Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

Bebci, ki me kličejo zaradi oglasa o prodaji moto jakne in hlač in je prvo vprašanje koliko bi lahko spustil ceno. ?

Ko jaz kaj prodajam, vedno nastavim relativno nizke cene, da gredo stvari naprej, ne prodajam v smislu, da bi kaj profitiral... Kljub temu se mi občasno tudi taki "pogajalski talenti" javijo, ki skušajo z nesramno nizko ponudbo glumiti duhoviteža. Takim takoj rečem: samo zate in samo danes je cena 110%. Jutri bo že dražje...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, izibajker pravi:

Ko jaz kaj prodajam, vedno nastavim relativno nizke cene, da gredo stvari naprej, ne prodajam v smislu, da bi kaj profitiral... Kljub temu se mi občasno tudi taki "pogajalski talenti" javijo, ki skušajo z nesramno nizko ponudbo glumiti duhoviteža. Takim takoj rečem: samo zate in samo danes je cena 110%. Jutri bo že dražje...

Lej, razjezi me, ko se nekdo prej ne pozanima koliko oprema stane, če jo ta trenutek kupi novo pri najcenejšem ponudniku. Ceno, praktično nove, sem nastavil na - 40% cene nove. Če kdo kupi vse kar je naprodaj ceno spustim še za 10%, kar sem tudi napisal v oglas, kakšnemu fajn dečkotu pa tudi še spustim za kak €. 

Na koncu mi bo ostalo za novo zadnjo gumo in gajbo zelenega

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je narobe z tem forumom.... dodam teme ki me zanimajo pod sledi, obklukam za obvestila in potem se na enkrat sam odloči in ne dobivam več obvestil in mi samodejno preneha slediti... to se dogaja redno in mi gre že pošteno na k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji dan dopusta in zaprta Jadranka za I. grupo. Upam, da se bo do petih dovolj umirilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Shillien pravi:

 in mi gre že pošteno na k...

odbij si ga pa jim propade opcija.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včerajšnja posodobitev windows (trajanje) :blush: , nova grafična podoba :blush: in barve, katere nikakor ne morem več doseči takšnih kakršne so bile pred posodobitvijo windows ...   :blush:   :blush:  :blush:

posodobitev.jpg.f6a84663ac7f38ab00745ebec87db0d7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj:

spacer.png

Namig:glej uro in zunanjo temperaturo.

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Buschi pravi:

Danes zjutraj:

spacer.png

Namig:glej uro in zunanjo temperaturo.

Zakaj slabo voljo? 2 stopinji več bi bilo idealno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mobilna telefonija je vsako leto bolj v qrcu: lansko leto sem lahko normalno gledal dirko F1 prek telefona, letos ne dela popolnoma nič!!!!!!!!!

Hvalabogu za ženo, ki mi je našla nek Alternativ Stream od ORF 1.

Da bom se lahko v živo žru, kok slab je letos poskočni konjiček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo danes, ampak že kar nekaj časa:  po nogama, po rokama, po glavi in še kje ...   :blush:   :blush:   :blush:

muhe.jpg.190562a522ddd3411811a03522841861.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol leta sem čaku na začet lige prvakov, zdej so pa debili pri Telekomu odstranil športklub in sploh tekme ne morem gledat. Pa da jim jebem mater !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buschi pravi:

Pol leta sem čaku na začet lige prvakov, zdej so pa debili pri Telekomu odstranil športklub in sploh tekme ne morem gledat. Pa da jim jebem mater !

Brez publike, takooo hebeno sterilno vse skupaj ....zdržim gledat 10 minut....rezultat pogledam potem zjutraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, 80 ali 90€ jim dam na mesec...to me bolj pizdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2020 ob 21:28, Tedybear pravi:

Brez publike, takooo hebeno sterilno vse skupaj ...

