Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

Novembra meseca sem posadu čebulo in česen zaradi čebulne muhe in pazil ku očke da mi ja zraste vsaj enkrat ker do sedaj mi še ni uspelo vzgojit čebule v zadnjih 2 letih.Bal sem se mačkona da bo to poteptel in na kraju naš tamali je šel danes teptat in kopat po čebuli in to ravno danes ko sem oljašal žep za 8 Eurov za Bio škropivo:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Spasku pravi:

Novembra meseca sem posadu čebulo in česen zaradi čebulne muhe in pazil ku očke da mi ja zraste vsaj enkrat ker do sedaj mi še ni uspelo vzgojit čebule v zadnjih 2 letih.Bal sem se mačkona da bo to poteptel in na kraju naš tamali je šel danes teptat in kopat po čebuli in to ravno danes ko sem oljašal žep za 8 Eurov za Bio škropivo:angryrant1:

Topla greda reši marsikak problem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 10 urami, Spasku pravi:

Novembra meseca sem posadu čebulo in česen zaradi čebulne muhe in pazil ku očke da mi ja zraste vsaj enkrat ker do sedaj mi še ni uspelo vzgojit čebule v zadnjih 2 letih.Bal sem se mačkona da bo to poteptel in na kraju naš tamali je šel danes teptat in kopat po čebuli in to ravno danes ko sem oljašal žep za 8 Eurov za Bio škropivo:angryrant1:

Lej, prvo morš tu pridet do master levela, pol pa se spraviš it sadit. Drugač boš samo denar metal stran...

Prenesite Farming Simulator 16 – Microsoft Store – sl-SI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, J.a.m.e.s said:

 

Lej, prvo morš tu pridet do master levela, pol pa se spraviš it sadit. Drugač boš samo denar metal stran...

Prenesite Farming Simulator 16 – Microsoft Store – sl-SI

Kej v tej simulaciji so tudi mali škodljivci na 2 nogah :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po več kot mesecu dni je majhna rjava zgaga Brko čez noč naredil lužico na kavču in še OB svojem wcju. Saj ne, da sem včeri mela generalko. Da razkužujem kot obsedena, da se čimprej rešita parazitov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapor..spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Zapor..spet

Kdo? Ti? 

Kako to misliš: spet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Kdo? Ti? 

Kako to misliš: spet?

smo bili v občinah, nato v regijah, potem smo dober mesec "kao svobodni", razn obalnokraške, zdej pa spet zapirajo..sej ne sledim več. :(

Jest se počutim utesnjeno :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

smo bili v občinah, nato v regijah, potem smo dober mesec "kao svobodni", razn obalnokraške, zdej pa spet zapirajo..sej ne sledim več. :(

Jest se počutim utesnjeno :D

dej ne joki.. kolkrat pa si šel iz regije zdaj ko je bilo odprto? bod vesel da niso občin zaprli..

meni - osebno - je v tem trenutku vseeno karkoli naredijo.. veze za material imam , na šiht bom lahko hodil , dela dovolj ali pa še preko dovolj..  doma sem si tolk dela nakopal da bi mi kakšen dan več dopusta prav prišel.. 

popoln lockdown ni enako popolni karanteni..  torej črpalke odprte , lekarne odprte , prehrambene trgovine odprte - pa tud če niso pripeljejo hrano in pir na dom... meso naročim in mi ga pripeljejo .. krompir , moko in šnopc tudi .. 

frizerja , manikure in ostalih dejavnosti ne rabim saj nikamor ne grem.. 

doma sem , moja je hepi  jst pa skoz mal potrjen ker mi ni treba vozit..

če se bo to vleklo še leto in pol mi mogoče uspe naredit otvoritveno žurko za garažo za moj 57 rd..  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

dej ne joki.. kolkrat pa si šel iz regije zdaj ko je bilo odprto? bod vesel da niso občin zaprli..

meni - osebno - je v tem trenutku vseeno karkoli naredijo.. veze za material imam , na šiht bom lahko hodil , dela dovolj ali pa še preko dovolj..  doma sem si tolk dela nakopal da bi mi kakšen dan več dopusta prav prišel.. 

popoln lockdown ni enako popolni karanteni..  torej črpalke odprte , lekarne odprte , prehrambene trgovine odprte - pa tud če niso pripeljejo hrano in pir na dom... meso naročim in mi ga pripeljejo .. krompir , moko in šnopc tudi .. 

frizerja , manikure in ostalih dejavnosti ne rabim saj nikamor ne grem.. 

doma sem , moja je hepi  jst pa skoz mal potrjen ker mi ni treba vozit..

če se bo to vleklo še leto in pol mi mogoče uspe naredit otvoritveno žurko za garažo za moj 57 rd..  

 

Bravo :OK: meni bi tudi pasala karantena (da sem zdrav se razume) edina varianta, dela doma vrh glave....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thumper pravi:

dej ne joki.. kolkrat pa si šel iz regije zdaj ko je bilo odprto? bod vesel da niso občin zaprli..

 

 

velikokrat, pa ni štos v tem.

Lej, policijska ura mi ne ustvarja nikakršnega problema, ker sem večinoma ob 21 ali po novem ob 22uri doma. Pa vendar mi ga, psihološkega, omejujejo mi svobodo in to me močno pizdi.

ps. saj bodo zaprli vse..za ključnih 14 dni (z možnostjo podaljškov)

Tak da, kr mejte karantene in lockdaun, jaz ga nočem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura je...11.36...pa še nisem uspel spiti kave, ki mi jo je tajnica skuhala ob 7.10...

Je taka norišnica, kot da bo jutri konec sveta...proklet maršal TwITO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti, ki imam praktično vse prijatelje in družino v popolnoma drugi regiji? Meni je pa res v stisko in žalost spravilo, ko smo bili toliko časa po brezveznem omejeni na občine in potem regije. Kakor, da je tveganje za kakršnokoli virusno obolenje večje, če se sprehajaš ob Velenjskem jezeru, namesto po Pokljuki (pa še ta je bila 3 tedne zaprta zaradi biatlona). Bohnedaj pa it na Rahtel (koroška) ali Kremžajev vrh, tam je šele riziko. 

Ali pa maska zunaj na prostem. Zakaj že. Če so infektologi in epidemologi večkrat javno povedali, da je zunaj praktično nična oz. zanemarljiva možnost prenosa okužbe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih sem vložil 70€ v 10 let star laptop, sem mislil, bo za nekaj časa...klinc...že mam mrtve piksle na ekranu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Buschi pravi:

Lih sem vložil 70€ v 10 let star laptop, sem mislil, bo za nekaj časa...klinc...že mam mrtve piksle na ekranu !

zihr jih bodo pisali pod "korono" :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj dale Sane? Dribla, dribla, pol pa zajebe. Pa skos neki žgejo...ku bi gledu U10 ligo.

Pi...da no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, govora je bilo o včerajšnem porazu Bayerna proti PSG.

Glede na to, da sem bil dolga leta pomočnik trenerja ter foter nadebudnega nogometaša...kot bi gledal malčke, ki skos žgejo na gol, pa ''ako prodže, prodže''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 27 minutami, Buschi pravi:

Žena je najdla na televiziji Sanjskega moškega  :wallbash:

Gotof si. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buschi pravi:

Žena je najdla na televiziji Sanjskega moškega  :wallbash:

bot veseu da mene ni najdla, bi ti tkoj ušla in te tožila za vsa izgublena leta 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bajkr88 pravi:

bot veseu da mene ni najdla, bi ti tkoj ušla in te tožila za vsa izgublena leta 

Glede na to, da sem jaz najboljši približek popolnosti...dvomom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!