Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

hm :hmm: premala slika se ne vidi nič . rabil bi večjo ker sem dobil homologacijo od firme leovinci zdaj pa bom verjetno dal na lonec še serijsko številko .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: premala slika se ne vidi nič . rabil bi večjo ker sem dobil homologacijo od firme leovinci zdaj pa bom verjetno dal na lonec še serijsko številko .

shrani na comp in si po želji POVEČAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, vem.

Samo cena je tut še bolj cenjena kot Akrapovič .)

LeoVince ja hudo popularna zadeva v Sloveniji in po besedah samega Igorja Akrapoviča, tudi dobro funkcionira. MPC ni ne majhna, ne velika. Ne poznam nikogar, ki je s temi izpuhi nezadovoljen. Hrvati imajo rajši Yoshimura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm: premala slika se ne vidi nič . rabil bi večjo ker sem dobil homologacijo od firme leovinci zdaj pa bom verjetno dal na lonec še serijsko številko .

To sm našel v arhivu slik na compu. Jutri grem domov, pa ti slikam cifro, če rabiš. Sam da ne bojo pol mene lovili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm našel v arhivu slik na compu. Jutri grem domov, pa ti slikam cifro, če rabiš. Sam da ne bojo pol mene lovili :D

Zakaj bi te lovili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm našel v arhivu slik na compu. Jutri grem domov, pa ti slikam cifro, če rabiš. Sam da ne bojo pol mene lovili :D

rabim samo zato da vidim kako izgleda jaz imam itak cifro na tuv papirju sedaj moram pa najti varianto da jo prenesem na izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim samo zato da vidim kako izgleda jaz imam itak cifro na tuv papirju sedaj moram pa najti varianto da jo prenesem na izpuh.

skoraj vsak tiskar ima laser in če ga le malo bolj poznaš ti bo to naredil za pivo ali dva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi kač

Šala, gatto, šala

Spet "paklate". Simpatično. Če bo "šlo skozi", čestitam že v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poskusit je treba mogoče pa bo :OK:

Ja, zakaj pa ne. Glavno je, da imaš urejene dokumente, da te ne more nihče drgniti. Podpiram takšno "inovativnost".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LV rori imajo na tovarniško homologiranih loncih številko to je res, vendar zna kakšen pameten smrkec pogruntati, da v kompletu s homologiranimi lonci dobiš tudi nalepko, z oznako in številko, ki jo je potrebno prilepiti na vidno mesto.

Aha homologacija gor ali dol, če te dobijo možje najmočnejše postave brez dušilcev v loncih, v primernem razpoloženju dušebrižnega morenja in moralnih naukov, si ga oplel.

Samo v informacijo,

Respect

Zoolo :blink:

Popravljeno . Popravil Zoolo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LV rori imajo na tovarniško homologiranih loncih številko to je res, vendar zna kakšen pameten smrkec pogruntati, da v kompletu s homologiranimi lonci dobiš tudi nalepko, z oznako in številko, ki jo je potrebno prilepiti na vidno mesto.

Aha homologacija gor ali dol, če te dobijo možje najmočnejše postave brez dušilcev v loncih, v primernem razpoloženju dušebrižnega morenja in moralnih naukov, si ga oplel.

Samo v informacijo,

Respect

Zoolo :blink:

So pametni. Jaz jih definitivno ne podcenjujem. Vendar z vpisano homologacijo zelo dvovim, da bi te gnjavili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dokler še ne merijo glsaanosti je za njih mirodajen in pomemben le papir, ko bodo enkrat začeli merit tudi glasnost se bodo pa tisto glavni argument na katerega se bodo opirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dokler še ne merijo glsaanosti je za njih mirodajen in pomemben le papir, ko bodo enkrat začeli merit tudi glasnost se bodo pa tisto glavni argument na katerega se bodo opirali.

Hvala bogu, to se jim še ne ljubi delati. Drgnejo pa za gume, če so Super Corsa ali Bridgestone BT002, drgnejo za tablice, drgnejo za rdeči križ, premajhne smerokaze. Tečni znajo biti kot muhe. Škoda časa za njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja dokler še ne merijo glsaanosti je za njih mirodajen in pomemben le papir, ko bodo enkrat začeli merit tudi glasnost se bodo pa tisto glavni argument na katerega se bodo opirali.

avstrijski polizei po rekel ... ajoj ajoj zu laut ... vzel strojček za merjenje glasnosti, ti dal 20% rezerve in izmeril preglasen zvok motorja ... potem pa ... zaplemba, kazen za glasnost in še za poneverbo uradnih listin ...

h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avstrijski polizei po rekel ... ajoj ajoj zu laut ... vzel strojček za merjenje glasnosti, ti dal 20% rezerve in izmeril preglasen zvok motorja ... potem pa ... zaplemba, kazen za glasnost in še za poneverbo uradnih listin ...

h.

Je tudi opcija. Vendar, če govoriš tekoče nemško, si vljuden in se primerno obnašaš, je kaj takšnega skoraj neverjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je tudi opcija. Vendar, če govoriš tekoče nemško, si vljuden in se primerno obnašaš, je kaj takšnega skoraj neverjetno.

a m isliš, da imajo svoje kaj rajši ... ravno tako jih oglobijo ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a m isliš, da imajo svoje kaj rajši ... ravno tako jih oglobijo ... B)

Že, že. Ampak osnovni problem nas SS motoristov je hitrost, tablica in profil na gumah. Že to nanese dovolj, da se jim ne da pisati še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa malo odvisno od tega s katero nogo je vstal in če mu je žena kaj nastavla zadnje dni ali pa že cel mesec ne ... :D

V glavnem, če te hoče te mimogrede še zaradi glsanosti zje.. menda avstrijsci kar pridno nosijo decibelmetre s sabo po motorističnih magistralah :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa malo odvisno od tega s katero nogo je vstal in če mu je žena kaj nastavla zadnje dni ali pa že cel mesec ne ... :D

V glavnem, če te hoče te mimogrede še zaradi glsanosti zje.. menda avstrijsci kar pridno nosijo decibelmetre s sabo po motorističnih magistralah :blink:

Avstrijci so brez dvoma trčeni. Vsi po vrsti. Če nič drugega, se lahko tolažiš z dejstvom, da so njihove kazni smešno nizke v primerjavi z našimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to pa nisem prepričan, da drži ... poleg tega pa pri njih ni popusta za 8dnevno plačilo :doze:

BTW: LeoVince izpuhi po ugodnih cenah ... piši MAIL

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to pa nisem prepričan, da drži ... poleg tega pa pri njih ni popusta za 8dnevno plačilo :doze:

BTW: LeoVince izpuhi po ugodnih cenah ... piši MAIL

Vzemi si njihov zakon o CPP in si preberi. V trenutku boš navdušen. Ne samo prepričan. Jaz sem jim na golici pri omejitvo 70 km/h priletel na radar s 155 km/h. Kazen je bila 55 eur. Tik pred Linzem sem pri omejitvi 110 km/h vozil 163 km/h. Kazen je bila 36 eur. V primerjavi z nami in glede na težo prekrška so te kazni smešne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!