Še bolj glupo je gledati tekmo ko so tribune prazne, a zvočna kulisa kot da je nabito poln...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim...slaba volja...ma kaj slaba volja, jeza da imamo tako GLUPEGA ljubljenega vodjo. Ko je bilo konec Komisarja Rex-a je slučajno bil naprej Svet, kjer poslušam, kako se Janša zahvaljuje Debilom, ker so nam dvakrat pomagali izpod primeža okupatorja. Pa kaj je ta človek sploh Slovenec, je naredu osnovno šolo al kaj ? Ja, Debili so nam pomagal, dvakrat, dvakrat izgubiti SLOVENSKO OZEMLJE IN GOR ŽIVEČE SLOVENCE. Ker so preko letakov širili laž na Avstrijskem koroškem ob referendumu konec druge vojske in smo zaradi njih izgubili ZIBELJKO SLOVENSTVA. Ker so z ponujanjem kave, cigaretov in čokolade prepričevali prebivalce Julijske Krajine, da jim bo v kapitalizmu veliko boljše kot v socializmu.

FAK !  

FAK !!!!!!!

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Buschi pravi:

Mislim...slaba volja...ma kaj slaba volja, jeza da imamo tako GLUPEGA ljubljenega vodjo. Ko je bilo konec Komisarja Rex-a je slučajno bil naprej Svet, kjer poslušam, kako se Janša zahvaljuje Debilom, ker so nam dvakrat pomagali izpod primeža okupatorja. Pa kaj je ta človek sploh Slovenec, je naredu osnovno šolo al kaj ? Ja, Debili so nam pomagal, dvakrat, dvakrat izgubiti SLOVENSKO OZEMLJE IN GOR ŽIVEČE SLOVENCE. Ker so preko letakov širili laž na Avstrijskem koroškem ob referendumu konec druge vojske in smo zaradi njih izgubili ZIBELJKO SLOVENSTVA. Ker so z ponujanjem kave, cigaretov in čokolade prepričevali prebivalce Julijske Krajine, da jim bo v kapitalizmu veliko boljše kot v socializmu.

FAK !  

FAK !!!!!!!

Samo zgodovinski popravek;

Plebiscit je bil na Koroškem po 1.svetovni vojni, vzrok za takratno odločitev Koroških Slovencev je bil dobra propaganda in veliko obljub (nikoli izpolnjenih) Avstrijcev. Problem je bilo divjanje Srbske vojske po Koroškem, ljudje  so bili prestrašeni nove države, v kateri bi imeli Srbi glavno besedo.  

Aja  osnovno šolo je naredil Likovička je bila njegova učiteljica, to pove vse.

Popravljeno . Popravil Kaldu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po prvi vojni, 1920 je bil plebiscit.

Čeprav sem imel v glavi da so američani iz letal metali letake med koroške slovence.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

Mislim...slaba volja...ma kaj slaba volja, jeza da imamo tako GLUPEGA ljubljenega vodjo. Ko je bilo konec Komisarja Rex-a je slučajno bil naprej Svet, kjer poslušam, kako se Janša zahvaljuje Debilom, ker so nam dvakrat pomagali izpod primeža okupatorja. Pa kaj je ta človek sploh Slovenec, je naredu osnovno šolo al kaj ? Ja, Debili so nam pomagal, dvakrat, dvakrat izgubiti SLOVENSKO OZEMLJE IN GOR ŽIVEČE SLOVENCE. Ker so preko letakov širili laž na Avstrijskem koroškem ob referendumu konec druge vojske in smo zaradi njih izgubili ZIBELJKO SLOVENSTVA. Ker so z ponujanjem kave, cigaretov in čokolade prepričevali prebivalce Julijske Krajine, da jim bo v kapitalizmu veliko boljše kot v socializmu.

FAK !  

FAK !!!!!!!

Ne da zagovarjam janezka, niti da opevam jodlarje, ampak kekci, ki so nam od takrat vladali, so našo državo zafurali tako, da tisti ki so pristali na avstrijski strani "zibelke slovenstva" imajo 2x boljši življenjski standard, boljše plače, zdravstvo, davke, socialo, (pa čeprav smo mi "kao socialna država"), ceste... tako, da edino stvar ki so jo izgubili je to, da so pač prisiljeni govorit jezik konjev... pridi na koroški konec pa ti pokažem kako očitna je razlika, ko prideš čez mejo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole :(

69496688_3572715256087350_7521063866504052736_n.jpg.d1b85061e3a03b915c47372c20d3fe3b.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!