Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 4 minutami, Bmflar pravi:

Jest se smejim ker dežuvlje :naughty:

Za vsakim dežjem, posije sonce ?

tole pr ns ne vela .. za vsakim dežjem pride dež :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bmflar pravi:

Jest se smejim ker dežuvlje :naughty:

Za vsakim dežjem, posije sonce ?

.... ne vedno.... lahko zacne tut snežit.... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, dr.looney pravi:

.... ne vedno.... lahko zacne tut snežit.... :jezik:

Večna pesimistka :bum:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Bmflar pravi:

Večna pesimistka :bum:

...to pa ne..... :bum:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dr.looney pravi:

...to pa ne..... :bum:

Videti in slišati je že tako :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da hodi baba tečna domu iz šihta...

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Buschi pravi:

...da hodi baba tečna domu iz šihta...

če bi prihajala potešena, potem se je treba zamislit :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč je bla pa slabo potešena med šihtom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, Buschi said:

...da hodi baba tečna domu iz šihta...

Moja je na porodniski... ...ne more tecna domu pridit... :D

kar pa ne pomeni, da ni tecna...:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Buschi pravi:

...da hodi baba tečna domu iz šihta...

Na žalost so te službe postale res prava muka in izkoriščanje .... O odnosih raje ne bi ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 5. 2019 ob 17:22, J.a.m.e.s pravi:

V življenju sem prelovil rib res ogromno časa, od krapolova, vijačenja ščuk, štoplanja, iz čolna, itd. Nikoli še nisem fasal poškodbe od trnka.... vse do danes. Gremo s familijo v Dolino Winetu, kjer si lahko sam na bambusovo palico uloviš postrv katero ti nato pripravijo. Vzamem eno palico, moja hoče kot vedno bit samostojna, bova midva s tamalim imela svojo palico. Ja kr dajta sem si mislu. Vržem not, ni minlo par sekund že potegnem ribo ven. Jo dam iz halka v škaf, v tem času vržem spet not, ko moja potegne ven svojo ribo. Seveda ji je požrla trnek do riti (v tem je moja expert). In ker ona ne prijema živih rib :rolleyes:, sem se jaz brez orodja jebal s tisto podivjano ribo, vmes je še men zagrabla, jo vržem s trnkom vred v škaf in medtem ko se jebem z ono se mi trnek pikne direkt v roko. In ker imajo trotlziher sistem z zalustnikom je blo treba prepiknit skozi kožo, vmes mi tamau reče, ati jst tega ne bi mel v roki. :eek: Sem si mislu, a bejš no. :lol1:Men je pa res fajn. :D Prepiknem skozi kožo, grem k majstru po klešče da precviknem trnek, in končno rešen. Zdaj pa tuhtam al bi blo fajn it po injekcijo proti tetanusu. 

Sva s kolegom ribičem lovila v Poljanski Sori, tega bo že 30 let. Pri nas muharimo, obala je zaraščena in je treba paziti, kako boš vrgel muho, da jo ne boš zapel v grmovju za svojim hrbtom. Ne vem kako, kolega se je uspel uloviti z muho na hrbet, zalust je zagrabila, blo je tik pred mrakom, slabo se je videlo. Ni šla muha ven, v dežurno ambulanto v Loko, kjer nama zdravnica čestita za odličen ribolov. Sam sem vedno nosil ribiški lajbč, vsaj na hrbet se ne bi ujel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@amateur največ časa sem preživel za vodo na krapolovu. Se spomnim, ko si imel kak henker in si poskušal rešiti navezo brez da bi trgal, ko ti je trnek spustil in ti je mimo glave poletel projektil, svinec 120g skupaj z navezo. Še dobro da mam reflekse ko đeki čen :D , drugač bi hitro sam sebe pospravil. Sej pravim, marsikaj sem dal skoz, da se bom pa ujel na eno glupo bambusovo palico v trotlziher bazenu s postrvi, si pa res nisem mislil. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pleme čistrokrvnih podeželskih slovenceljnev, za katere je Giro d Italja vaško vlacenje ploha, oziroma pijanka ob postavljanju mlaja.?

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes vse. Pa še sploh nisem doma in upam, da bo jutri šlo v redu (avto je zanič, jaz pa v Arlbergu).

Bom pa lahko pripovedoval vnukom, kakšna avantura je bila. Pa na srečanju MS v Mariboru.

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, v bistvu srčna aritmija...zaradi katere se selim že en mesec iz bolnice v bolnico...najprej Murska Sobota, pol Cele, zdej UKC.

So opravl poseg, v četrto jim je ratal skurit z laserjem točke, ki dajejo napačen pulz...zdej bomo pa vidl, a se bo aritmija vrnala.

 

Adi poje, da je zavod kraj kjer se končajo sanje...če si na zavodu,  si zdrav, UKC je kraj, kjer se končajo sanje...

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, ampak šraufanje ni dovoljeno. Okvirček se mi je zlomil na dveh mestih, ob vijakih. Tako, da mi je včeraj nekje padla dol.

En motorist me je pred Kozino opozoril, da sem brez tablice.

Vsekakor bom novo zašraufala, pa naj policaji rečejo, kar hočejo. Samo en kup problemov sem si nakopala s tem........

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem govoru z enim policajem, če težijo glede tablic in šraufanja, pa mi je rekel da ne, edino ne smeš je preluknjati čez grb. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, KARMEN1 pravi:

Vem, ampak šraufanje ni dovoljeno. Okvirček se mi je zlomil na dveh mestih, ob vijakih. Tako, da mi je včeraj nekje padla dol.

En motorist me je pred Kozino opozoril, da sem brez tablice.

Vsekakor bom novo zašraufala, pa naj policaji rečejo, kar hočejo. Samo en kup problemov sem si nakopala s tem........

 

seveda je, 3x izgubil tablico sedaj so vse privijačene. Vse ostalo okrog montaže pa je v temi tablice, je Borutt da člene zakone vse spiske itd..tablica samo ne sme biti tako pritjena, da se lahko drugače bere številke al črke.

pred 6 minutami, J.a.m.e.s pravi:

Sem govoru z enim policajem, če težijo glede tablic in šraufanja, pa mi je rekel da ne, edino ne smeš je preluknjati čez grb. 

No tut ta je mal globoka, grb, pri moji gre vijak skozi grb jebiga :P

 

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene. 

https://motosvet.com/tabla/topic/2836-registrske-tablice-po-naročilu-zamenjava-skrivanje/page/77/#comments

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!