Skoči na vsebino

**ŽURKA** Party za zaključek moto tekmovalne sezone Amaterskih dirkače


ZOX

Priporočene objave

EJ JIMMY VSAKE KOLK CAJTA MORŠ PA MIŠKE NAFOTRAT DA TA BAGI GRE NAPREJ? :P

:? Kake miške :? :D Sam bencin u rezervoar pa gre ko sneta sekira. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:? Kake miške :? :D Sam bencin u rezervoar pa gre ko sneta sekira. :OK: :OK:

Fantje nič ne poročate kako je bilo 28 pod šotorom ali je bla kakšna dirka inali je Yimmy prvak ali ne baje se je Šalabajzar intenzivno cel teden pripravlal na finalno dirko. Če ste ze prišli k zavesti kakšno poročilo pa fotke prosim PA VSEM MOTOSVETOVCEM SREČNEGA IN ZDRAVEGA PA MNOGO PREVOŽENIH km :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :friend1: :friend1: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :love1: :love1: :drunk: :drunk: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje nič ne poročate kako je bilo 28 pod šotorom ali je bla kakšna dirka inali je Yimmy prvak ali ne baje se je Šalabajzar intenzivno cel teden pripravlal na finalno dirko. Če ste ze prišli k zavesti kakšno poročilo pa fotke prosim PA VSEM MOTOSVETOVCEM SREČNEGA IN ZDRAVEGA PA MNOGO PREVOŽENIH km :OK: :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :friend1: :friend1: :grupni: :grupni: :grupni: :grupni: :love1: :love1: :drunk: :drunk: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :hooray: :worship: :worship: :worship:

Najprej da razčistiva,kaj imam pa jaz s tem 28. in šotorom?Za kaj se sploh gre??? :? :? :? :? Stari,ne ga srat! :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28-ga je pod šotorom zmagal šalabajzer. :hooray: Čestitke šalabajzrju :worship: :grupni: :beer2:

Jaz pa sem zmagal za 31-ga v ljubljani :yea1: :010 :010 :010

Popravljeno . Popravil YIMMY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28-ga je pod šotorom zmagal šalabajzer. :hooray: Čestitke šalabajzrju :worship: :grupni: :beer2:

Jaz pa sem zmagal za 31-ga v ljubljani :yea1: :010 :010 :010

Sej men zdel da tumach naklad da ga ni blo pijan je bil pa se nespomni :P :P :P :kva1: :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :yes: :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28-ga je pod šotorom zmagal šalabajzer. :hooray: Čestitke šalabajzrju :worship: :grupni: :beer2:

Jaz pa sem zmagal za 31-ga v ljubljani :yea1: :010 :010 :010

Prvak si bil :oK:kdaj prideš po pokal?

Popravljeno . Popravil gsx-r1000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se govori,da JIMY kadar filter menja še blatnike dol pošraufa da lažje zraven pride. :hmm: :OK: :OK:

Baje je to ta nova varijanta all inclusive servisa :lol1:

GO YIMMY :OK:

(pa da nauš spet kej hud name)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!