Skoči na vsebino

PayPal


Thundercat

Priporočene objave

Jaz že en mesec čakam na viso pri nlb, pa se ves čas zgovarjajo en na drugega. :kva2:

Zaprosi za Am-Ex, dobiš naslednji dan :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Dobiš verifikacijsko številko ob prvem izpisku ? oziroma ali se po to odpraviš na banko in ti jo sprintajo?

Ni mi tole čist jasno...

LP Rok

verifikacijsko stevilko za? mislis pri visi? zadnje 3 stevilke zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš verifikacijsko številko ob prvem izpisku ? oziroma ali se po to odpraviš na banko in ti jo sprintajo?

Ni mi tole čist jasno...

LP Rok

a to misliš uno štirimestno kodo za paypal, ko ti trgajo 1.5€? To piše na izpisku, jaz sem kar poklical na help center od kartice pa so mi povedal, ker jo moraš povedat v treh dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misliš uno štirimestno kodo za paypal, ko ti trgajo 1.5€? To piše na izpisku, jaz sem kar poklical na help center od kartice pa so mi povedal...

...lahko pa si jo pogledaš preko spletne banke, če ti ponujajo možnost vpogleda v tekočo porabo kreditne kartice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lahko pa si jo pogledaš preko spletne banke, če ti ponujajo možnost vpogleda v tekočo porabo kreditne kartice.

To itak, ampak takrat sem še čakal na digitalni certifikat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše da ni najbolj priporočljivo poklicati tja in spraševati po 4 mestni kodi... Poleg klica in online - je mogoče še kakšna možnost razen te da počakaš na izpisek?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše da ni najbolj priporočljivo poklicati tja in spraševati po 4 mestni kodi... Poleg klica in online - je mogoče še kakšna možnost razen te da počakaš na izpisek?

LP

Jaz sem moral povedat geslo, ki sem ga napisal na vlogo za izdajo kartice. Visa Electron, Abanka.

Mogoče lahko tudi kaj v zvezi s pin kodo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kodo dobil na banki, kjer sem si zrihtal kartico. Je gospa pogledala v računalnik.

No zadevo sem šel potem sprobat.

Naredim en ebay nakup in že se spet pojavi težava... Spet imam limitran account na paypal-u, poslati moram "proof of address"

počasi zgubljam živce s tem paypalom - vedno nove in nove težave.

Je potrebno denar naložiti vnaprej ali to paypal naredi sam kolikor ga pač potrebuje?

Če ga moraš sam naložiti - kako to storiš?

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proof of adress je zadnji korak. Pošlješ skeniran/pofotkan račun za telefon, elektriko... ali bančni izpisek.

Paypal direktno črpa s tvoje kreditne kartice. Kolikor imaš na kartici, toliko lahko porabiš.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja res mal komplicirajol z to verifikacijsko kodo. Jaz bom kar nakazal denar prodajalcu preko banke (do zdaj delal tako)-se mi ne da čakat do izpiska na banki so bili pa tko zmedeni da je blo kar čudn :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men stvar zdej funkcionera uredu. Sem že eno šipo dobu iz HongKonga :)

Dobr je res to k je denar takoj nakazan in ni treba prvo čakat 4 dni da denar pride do prodajalca in potem on šele čez 6 dni pošlje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo še vprašanje:

Odprl sem PAYPAL račun. Moje stanje je še "unverified" ker pač nisem vnesel št. kartice, ker bom nanjo čakal še 14 dni...

Ali je varianta, da si na račun nakažem neko vsoto in izvedem plačilo?

Se pravi nakazilo preko banke ali pa da mi ker drug uporabnik nakaže neko vsoto na moj račun in potem sam izvedem plačilo ?

Hvala za ogovore

LP Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še vprašanje:

Odprl sem PAYPAL račun. Moje stanje je še "unverified" ker pač nisem vnesel št. kartice, ker bom nanjo čakal še 14 dni...

Ali je varianta, da si na račun nakažem neko vsoto in izvedem plačilo?

Se pravi nakazilo preko banke ali pa da mi ker drug uporabnik nakaže neko vsoto na moj račun in potem sam izvedem plačilo ?

Hvala za ogovore

LP Boris

Za nakazilo z banke dvomim, ker za PayPal nimaš 'IBAN'-a oz. imena banke in št. računa - kar pa je osnova za bančna nakazila...

Seveda pa obstaja možnost, da ti lahko ker drug PayPal uporabnik kaj pošlje na tvoj račun - s tem, da imajo 'unverified' uporabniki neke omejitve pri prejemanju in pošiljanju denarja. Upoštevati moraš tudi, da PayPal za vsako tovrstno transakcijo pobere tudi provizijo.

Lahko poskusiva...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danci1973 hvala.

Zadeva v "unverifyed" deluje med paypal uporabniki. Denar na račun lahko dobim samo od kakšnega drugega paypal uporabnika. Nakazat na svoj račun pa tudi ne morem. Prav tako je max. vrednost nakazila 100€.

Tko da kartico bo vseeno treba zrihtat.

Ali ima kakšna banka to storitev, da bi mi lahko nakazala vsoto na moj paypal račun? GBKR nima, nekaj je uslužbenec omenjal NLB. Ali ima mogoče kdo izkušnje z tem? Na njihovi strani nič ne piše...

LP Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sprožiš postopek za verifikacijo kartice se ti koda pokaže v par urah na tvoji spletni banki (npr. klik)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa zanima sledeče. Namreč, pred nekaj urami sem na Paypalu sprožila postopek za verifikacijo moje Visa electron debetne kartice in seveda potrebujem 4 mestno kodo. Ker nimam spletnega vpogleda na kartico, me zanima kdaj naj grem po izpisek na mojo matično banko (kjer je bila kartica izdana)?

Namreč, sedaj je vikend, in ne vem kdaj se bodo začeli šteti tisti 2-3 dnevi.... gesla za telefonsko poslovanje pa sem pozabila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima sledeče. Namreč, pred nekaj urami sem na Paypalu sprožila postopek za verifikacijo moje Visa electron debetne kartice in seveda potrebujem 4 mestno kodo. Ker nimam spletnega vpogleda na kartico, me zanima kdaj naj grem po izpisek na mojo matično banko (kjer je bila kartica izdana)?

Namreč, sedaj je vikend, in ne vem kdaj se bodo začeli šteti tisti 2-3 dnevi.... gesla za telefonsko poslovanje pa sem pozabila

Geslo lahko dobis na svoji banki kadarkoli, k so itak navajeni, da to pogledajo. sam mors it tja v zivo. drugace bo pa to sele na izpisku konec meseca. Po mojem bo v ponedeljek stoprocentno ze tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali je kdo imel podoben primer...? :unsure:

Namreč, kupil bi nekaj na ebay-u....in me pride s poštnino 409eur.

Na PayPal-u imam sicer limit 500eur....toda na MasterCard-u pa samo 400eur....,kako je s tem, če kupim za vsoto, večjo kot je na MasterCard-u... ali bo šlo skozi...??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!