prijatelje.... :friend1: ... sej bo bolš ce ne prej pa pu novem let.... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Pa ja, mislim da mam mesec odpovednega roka.

eh ..nič ni slajšega , ko ga življenje štrafa.. pa ko vpije "pomagej mi!!" tebi pa piska po ušesih ... iz prve roke ti povem , da se čez 10 let vse prav obrne.. celo kakšen mesec prej,,

meni se folk , ki misli živet več kot 10 let sploh ne upa več zamerit.. 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, dr.looney said:

V sluzbi tezko najdes prijatelje.... :friend1:

Lahko pa ravno v sluzbi najdes najboljse prijatelje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Zok pravi:

Lahko pa ravno v sluzbi najdes najboljse prijatelje.

.... tudi to se zgodi ...... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎. ‎12‎. ‎2018 ob 20:57, Buschi pravi:

Ko že misliš, da človeka poznaš, mu pomagaš, mu delaš usluge, z njim čvekaš kot s kolegom...že dest let...pa ti zarine nož, pa kaj nož, mačeto v hrbet.

Zdej razmišljam že celo da bi dal odpoved v službi.

Fak, eni so res hinavske barabe.

Vedno sem v ljudeh iskal dobro, upal da bi bli podobni meni, ker živim po načelu: Kaj seješ, to žanješ...pa sem se že tolikokrat opekel...

Buši, ostani tak kot si.

Dobrota se z dobroto vrača. Vsak ki to izkoristi, bo prej ko slej dobil račun za nazaj. Za vsakega palica raste.

Kar te ne ubije, te ojača.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!