Skoči na vsebino

»Velika nagrada Motosveta« - Pribori si skuter!!!


Priporočene objave

aja? :kva2: jz pa misla da me boste res presenetl za rojstni dan :slap:

No sej, če boš dala vsem motosvetovcem za eno rundo, pa ni vrag, da ne bi za ene tangice zbral :D :D :OK: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Rollu trenirala "stara garda" Motosveta, pri tem so pokazali vidni napredek in željo po boju za preboj v superfinale! Jih ni več za podcenjevat!!! :kva2: :kva2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Rollu trenirala "stara garda" Motosveta, pri tem so pokazali vidni napredek in željo po boju za preboj v superfinale! Jih ni več za podcenjevat!!! :

Priznam, da sem z napotki "tistega, ki pelje 29,7" :naughty: in eno vožnjo sam napredoval toliko, da bi prišel med prvih 5... :yea1: Pa še spomnil me je, da je treba na supermoto varianto vozit... kot na dirkah... :whistle: Vem, pa da bo prvih pet še vedno vozilo bolje... ampak ni važno... tudi stari mački nismo čisto za v smeti... boj bo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej, če boš dala vsem motosvetovcem za eno rundo, pa ni vrag, da ne bi za ene tangice zbral :D :D :OK: O:-)

za ene tangice vsem za rundo? :kva2: :kva2: :wacko:

tolk dragocenih tangic bi me blo pa strah nost :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se bo pa jutr štartalo. A po smučarskemu sistemu, najboljši v kvalifikacijah, zadnji na tekmi?

Kul bi blo :OK:

No jst sm pa zdele z treninga. Pelu sm 30.370, kar je kar soliden čas, glede na to da smo bli prvi dans k smo vozil (bli sm tm ob 1h), in je bla proga še čist mrzla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul bi blo :OK:

No jst sm pa zdele z treninga. Pelu sm 30.370, kar je kar soliden čas, glede na to da smo bli prvi dans k smo vozil (bli sm tm ob 1h), in je bla proga še čist mrzla :(

Jst naredu v enakih pogojih 30.900

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ene tangice vsem za rundo? :kva2: :kva2: :wacko:

tolk dragocenih tangic bi me blo pa strah nost :grim

ne ZA rundo ...

eno rundo (s tistim, kar je v tangicah :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem dirkačem in dirkačici, predvsem pa čestitke Gapiju za glavno trofejo in ostalim, ki ste prišli v finale. Upam, da bom drugo leto zravn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke vsem dirkačem in dirkačici, predvsem pa čestitke Gapiju za glavno trofejo in ostalim, ki ste prišli v finale. Upam, da bom drugo leto zravn :P

hvala :blush: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!