Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

smk - servis motornih koles iz letališke 29, a ta servis še obstaja? nekje sem prebral da delujejo v koperaciji z tc motoshop. ali gdo ve kakšno kontaktno številko ožiroma kam se lahko obrnem glede vprašanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če ma smk kj veze z TCjem ampak evo prepišm z vizitke:

SMK

Iztok Mihelič s.p.

Letališka cesta 29

T: 01 523 23 23

M: 051 653 151

E: iztok.mihelic.sp@siol.net

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za mene so v TC motoshopu nategovalci, zakaj?

Na avtonetu videl oglas za rabljenega sachsa cena 950€, poklical, vprašal par malenkosti in rekel, da pridem čez pol ure pogledat stvar. Res pridem in si ga začnem ogledovat, se že skoraj odločim da bi kupil in še vprašam kakšna je cena za gotovino in mi tip reče da taka kot je, 1090€. :O faco naredim, da kako to, saj je cena na avtonetu 950! Pa mi reče, da so se zmotili....Ta isti motor sem nato kupil v Elisi, ker se je prodajalka premislila in očitno ni hotela več z njimi poslovati...

Ok ne rečem, vsak se zmoti, vendar vsaj opravičilo bi pa lahko dali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naj dodam še mojo izkušnjo ...

Pri njih sem kupila GIVI tank torbo za 98 EUR, na prvi turi se mi je pa začela trgati na blagu med magneti in torbo ... Reklamacija ???? Dajte no ... Obtožili so me, da sem zagotovo kriva sama ... kakršnokoli popravilo (z izjemo, da ga plačam), vračilo dela kupnine ali menjavi za novo - kar bi mi po potrošniških pravicah pripadalo ... sem lahko samo sanjala.

Žal mi je, da si nisem v Lujzu kupila ene za 20 EUR, pa bi razumela da se trga ... Kakorkoli, torbo sem zašila, zaradi arogantnega odnosa prodajalcev, pa me tam ne vidijo več. Tudi SPIKE kombinezon, ki sem ga naročila tam, sem odpovedala. Da o tem, kako so pa hodili vsi za mano po trgovini, ko sem probavala hlače - niti ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred leti ko so začenjali veliko kupoval pri njih, še celo svoj motor sem jim enkrat prodal in jim veliko strank poslal potem pa res neumen zaplet.

V tem času sem pridobil določen popust in ugodnosti in ko sem tako hotel s svojim popustom kupiti kompletno opremo za frenda kateri je šel z mano v trgovino mi popusta niso hoteli dati tudi če sem želel opremo vzeti nase ker so pač vedeli da oprema ni zame. V glavnem bedarija velika zaradi par procentov pri že tako velikih maržah.

Frend je takrat kljub kupil tisto opremo pri njih ker si jo je tako želel, jaz pa vsaj 8 let nisem vstopil v TC Motoshop in če se je le dalo sem frende peljal ali napotil h konkurenci. V tem času smo kupili kar nekaj motorjev in veliko opreme pri konkurenci ki jo je kar nekaj pa jih je v tem času tudi zaprlo trgovine. Sem si rekel naj majo tistih par procentov od frenda vsaj par 1000x prometa pa je šlo tako konkurenci. In nekako sem svoje zadoščenje dobil.

Sem pa šel pred mesecem spet malo v trgovino pogledat in moram rečt da so se kar poboljšal. Še ugodno sem kupil rokavice za punco. Sem sicer podšefu omenil zaplet izpred let pa se ni več spomnil tako da mogoče kakšno R1 2011 celo kupim v TC-ju.........:yea1:

Popravljeno . Popravil MOBIKING
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je takrat kljub kupil tisto opremo pri njih ker si jo je tako želel, jaz pa vsaj 8 let nisem vstopil v TC Motoshop in če se je le dalo sem frende peljal ali napotil h konkurenci. V tem času smo kupili kar nekaj motorjev in veliko opreme pri konkurenci ki jo je kar nekaj pa jih je v tem času tudi zaprlo trgovine. Sem si rekel naj majo tistih par procentov od frenda vsaj par 1000x prometa pa je šlo tako konkurenci. In nekako sem svoje zadoščenje dobil.

Če so tvoji 'frendi' samo popuste hotli, potem je itak logično, zakaj so tiste konkurenčen trgovine propadle :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Kadar gre za nakup čelade, vam svetujem, da se vseeno oglasite pri nas ter čelado sprobate, saj se čelade tudi po številkah po različnih tipih čelad iste znamke razlikujejo (kaj šele po različnih znamkah). Človek naroči zadeve po internetni trgovini v upanju, da ne bo po nepotrebnem potratil časa za obisk pri trgovcu, a v praksi lahko potem, ko blago prevzame (ravno v primeru nakupa čelad, škornjev in oblačil), pride do razočaranja. Številka npr. ne ustreza, da pa je stvar lahko še bolj tragična, pa za zamenjavo trgovec v trgovini nima večje ali manjše številke (karikiram, da ne bo pomote, pri nas so zaloge velike).

Torej, to je samo nasvet, da se v primeru prej opisanih artiklov oglasite pri nas, v primeru pa, da insistirate na tem, da vam čelado pošljemo, jo bomo pač poslali. Drugo je, kadar naročate izdelke kot so deli za motor npr. Rizoma, Ermax, Givi, SW Mottech, tank nalepke, nalepke za platišča in še in še, pri tovrstnih zadevah torej ne pride do razočaranj.

