Skoči na vsebino

Pomembno obvestilo


Pravokotar

Priporočene objave

Vsem zainteresiranim sporočam, da imam čisto polnega....ups, pardon :oops: , pišem v napačni sklop tem. No, kakorkoli že, od danes naprej imam čisto pravega in polnega - izpit za motor namreč. In sem seveda hepi in na robu infarkta in nekaj časa predvidoma ne bom odgovarjal na telefonske klice, če pa bi se kdo proti večeru kotalil okoli standardnih lokacij v centru mesta, ga zna doleteti kako pivo, morda celo dve. To bi bilo zaenkrat vse.

uničeni, vendar srečni ...kdo že? PEPE :D :shock: :silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dovolite dragi,cenjeni in velespostovani gospod pepe,da vam,kot eden prvih na tem nasem sklopu cvekanja,cestitam za dosezene rezultate.

bravo. :lol:

lp

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko vam povem, vaša ekscelenca Ice, koliko mi pomenijo vaše čestitke.

Ave, Caesar, morituri te salutant!

OK, OK, let's cut the crap and grab a beer or two...

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestitam :lol:

:drinking: -> tegale sem se pa na tebe zapisu, HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden! Sam se ne upam v mesto... Če dobim še eno tako položnico, kot sem jo danes, bom moral prodat motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, čestitam!!! Welcome to the "unlimited club" - zdaj lahko legalno voziš tudi Boss Hoss-a (bednih 5600 kubikov :shock:). Saj te mika, a ne? :wink:

BTW, danes okrog 20h sem se na svoji stari trusted Transi zakotalil mimo 3M. Razen enega meni neznanega čoperja in kakih dveh mlinčkov za kavo (skuterjev) ni bilo nobenega motorja. Pa sem bil prepričan, da bom tam Udi na sladoljedu, pa še kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe, čestitam!!! Welcome to the "unlimited club" - zdaj lahko legalno voziš tudi Boss Hoss-a (bednih 5600 kubikov :shock:). Saj te mika, a ne?  :wink:  

BTW, danes okrog 20h sem se na svoji stari trusted Transi zakotalil mimo 3M. Razen enega meni neznanega čoperja in kakih dveh mlinčkov za kavo (skuterjev) ni bilo nobenega motorja. Pa sem bil prepričan, da bom tam Udi na sladoljedu, pa še kdo...

Transalp, saj smo te videli, ko si se zakotalil mimo. Sam smo danes vsi bolj kot ne škatlali. Sem mislila, da se boš kaj ustavu. Pa si šu kr mimo. Ajajaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Pepe, pa valjda še po tej poti vse čestitke in veliko srečnih neomejenih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sorry ker nisem videl tega včeraj - bi ti kar na 3M čestital in te oglobil za eno pivo :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sorry ker nisem videl tega včeraj - bi ti kar na 3M čestital in te oglobil za eno pivo  :shock:  :shock:

Zakaj pa ne bereš foruma :twisted: :twisted: :wink:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko si legalen, boš lahko vrtečko snel, ker se ti ni več treba pred policijo skrivati. :lol:

Jasno da nate letijo tudi vse pripadajoče čestitke in koš želja in Tam gori nad oblaki na lokalnem radiu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko si legalen, boš lahko vrtečko snel, ker se ti ni več treba pred policijo skrivati.

Ljubi Brrrm, so stvari, ki se jih pač NE DA sneti in mednje sodi moja vrečka. Želim si, da bi si jo lahko dal pripopati tudi v osebno, vozniško in pasoš :) . Sicer pa, predstavljaj si, da te ustavi policaj, snameš čelado in zagleda tipa s papirnatim škrniceljnom na glavi - prizor za bogove!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

in brišem solze sreče si z zgubanega lica PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Transalp, saj smo te videli, ko si se zakotalil mimo. Sam smo danes vsi bolj kot ne škatlali. Sem mislila, da se boš kaj ustavu. Pa si šu kr mimo. Ajajaj.

To pa ne velja - namreč s škatlo na 3M! :bad-words: :lol: Ko se peljem mimo, porajtam samo parkirane mopede in po njih sklepam na prisotne. Če ni nič znanega na pločniku - gremo naprej. A je bil Pepe tudi tam in ste :drinking: na njegov izpit, a ne? Al ste pa :icecream: papali... Torej - drugič bom naredil dva kroga čez 3M v razmaku 5 minut, da boste imeli čas za razvitje zastav, dretje, cestno barikado ali kaj podobnega. Ni :twisted: , da vas ne opazim... :shocked!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!