Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 7 minutami, Rogerg pravi:

ne panicari... js mam bekota par let...dela lepo, to je tko narjen da se sam ocisti led... odtaja sam... ti samo pust prmer in bo ok brez skrbi, nobenga leda ne bo in nc ne bo treba pucat kot vcasih

ok.....vem da ni treba sam pucat...ko se kompresor ugasne se tam na zadnji steni oddtaja in steče dol...no ostanejo kaplce (veliko njih) in ko se spoet čez 10-15 minut zalaufa na zadnji steni spet vse zmrzne kot je na fotki...se pravi bo skos tam plast ledu pa se odtajala pa spet nardila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montaža Lidlove vtičnice z USB polnilcem. Vtičnica komaj paše v prazno dozo, ko pa priključiš kable in imaš v dozi še dva kabla, je takšna gneča, da sem moral dozo poglobiti in jo malce razširiti. Namesto 5 minut dela sem imel eno uro aktivne spolne dejavnosti :(  (grde besede izpuščam press).

V bodoče bom uporabljal le še poglobljene doze in kable globoko zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Darko3g pravi:

Montaža Lidlove vtičnice z USB polnilcem. 

jebemti lidla in njegove akcije, skoz neki ponujajo da je pol delo in šara doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Rogerg pravi:

prmer pust par dni... loh rabi svoj cajt....

js nimam pikce sreža ali ledu ne zgoraj ne spodaj v skrinji....

 

 

IMG_20190728_124021.jpg

IMG_20190728_124028.jpg

IMG_20190728_124058.jpg

Oukej...bom mu dau mau cajta....meni laufa drugi dan in imam skos tko kot sem slikou....no ko ugasne ostanejo kaplce po celi zadni strani potem pa spet zamrznejo in tko se ponavlja cel dan...bom počaku, čeprou mislim da že od začetka nebi smelo biti tako....zmrzovalnik na vrh k je posebej pa dela normalno-se mi zdi

 

na kolk maš zdele u teh dneh naštiman termostat?

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Rogerg pravi:

skoz isto ceu let, ne premikam... 

 

 

IMG_20190728_130213.jpg

fijuuuu...ti maš vesolskega prot men...jest sm kupu bekota za 209  eur  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, VS800 pravi:

Oukej...bom mu dau mau cajta....meni laufa drugi dan in imam skos tko kot sem slikou....no ko ugasne ostanejo kaplce po celi zadni strani potem pa spet zamrznejo in tko se ponavlja cel dan...bom počaku, čeprou mislim da že od začetka nebi smelo biti tako....zmrzovalnik na vrh k je posebej pa dela normalno-se mi zdi

 

na kolk maš zdele u teh dneh naštiman termostat?

Ko se bo znižala vlaga, bo tudi kapljic manj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

Ko se bo znižala vlaga,

Znižala se bo, ko ne bo več tako pogosto odpiral vrat in "notri spuščal" toplega zraka...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, MiNa pravi:

Znižala se bo, ko ne bo več tako pogosto odpiral vrat in "notri spuščal" toplega zraka...

celo noč ni blo odpiranja vrat, pa je bla zjutri lih tko cela zadnja stran zamrznena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko bo hladilnik "nabasan", bo vpliv odpiranja vrat precej manjši...

in jeza bo popustila :naughty:

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MiNa pravi:

...ko bo hladilnik "nabasan", bo vpliv odpiranja vrat precej manjši...

in jeza bo popustila :naughty:

 

grem u štacuno...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, VS800 pravi:

celo noč ni blo odpiranja vrat, pa je bla zjutri lih tko cela zadnja stran zamrznena...

nov hladilnik ima topel zrak, šara, ki jo nabutaš notri ima tudi vlago.

Par dni počakaj, pa ne preverjat ponoči, če se lučka samo zaradi tebe prižge :P ker se :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

nov hladilnik ima topel zrak, šara, ki jo nabutaš notri ima tudi vlago.

Par dni počakaj, pa ne preverjat ponoči, če se lučka samo zaradi tebe prižge :P ker se :D

 

Ponoč nebom..prsežm, sam čez dan pa sej veš, d si morm kakšn špricr nardit usake tolk cajt :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavobol.

Vseeno grem v "nocno", da si na mopedih malce nastelam podvozje. Hitre meritve poseda pravijo, da nisem tako dalec od optimuma kot sem najprej mislil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Izmed stirih fiksnih kandidatov za jutrisnji celodnevni moto izlet sem ostal edini, ki nima izgovora za ostati doma/v sluzbi.

:BUA:

Popravljeno . Popravil Zok
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sm zamešu datum... sm mislu,da smo dons 7.8.,smo pa 8.8. ... :angryrant2::cry::angryrant2:

Ampak vseeno ... HAPPY BIRTHDAY  eden in edini 

         BRUCE DICKINSON  ... :beer2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam,da so me na tehnicnem oropali za denar....se med potjo tj sem zgubo edini kljuc od kovcka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, sesir said:

Ne sam,da so me na tehnicnem oropali za denar....

So ti kasirali 34 eur?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja komplet postopek skupaj s cestnim skladom, ne samo tehnicni pregled...?

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

Ja komplet postopek, ne samo tehnicni pregled...?

Itak ja...tja prsu z novo polico in so me se dodatno oropali za 49eu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ena "teta" zjutraj na AC v Twingotu, čik v roki in direkt vključevanje levo na vozni pas... nič pogledat mrtvi kot.... :angryrant2::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potegnem dol film Overlord, pač kot faliranemu profesorju zgodovine mi je jasn, kaj to je...pa gledam neko zombi grozljivko...wtf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

 Mal ozadja najprej......zaradi prometa ( zadnjič se niti Borrutov kolega na motorju ni prebil skozi) so en del drzavne ceste preuredili v enosmerno. Začasno. Iz soteske Vintgar proti Bledu se zdaj naredi par sto metrov daljsi ovinek. 

V soboto popoldne grem na kolo in mi po enosmerni nasproti pride Octavia, se prva generacija, notri mlad par iz Češke. Ker se ne umaknem, se ustavi pred mano, pogovor (seveda v Anglešcini) pa gre nekako takole:

Jaz: ojla, majster, kaj pa enosmerna cesta?

Čeh: Ja, na Googlu nič ne piše

Jaz: Kwaaaa? ( U glavi pa...a me tale mal hebe).

Čeh: ja, ni označeno....in mi skozi okno pomoli GSM z aplkacijo Gmaps...( Kao..na, še ti poglej).

Jaz: pa si vidu mal višje gor znak za prepoved in zraven znak za obvezno smer in še dodatno rdeco puščico?

Čeh : sem, sem..ampak saj ti pravim, tle na Gmaps pa ni...zato se mi ne zdi nič narobe...

Jaz: torej..po tvoji logiki, umaknimo prometne znake, ugasnimo semaforje, pa vozmo po Gmapsu.....to bo OK, verjetno...

Čeh: Ja dobr, no..OK..bom pa obrnil.

?

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!