Lp

Rado

Ja Rado ko boš odgovoril na mail katerega sem vam poslal pred ene pol leta, bom še verjetno razumel kaj nabijaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

Se opravičujem, ampak pod vašim nikom "Cellar", nimamo prejetega nobenega maila. Lahko mi ga ponovno pošljete - dobro je, da vemo o čem se pogovarjamo.

lp

Rado

Popravljeno . Popravil tc motoshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje zlate rizzoma tačke so včeraj tok hitr pršle, da sem se ustrašu, da naujo zarad brzine brezbarvne pršle :P ... hvala ... sam še nastauke čakam, kar pa ne dvomim, da ne bodo naslednji teden že tukaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje zlate rizzoma tačke so včeraj tok hitr pršle, da sem se ustrašu, da naujo zarad brzine brezbarvne pršle :P ... hvala ... sam še nastauke čakam, kar pa ne dvomim, da ne bodo naslednji teden že tukaj :P

vidu sm jih pri Juretu že zmontirane na enem sintesajzerju rdeče barve :OK:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

Se opravičujem, ampak pod vašim nikom "Cellar", nimamo prejetega nobenega maila. Lahko mi ga ponovno pošljete - dobro je, da vemo o čem se pogovarjamo.

lp

Rado

Spraševal sem, da če naprimer kupim v vaši spletni trgovini opremo, če jo lahko vrnem in dobim denar nazaj brez da bi pojasnjeval zakaj.

Kasneje pa sem spraševal tudi kdaj boste dobili določen tip motorja v salon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem, da če naprimer kupim v vaši spletni trgovini opremo, če jo lahko vrnem in dobim denar nazaj brez da bi pojasnjeval zakaj.

Kasneje pa sem spraševal tudi kdaj boste dobili določen tip motorja v salon.

Spoštovani,

V skladu z Zakonom o potrošnikih lahko vrnete blago brez pojasnjevanja vzroka, s tem da dobite povrnjeno kupnino ob upoštevanju pogojev, ki so opisani tudi na naši uvodni strani - pod temi podoji DA.

Kateri motor vas zanima, če ga imamo na zalogi?

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spraševal sem, da če naprimer kupim v vaši spletni trgovini opremo, če jo lahko vrnem in dobim denar nazaj brez da bi pojasnjeval zakaj.

Kasneje pa sem spraševal tudi kdaj boste dobili določen tip motorja v salon.

To ni stvar odločitve prodajalca, ampak določba slovenskega zakona o varstvu potrošnikov. Vsak prodajalec, ki prodaja preko spletne trgovine, mora za izdelke kupljene preko spletne trgovine kupcu omogočiti zamenjavo ali odstop od pogodbe v 14 dneh brez razloga!

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni stvar odločitve prodajalca, ampak določba slovenskega zakona o varstvu potrošnikov. Vsak prodajalec, ki prodaja preko spletne trgovine, mora za izdelke kupljene preko spletne trgovine kupcu omogočiti zamenjavo ali odstop od pogodbe v 14 dneh brez razloga!

Saj to je bilo zgoraj napisano,ob tem, da morete upoštevati zadevo, da artikel ostane v nespremenjenem stanju - nepoškodovan, original embalaža, drugače pa, kot Zakon o Varstvu Potrošnikov veleva in določa.

Lp

Rado

Popravljeno . Popravil tc motoshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je bilo zgoraj napisano,ob tem, da morete upoštevati zadevo, da artikel ostane v nespremenjenem stanju - nepoškodovan, original embalaža, drugače pa, kot Zakon o Varstvu Potrošnikov veleva in določa.

Lp

Rado

Kako boš probal,če ne smeš odpret :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

V skladu z Zakonom o potrošnikih lahko vrnete blago brez pojasnjevanja vzroka, s tem da dobite povrnjeno kupnino ob upoštevanju pogojev, ki so opisani tudi na naši uvodni strani - pod temi podoji DA.

Kateri motor vas zanima, če ga imamo na zalogi?

Lp

Rado

OK, Hvala. Trenutno me ne zanima nobeden več, ga že imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš probal,če ne smeš odpret :wallbash:

ne da ne smeš odpret ampak škatle ne vržeš stran..

ali če kupiš hlače tiste pildke shraniš oziroma jih sploh ne odstraniš dokler nisi zihr da ti je prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da ne smeš odpret ampak škatle ne vržeš stran..

ali če kupiš hlače tiste pildke shraniš oziroma jih sploh ne odstraniš dokler nisi zihr da ti je prav..

Samo to bi eni lahko tudi fino izkoriščali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni noben rekel, da se ne da izkoriščat.. Taka zakonodajna ureditev kot jo imamo sedaj kupcu omogoča popolno samovoljo glede menjav in vračanja (razen v določenih primerih).. Lahko naroči en kup stvari, potem doma zbere samo eno, ostalo pa vrne. To je po eni strani nefer do prodajalcev, ampak "nujno zlo" takšne ureditve, če hočemo zaščitit kupca, ki kupuje nekaj preko ekrana in ne ve kakšna je zadeva dokler jo ne dobi v roke.

Vendar po drugi strani pomoje spet ni tolk izkoriščanja.. V končni fazi tudi kupec od tega nima ravno veliko, razen cel kup komplikacij in dodatne stroške, ko mora zadevo pošiljat nazaj na lastne stroške. Itak morajo biti stvari nerabljene, nepoškodovane, itd.. drugače ti lahko odbijejo od cene, ne vzamejo nazaj, itd.. Odpade torej možnost, da bi nekdo kupil nekaj uporabljal toliko časa in potem kar vrnil. Pa itak je pomoje vsakomur v interesu, da čimprej in čimbolj ugodno dobi kar išče.. Če se pa ušteje preko interneta, pa hvalabogu da obstaja možnost vračila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako boš probal,če ne smeš odpret :wallbash:

Torej lahko odpreš in probaš ali ne? Naprimer, naročim kamerco za na čelado, jo sprobam in če mi ni potem všeč, jo lahko potem vrnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!