Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Za kateri motor pa rabiš? Preveri, če se ga da homologirat? Krivina je pa pomoje tista, ko gre auspuh po zgornji liniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kateri motor pa rabiš? Preveri, če se ga da homologirat? Krivina je pa pomoje tista, ko gre auspuh po zgornji liniji

jst rabem za kawasaki z750 2006 letnik pise da ma use papirje za homologacijo in da je biu na Z750 sam sm reku da se se mau pozanimam ce je to za kupet al ne da nep polej u temo brcnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti var na cevi skor sigurno ni fabriški :D

ta var je tut men cuden zgleda da je neki sam postimov da pase..sam nevem ce bi ga sploh klicov pa sprasvov..po drugi strani leovince z usemi papirji za 135€ pa se ce kj spusti bi kr blo pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač poglej, če ti je ror všeč. tisti var že popraviš. Papirje pa poglej če so številke in model motorja kul, pa da so odsitnjene na pleh, ne vgravirane, pol je kul. More bit pa tut leovince logo odtisnjen če se ne motim, pa db killer valda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Bodo leovince avspuhi skurili stranske torbe? So navadni, ne titan. Je kdo že testiral? :-)

 

Odvisno ali bodo notri DB.killerji ali ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi lahko prosim kdo pomaga najti certifikat za LV št.  sgi e13 0236 0237 in sgi e13 0231 0232 .Prva izpuha imam na cbf 1000 l.2008,pa ne najdem cert.za homologacijo.Na njihovi strani,pa se ne znajdem popolnoma nič. Zelo bi bil hvaležen.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstr :D

 

tema o Leovince že obstaja, tudi o certifikatih, mogoče bi bilo bolje, če bi tam pisal, ne pa nove odpiral.

 

da nam sitn... cms.mcaservice.de/downloads/abe <- tu imaš zbirko LV certifikatov... jaz sem na šihtu in sem preko mobitela nahitro pogledal in ne najdem teh številk za Hondo cbf 1000 letnik 2008. Slabo iščem, slabo gledam? poglej, mogoče kaj najdeš :)

 

Lep pozdrav,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstr :D

 

tema o Leovince že obstaja, tudi o certifikatih, mogoče bi bilo bolje, če bi tam pisal, ne pa nove odpiral.

 

da nam sitn... cms.mcaservice.de/downloads/abe <- tu imaš zbirko LV certifikatov... jaz sem na šihtu in sem preko mobitela nahitro pogledal in ne najdem teh številk za Hondo cbf 1000 letnik 2008. Slabo iščem, slabo gledam? poglej, mogoče kaj najdeš :)

 

Lep pozdrav,

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:OK:

Zivijo! tudi jaz sem kupil Leovince in bi rabil homologacijo. A je zadeva iz zgornjega linka ok, ali rabim se kaj drugega. Cifre na mojem loncu so SG e13 0231,0232. 

Hvala za informacijo. LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo! tudi jaz sem kupil Leovince in bi rabil homologacijo. A je zadeva iz zgornjega linka ok, ali rabim se kaj drugega. Cifre na mojem loncu so SG e13 0231,0232. 

Hvala za informacijo. LP!

Če to rabiš za CBF 600, pokliči imam. 041 636055

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 600 imam, za 1000 pa žal ne. lp Matjaž

Matjaž, hvala vseen. Sem se kr na Honda as dogovoril in mi bodo zrihtal papirje in homologacijo, ker oni delajo z Leovince firmo.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Mene pa zanima ce bi skrajsal lonec titan leovinci za ene 10cm..kaj vse bi se spremenilo na motorju?je pa cbr1000 rr 05! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdravo. Imam lonec Leovince ki ima vgravirane na robu neke številke. Nimam pa papirja zanj pa me zanima če se to da kje dobit? Homologacijo mislim?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, celjan89 pravi:

Zdravo. Imam lonec Leovince ki ima vgravirane na robu neke številke. Nimam pa papirja zanj pa me zanima če se to da kje dobit? Homologacijo mislim?  

Tiste neke številke na robu so homologacijske številke ki se morajo ujemat s papirjem(homologacijo)..pošlji mail direkt na leovince ali pa kakemu slovenskemu uvozniku oz.prodajalcu leo vince izpuhov pa boš dobil papirje..vsaj pri akrapoviču je tko..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dAlencc87 pravi:

Tiste neke številke na robu so homologacijske številke ki se morajo ujemat s papirjem(homologacijo)..pošlji mail direkt na leovince ali pa kakemu slovenskemu uvozniku oz.prodajalcu leo vince izpuhov pa boš dobil papirje..vsaj pri akrapoviču je tko..lp

Mogoče kak kontakt slovenskega uvoznika? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, celjan89 pravi:

Mogoče kak kontakt slovenskega uvoznika? 

tc-motoshop, dtk-moto..stric google vse ve:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, dAlencc87 pravi:

.stric google vse ve:smoke:

Je šel glih na motor :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@celjan89 povej katere številke imaš in kateri motor pa ti mogoče najdem pravi list.

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!