Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Je pripravljen kdo, v zameno za kakšno pivo, posoditi DB killer za LeoVince SGI e13 0231/0232 (Hornet), da dam delat kopijo. 50€ mi je mal krepka za en kos rora :)

 

Tudi jaz rabim DB killer za LeoVince (CBR1000RR 04-07), ima kdo kakšnega za prodat/posodit???

 

ps.: Lahko je tudi od drugega izpuha samo da je fi pravi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Vprasanje...kupil sem rabljene Leo Vince izpuhe za Varadero 1000. Kje lahko dobim certifikat za homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo odveč nalepko leovince SBK tako rumeno modro kot je na motorju par postov nazaj? Mora biti ta ki je prav za na Izpuh in ne ona navadna reklamna, da je ne scvre :-) se priporočam za odkup ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče aki se da kje prinas obnoviti dušilce?mislim da mi je pregorela glasvolna v rorih ker že malo čudno ropotajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo kolegica ima na hondi hornet leovincijev izpuh ki pa ni homologiran (nima številk). Ima kdo slučajno kakšno idejo kako bi se dalo to "legalno" homologirat. Prosim za pametne odgovore ker tistih o zakonih že poznam :D

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo mogoče aki se da kje prinas obnoviti dušilce?mislim da mi je pregorela glasvolna v rorih ker že malo čudno ropotajo :)

 

Vprašaj tukaj mogoče ti lahko povejo kakšna volna je notri pa potem sam zamenjaš. http://www.lindempa.si/info.html

Popravljeno . Popravil perzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!, mene bi pa zanimalo če ma kdo kakšne izkušnje s čiščenjem leovincijevih izpuhov- je namreč malce lisast-umazan, pa zadeva ne gre dol z navadnim čistilom in krpo. Lahko mogoče uporabim polirno pasto, ali bi to škodovalo izpuhu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

 

Če bo kdo rabil Db killer za katerikoli izpuh ,  se lahko obrne na Igorja v NG meni ga je naredil v nulo v dveh dneh ugodno !!!  tel 041 631 302

 

Lp, lucky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!, mene bi pa zanimalo če ma kdo kakšne izkušnje s čiščenjem leovincijevih izpuhov- je namreč malce lisast-umazan, pa zadeva ne gre dol z navadnim čistilom in krpo. Lahko mogoče uporabim polirno pasto, ali bi to škodovalo izpuhu?

jaz sem očistil s solno kislino, seveda je tega potrebno čisto malo (pazi na roke-kožo) cca. 0,5 dcl. Čistil sem pa nek umeten material, ki se mi je scvrl na izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kolega je za svojo hondo cbr 600rr letnik 2005 pred kratkim nabavil izpuh Leovince Sbk evo 2 Carbon. Problem je v tem, da nosilci nekak ne pašejo skupaj oz. ima težave pri montaži. Sicer ne vem je to morda izpuh za novejše letnike cbrk (07-12) pa morda za to ne paše skupaj? Ali imajo morda vsi letniki od 03 dalje popolnoma enake izpuhe? Drugače ima sedaj vse še original gor. Se potem tudi vse te plastike okrog originalnega izpuha odstranijo, ter tudi toplotna zaščita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je za svojo hondo cbr 600rr letnik 2005 pred kratkim nabavil izpuh Leovince Sbk evo 2 Carbon. Problem je v tem, da nosilci nekak ne pašejo skupaj oz. ima težave pri montaži. Sicer ne vem je to morda izpuh za novejše letnike cbrk (07-12) pa morda za to ne paše skupaj? Ali imajo morda vsi letniki od 03 dalje popolnoma enake izpuhe? Drugače ima sedaj vse še original gor. Se potem tudi vse te plastike okrog originalnega izpuha odstranijo, ter tudi toplotna zaščita?

Pri Fireblade (1000rr) SC57 se ponavadi odstrani oboje, čeprav sem videl tudi že take, ki so plastiko prilagodili/obdržali, samo ne vem če se tisto potem ne greje preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je za svojo hondo cbr 600rr letnik 2005 pred kratkim nabavil izpuh Leovince Sbk evo 2 Carbon. Problem je v tem, da nosilci nekak ne pašejo skupaj oz. ima težave pri montaži. Sicer ne vem je to morda izpuh za novejše letnike cbrk (07-12) pa morda za to ne paše skupaj? Ali imajo morda vsi letniki od 03 dalje popolnoma enake izpuhe? Drugače ima sedaj vse še original gor. Se potem tudi vse te plastike okrog originalnega izpuha odstranijo, ter tudi toplotna zaščita?

Luknje ne klapajo? To sm bral na drugih forumih da so imeli probleme in običajno je to da izpuh ni do konca dat v cev. Ne rabi biti veliko zamaknjeno, da ne bi pasal.

Sicer pa 03-04, 05-06, 07-12 majo različne izpuhe. Sicer je razlika tudi pri 07-08 in 09+ ampak samo v fiju izpušne cevi, ampak paše lih tko :).

Jst sm dal toplotno zaščito dol, sej piše tudi v navodilih da jo daš dol, pa karbon hitreje odvaja toploto kot stock izpuh, mnde :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo kolega je zrihtal izpuh tako, da sedaj deluje. Hvala vsem za odgovore in pomoč. Zanima ga pa še če kdo ima za prodat ali podarit dušilec za leovince izpuh za Hondo cbr 600rr? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Poglej na FB, skupina motoristi.. Valek (Staš Valek) prodaja svojo po delih, pa ma neke Leo rore gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če se kdo spozna mogoče na LeoVince izpuhe zanima me če se splača vzet tale izpuh pa če je tale krivina original k se mi zdi neki čudna? :)

post-22915-0-41758000-1432897346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!