Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

ker punce res ne smemo jezit, da ne pade v slabo voljo, je predrkavanje o dizl vs benz odšlo sem:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da nadalnujem temo v pravilnem slogu... Ti nivi sodelavci, najpomembnejši del dneva je pavza... Vleče se kot megla... Ampak malco in pavzo izkoristi do zadnje sekunde "ker mu pripada". Očitno skrb da je čim več narejeno mu ne "pripada". 

Pa ja ugotovil sem da sem star... Osebno ne ampak družbeno, zadnjič sem razlagal sodelavcu kaj je to modem pa prenosni CD plejer, če mu rečem da imam na gramofonu strgan jermen me bo sigurno vprašal "kakšen skuter je to"... 

 

Ps: za bedake kot sem jaz ki gremo tudi prehlajeni delat, če sam sebi dobro lažeš je šumeča tableta v topli vodi čaj. 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toti pubeci:devil:, ki ceste solijo, da nav poledice

pr mej duš ,da niso čist gladki v glavi tuk soli nasujejo:angryrant1:, pa niti  o  ,od kake zime ni:panic:

pa ko eden posuje cesto tadrugi za vsak slučaj še na vrh posutega posuje:lol1::angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Alla pravi:

OK, Maus, kdaj me boš tožil? Da ne boš sam pri besedah ostal.

Al spet kar tako mal pizdiš, ker je en pač rekel, da so upravniki krivi?

 

ti nisi noben upravnik ampak samo uslužbenka pri kakšnem upravniku .. verjetno.

Moram preverit, ali plačujemo kot gospodarski subjekt ali gospodinjski .. potem se bom odločil ... 

nedopustno je, da samovoljno in brez obvestila stanovanjskim enotam prodajajo kot gospodarsko dejavnost.

Zadnje mesece dobivamo račune, na katere sploh nismo bili naročeni ... ker moja starša več ne spremljata vsega kar je na položnicah, sem se jaz malo poglobil v to ... razna dvojna življenjska zavarovanja, razne tele podtaknjene v položnicah in še kaj ...

ne morem verjeti, kako nategujejo upokojence .... 

p.s.

do sedaj mi ni bilo treba, ker so se vsi na moje dopise odzvali in uredili, ker vedo, da so delali napačno ;) 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so pa energente od lanskega marca pa do danes podražili za 100 % (malo po malo, pa smo tukaj), bomo pa zlahka spregledali?

Pa, da so zdaj leta in leta plačevali ugodnejšo ceno, ker so bili  na gospodarskem odjemu?

Dragi moj, dokler bo država sprejemala tako bedaste zakone in pisala pravila, ki so pisana na roko največjim dobaviteljem in distributerjem energije....se lahko vsi upravniki pretrgamo, da ne bomo spremenili zadev.

Bučinel natrosi nekaj neumnosti, ampak saj jih ne prvič. Služi mastne denarje kot "posrednik" med nezadovoljnimi etažnimi lastniki in upravniki, tako da se mu splača drek mešat

 

Bi si pa tisti, ki bi si izmislil pravično plačevanje stroškov - predvsem toplote -  v večstanovanjskih stavbah, zaslužil vsaj državno odlikovanje, če ne že krepke denarne nagrade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

To, da so pa energente od lanskega marca pa do danes podražili za 100 % (malo po malo, pa smo tukaj), bomo pa zlahka spregledali?

Pa, da so zdaj leta in leta plačevali ugodnejšo ceno, ker so bili  na gospodarskem odjemu?

Dragi moj, dokler bo država sprejemala tako bedaste zakone in pisala pravila, ki so pisana na roko največjim dobaviteljem in distributerjem energije....se lahko vsi upravniki pretrgamo, da ne bomo spremenili zadev.

Bučinel natrosi nekaj neumnosti, ampak saj jih ne prvič. Služi mastne denarje kot "posrednik" med nezadovoljnimi etažnimi lastniki in upravniki, tako da se mu splača drek mešat

 

Bi si pa tisti, ki bi si izmislil pravično plačevanje stroškov - predvsem toplote -  v večstanovanjskih stavbah, zaslužil vsaj državno odlikovanje, če ne že krepke denarne nagrade.

draga moja .. če meni odgovarjaš me prosim citiraj, da bom vsaj obveščen ;)

če bi jaz reagiral na vsako kritiko, ki se tiče mojega delodajalca, bi samo o tem pisal ... ne jemlji osebno ... šele ko si odgovorila, sem se spomnil, da si delala ( očitno še delaš) pri nekem upravniku.

upravniki niso nobene dobrodelne organizacije in delajo za svoj zaslužek.

cene so bile prej tam tam, zato ni nihče kompliciral, čeprav bi moralo že prej biti ločeno... če opravljaš v stanovanju gospodarsko dejavnost, bi moral tako tudi plačevati in ne za cel blok enako ... kaj pa , ko imajo v pritličjih trgovine ... to bi moralo biti ločeno.... saj vemo, da si imeli prijavljene doma s.p. in potem pocen elektriko... včasih si moral to prijaviti in potem si bil upravičen ne pa kr avtomatično.

Upravniki so sklepali pogodbe za svoj račun in prodajali naprej uporabnikom ... seveda ne zastojn ;)

Da so se pa nekateri energenti podražili nenormalno, še posebi elektrika in ne znajo razložit zakaj, saj je oskrba v Sloveniji skoraj 80 % in bi komot pokrivali, tako jo pa barabe raje prodajajo v tujino precej dražje in potem od tam kupijo za naše porabnike .... kriminal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa je cena sploh različna? Ali so različne dajatve ali osnovna cena ali pa preprosto nateg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salonitke v starih bajtah, sploh pri wcju...pol pa mene najdejo, da štemam :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@Mavti: mislim da si mal zgrešu smisel tote slike, ko si stisnu spacer.png 

Tolk me stane poln tank mojga Fičaka.

 

Banda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Kar je pa še slabše: moj Fičak ima uradno 80 literski tank! Enkrat sem že na Petolu spravil noter 83 litrov, tole je nov rekord.

 

Banda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Buschi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Buschi pravi:

Banda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tako se pri nas odpira trg in sprošča cene, saj bo konkurenca uravnavala tr.g ... bla bla bla.. in te izjave so me lani nasmejale, zdaj me pa spravlja v žalost....

dva ponudnika in evo konkurenca :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Buschi pravi:

@Mavti: mislim da si mal zgrešu smisel tote slike, ko si stisnu spacer.png 

 

Dva dni prej sem tankal točno za šestinosemdeset centov več kot vi gospod :whistle:tako, da mi je slika znana :panic:se je pa res v par mesecih moj zalogovnik za gorivo konkretno povečal :hmm:pa sem mislil da se bo glede na zimski čas skrčil:naughty::)

a konkurenca da je, ja pa ja de:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, vandrovec said:

Na Petrolu imajo slab dizel...samo v sili. ?

ta slab dizel se vedno leti 260+... ...po nemciji... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, vandrovec pravi:

Na Petrolu imajo slab dizel...samo v sili. ?

vsi v Sloveniji prodajajo iz enega vodnjaka ;) 

pejdi malo v Koper in so v vrsti vse vrste cisterne  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!