Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Zna kdo povedat kaj to je? kakšno funkcijo ima in kje mora bit nameščeno?

 

 

leo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Thundercat said:

Zna kdo povedat kaj to je? kakšno funkcijo ima in kje mora bit nameščeno?

Okrasek za novoletno jelko. Lahko pa ga namestiš med lonec in krivino. V navodilih za montažo ni narisan. 

2019-07-10 19.01.22.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, XTR pravi:

Okrasek za novoletno jelko. Lahko pa ga namestiš med lonec in krivino. V navodilih za montažo ni narisan. 

2019-07-10 19.01.22.jpg

Čemu služi? a preprečuje pokanje oz povratek plinov?

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Thundercat said:

Čemu služi?

Z dušenje zvoka. Testiraj z in brez pa ti bo jasno. 

Quote

Just called Leo Vince....

That disk is a european thing for the noise regulations over there. He said it would quiet the system down some but it would hurt power quite a bit. It would probably be worse power wise than the stock system.

He said I shouldn't use it in the US for that reason.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...
On 18. 4. 2020 at 9:45 PM, mladench said:

Pozdravljeni. Kupil sem rabljen izpuh leovince. Pisal sem jim za papirje in so mi poslali papirje za hondo cbf 1000 ST, jaz pa imam cbf 1000 F in še ti so brez žiga. Kaj lahko storim?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem si blagovoljil vzeti čas in končno namontirat Davinčijevo fajfo, predvsem zaradi zmanjšanja teže in peklenske vročine ki jo proizvaja originalni kestl. 

Papirje za administrativni organ sem uredil pri Casermanu na Vrhniki, mojster se je lotil takoj ko sem se pripeljal, preveril je da je vse kot treba vgrajeno, za vsak slučaj izmeril decibele in izdal potrdilo. Vse to za nebolečih 25EUR.

Seveda bom odkartal še državi cca 50EUR za homologacijo, mala cena za to da ima moped sedaj momački zvok in videz ;) :)  

20210422_185404_resized.jpg

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Nisem bil jaz, ampak zase sem ga lani kupil pri r-2-r v Žireh. Bil zelo zadovoljen s ceno, dobavo, ažurnostjo,... Res jih pohvalim. Pri njih sem kupil tudi izdelke firme SW Motech vse skupaj trijee različni nakupi. Tudi tukaj je bila cena nižja od priporočene na SW Motechovi strani (in še minus poštnina). 

Priporočam pač😊👍.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GoBobi pravi:

Nisem bil jaz, ampak zase sem ga lani kupil pri r-2-r v Žireh. Bil zelo zadovoljen s ceno, dobavo, ažurnostjo,... Res jih pohvalim. Pri njih sem kupil tudi izdelke firme SW Motech vse skupaj trijee različni nakupi. Tudi tukaj je bila cena nižja od priporočene na SW Motechovi strani (in še minus poštnina). 

Priporočam pač😊👍.

Hvala, kakšna pa je kaj cena za LV-12, nimajo cenika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za LeoVince factory S (črn) za 1000sx-a je bil lani s popustom cca. 410 ojrov. Rok dobave naveden na ponudbi je bil 3-5 dni, dobil sem ga pa v istem tednu, ko sem dal povpraševanje. Dobil ponudbo, plačal po predračunu in ga še prevzel,... od nedelje do petka, ker ga je imel uvoznik na zalogi. 

Raje ne povem, kakšne zgodbice sem par dni prej poslušal od prodajalca na AS Domžale za Arrow izpuhe🙄🙄🙄.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

tudi sam se odločam za nakup izpušnega lonca LeoVince za Bmw F800GS. Je tukaj še kakšen uporabnik, ki ga lahko pridobi ceneje kot so na spletu?

P.S. je tu mogoče kakšen uporabnik, ki ga ima montiranega na takem motorju?

 

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Ima mogoče kdo idejo, kako ponovno vstavit perforiran prekat ki je padel iz izpuha?

Namreč brez tega je preglasen, ampak ne vem kam in kako ga ponovno vstavit? 

Hvala, A.

359353102_1462576554522885_1172743954956813478_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DaGama pravi:

Pozdravljeni,

Ima mogoče kdo idejo, kako ponovno vstavit perforiran prekat ki je padel iz izpuha?

Namreč brez tega je preglasen, ampak ne vem kam in kako ga ponovno vstavit? 

Hvala, A.

359353102_1462576554522885_1172743954956813478_n.jpg

Tema o leovince izpuhih obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti to resno,da je zaradi te perforirane mrežice preglasen?? Da ni volna za obnoviti v loncu prej problem kot tole, pa nekaj opazno rjavkasto-prezgane barve izpušni lonec izgleda na sliki.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Hytech pravi:

A ti to resno,da je zaradi te perforirane mrežice preglasen?? Da ni volna za obnoviti v loncu prej problem kot tole, pa nekaj opazno rjavkasto-prezgane barve izpušni lonec izgleda na sliki.

Ja jaz to resno. Ker če ga nastaviš gor in ga držiš zraven, je zadeva tak kot mora bit. Ampak je bi nameščen na notranji strani (ne na zunanji), ampak efekt je isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, mladench pravi:

Probaj nazaj vstavit, drugače pa novega naročit.

Perforirana pločevina (mrežica) je privarjena na pušo. V njegovem primeru je verjetno nekdo na silo poškodoval zvare.

Naročiš nov vložek pa imaš obe opciji (odprto in zaprto) ali pa zavariš nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, mladench pravi:

image.thumb.png.9281479c582d9ebda0fa9f39286b4411.png

 

Odpri pa preveri, če je od Db-Kiler N.57. Probaj nazaj vstavit, drugače pa novega naročit. klik

Evo to je točno to kar rabim. Ampak tukaj ima izpušna cev notranji fi 50mm, jaz imam pa 44mm. Mi mogoče veš pomagat z linkom za fi 44? :) Hvala ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!