Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

3 minutes ago, Snecer said:

moj je, za mt07, 09 je tudi, za tvojega pa poglej, če so dopisali

Ni. Tudi za mt09 je sam do 2016. Sem ti ze enkrat napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Ni. Tudi za mt09 je sam do 2016. Sem ti ze enkrat napisal. 

za tvojega je "problem" verjetno, ker ima centralca, sicer gre gor

verjetno še niso papirjev pripravili...no

pač akrapota daj gor, da bo vsaj nekaj po standardu gostilne :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Jure Željko pravi:

Zdravo! Zanima me če je ta vdrtina original tako na krivina leovince x3 za 2012 yamaho yz250f?

IMG_20181125_170201.jpg

IMG_20181124_152040.jpg

za tako vprašanje ne rabiš odpirat nove teme, lahko vpraša tule, lahko v temi YZF250 ali kaki podobni temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DAMI34 said:

za tako vprašanje ne rabiš odpirat nove teme, lahko vpraša tule, lahko v temi YZF250 ali kaki podobni temi.

ta odgovor mi ni nič pojasnil. Res hvala ti. drugače sm pa prvič na tej spletni strani in nimam pojma kako se kaj delau tu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Jure Željko pravi:

ta odgovor mi ni nič pojasnil. Res hvala ti. drugače sm pa prvič na tej spletni strani in nimam pojma kako se kaj delau tu.

zato pa sem pojasnil, da ti bo bolj jasno in lažje.

Recimo tudi v tejle grupi je kaka tema, kjer lahko vprašaš, z ozirom da je offroad

https://motosvet.com/tabla/forum/78-enduro-off-road/

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Živijo.. En nasvet bi potreboval.. Gre se za tigra xcx800 na njem imam montiran Leovince izpuh. Iz radovednosti bi rad odstranil dbkil.. pa mi nikakor ne rata. Vem da moram odvijačiti šrauf vendar ga nemorem potegniti ven (db kill mislim) . A je mogoče zavarjen.. Ni mi sile da bi pa sedaj nekaj tolkel po njemu itd. Zanima me v primeru zamašitve itd.. Kako odstranit. Je že imel kdo takšen problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko napišeš točno kateri model izpuha imaš ali prilepiš sliko?

Pri mojem sem odvil vijak tako, da sem na cev dal krpo in s kleščami potegnil ven, ker ga drugače popraskaš cev. Je pa preglasen brez, me moti med vožnjo, kaj šele druge, zato ga imam raje noter.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, celjan89 pravi:

Živijo.. En nasvet bi potreboval.. Gre se za tigra xcx800 na njem imam montiran Leovince izpuh. Iz radovednosti bi rad odstranil dbkil.. pa mi nikakor ne rata. Vem da moram odvijačiti šrauf vendar ga nemorem potegniti ven (db kill mislim) . A je mogoče zavarjen.. Ni mi sile da bi pa sedaj nekaj tolkel po njemu itd. Zanima me v primeru zamašitve itd.. Kako odstranit. Je že imel kdo takšen problem?

ni zavarjen ce imas nakoncu vijak.... samo cunjo daj na klešče...pa fajn stisni in potegni močno ven... in bo šlo... pa mrzel more bit  ... vroč zagrabi in je tezko ven dobit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh je nekaj v tem stilu.. Vse te nasvete sem že probaval vendar ne gre. Kvečjem imam občutek, da ga bom spipal iz motorja :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri LeoVince je lahko problem matica. Matico zavarijo na cev in če je "strokovno" narejeno je lahko vseskupaj zavarjeno (matica + dušilec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje je prišraufan. Tisti vijak odstrani, če je vijak zavarjen, je to glih toliko, da je, bi se moral enostavno odvit, vsaj v mojem primeru se je.

Odstrani, kot je @Rogerg napisal. (uporabi krpo med papagajkami!)

leovince-hoe-db-killer-verwijderen-how-t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, celjan89 pravi:

Zdravo. Vse to kar ste napisali sem ze probal vendar brez uspeha

Prijel ti je...mora ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Da. Če nimaš potrdila o strokovni montaži pa spišeš tehnično poroćilo o predelavi vozila Klik. Malenkost dražje te pride (tm nek od 35 do 40 eur)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, mladench pravi:

Da. Če nimaš potrdila o strokovni montaži pa spišeš tehnično poroćilo o predelavi vozila Klik. Malenkost dražje te pride (tm nek od 35 do 40 eur)

A se da potrdilo o vgradnji kje "kupit" ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je serviser montiral, zaračunal pol ure dela in izdal potrdilo. 

@Thundercat, če rabiš imam za to trgivino kodo za 5% popusta nekje spravljeno, če jo najdem ? Kupoval lani pri njih preko ebaya. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Thundercat vrjetno ti ga lahko vsak serviser izda, ki ima dejavnost registrirano. 

Če boš sam montiral je mogoče brezveze iskati nekoga za potrdilo (ki ga boš vrjetno tudi plačal) za teh par eur razlike za list na tehničnem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Thundercat pravi:

A se da potrdilo o vgradnji kje "kupit" ?

Jaz sem tudi montiral sam in šel na "homologacijo", kjer so zahtevali strokovno potrdilo vgradnji. Dali so mi obrazec in sami predlagali, da stopim do kakega mehanika, da pritisne žig. (in sem tudi tako storil).

V nasprotnem bi moral motorno kolo pripeljati na pregled in bi stalo malo več, kot omenja @mladench

Ker mehanika poznam in je v neposredni bližini RTI, sem zadevo hitro uredil. Žiga ni računal.

https://www.rti.si/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=54&lang=sl

potrdilo najdeš tukaj, izpolneš in neseš do svojega serviserja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 4. 2020 ob 8:27, LunaticFringe pravi:

Meni je serviser montiral, zaračunal pol ure dela in izdal potrdilo. 

@Thundercat, če rabiš imam za to trgivino kodo za 5% popusta nekje spravljeno, če jo najdem ? Kupoval lani pri njih preko ebaya. 

Se priporočam za kodo, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!