Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Ko sem se danes vrnil z dopusta, me je doma cakala prevzemnica iz DURSA. Grem na posto in JUPPPIII!!! Dobil sem visek dohodnine. To bo pa za motoristicne rokavice.

In se popoldne odpravim na »lov«. Najprej grem v AvtoTriglav: prodajalec prijazen, mi odklene vitrino in sem lahko po mili volji probaval Dainesove rokavice. Vse je bilo OK, le cene so zasoljene. Prodajalec mi ponudi 5% popust na gotovino. To je priblizno 1.500 SIT. Ni veliko ampak nekaj pa je. Vsaj gesta je lepa.

Pa se odpravim v TC Motoshop. (tiste rokavice od XSa, ki si jih je tam kupila Tatjana, sploh ne zgledajo slabo, itak sem pa videl reklamo, da prodajajo tudi od Arlen Nesa) Prvic v tega na novi lokaciji. Vstopim. Gledam po trgovini. Najprej si ogledam motorje (se nobenega Dobr dan, lahko kaj pomagam oz. zelite?), potem si ogledam gume (se vedno nic), potem jakne in usnjene kombinezone (se vedno nic), pridem do pulta (..), gledam rokavice nad pultom (…), gledam rokavice v pultu (..). Pa pride ena punca in prinese celado in se pritozi, da so ji zadnjic prodali premajhno celado, ta starejsi prodajalec se posveti njej. Veliki umetno blond prodajalec se posveti drugemu v jakni Furst, ki je kupil pajka in spray za verigo. Jaz pa ob pultu cakam in cakam. Med tem pride se tretji prodajalec do pulta in nekaj preklinja in isce imbus, da bi popravil ogledalo za skuter in gre. Jaz pa spet cakam. No, po priblizno petnajstih minutah cakanja za pultom, ko me ni nobeden jebal 5 % se obrnem in grem. Ura je bila 17:30. V trgovino sem prisel pa minuto do 17-te ure, ker sem mislil, da delajo samo do 17:00. Ko sem odhajal od vas, sem gas navil v visave in to ne zato, da bi bil frajer ampak zato, da se boste, ko boste to brali spomnili, da sem bil danes res v vasi trgovini.

Dragi moji iz TC-ja: hvala lepa za tak odnos do strank. Danes sem bil v vasi novi trgovini prvic, zadnjic in nikoli vec. Ce bom kdaj slucajno v vasi blizini, bo to zato, ker bom sel k vasim sosedom (Grajzar) po akumulator, vi se pa pojdite tja uciti dela s strankami.

Zaradi takega oz. podobnega odnosa domacih motoristicnih »trgovcev« sem v preteklosti kupoval motoristicno opremo v Trstu (Pikappa moto) in jo bom po danasnjem obisku pri vas tudi v bodoce. Tule je pa nastetih nekaj stvari, ki bi jih od leta 2000 naprej lahko vi prodali meni, pa ji niste, ker me z vasim odnosom do strank niste prepricali:

- kovcka Givi E 36;

- kovcek Givi E45;

- nosilec za tri kovcke Givi;

- steklo za balaco Givi E …;

- skornji Dainese KC;

- rokavice Dainese DoubleR (trije pari);

- jakna Dainese Imatra (moska);

- jakna Dainese Imatra (zenska);

- hlace Dainese 215;

- ledvicni pas Dainese BAP 2000/5;

- +++ podrokavice, podkape, dolge gate,…

Me je pa Pikappa moto.

Vem, da pri vas ne prodajate Dainese, vendar, bi me lahko kak vas prijazen prodajalec preprical v kako drugo firmo npr. XKS. Pa me ni. Tudi danes me ni nihce preprical, da so Arlen Nes ali pa IXS rokavice boljse od Dainesovih. No procenti od toliko prodane opreme, pa tudi nebi skodili poslovanju vase trgovine.

Tadej

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pr njih cisto zadovoljen. So mi zrihtal celado, nekaj malenkosti, kufer, nosilec in celo motor v doglednem roku :) pa vedno me poklicejo, ko dobijo nekaj, kar je ZELO VELIKO in bi mi morda bilo prav ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še vedno kupujete pri teh bojsih? :blink: A vas izkušnje kolegov niso dovolj izučile?? Še v samopostrežni trgovini se kupcu bolj posvetijo kot tile. Sem pred časom gledal en rabljen motorček pred njihovo trgovino, pa prleti prodajalec, da je ravno ta bil prodan pred pol ure. Pol sem mu pa rekel, da mi ni žal, ker sem opazil, da je bil usut. On pa meni nič tebi nič se obrne in kot polit kužek odtaca v trgovino. Kasneje grem tudi sam noter in tam zamanj čakam pomoč prodajalca. Gledam škornje, gledam kovčke pa mi ni nobeden rekel niti naj malo počakam. ADIJO, grem v tujino. Tam imajo majhno trgovino in velikoooo skladišče. Pa še prišparam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist fant z imbusom je verjetno delal v skladišču in ni dolžan pomagati strankam

so pa moje izkušnje z TC kar ugodne, v tastarem so mi kot prijetno gesto enkrat podarili majico z moto napisom

v tanovem pa sem moral reči prodajalcu, hvala za vse info., ki mi jih dajete, bi si pa rad obleke pogledal še sam, brez vas zraven, torej zeloooo uslužni (ampak cene...)

meni se zdijo fantje OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jast s TC-jem sploh nimam slabih izkušenj.

Tam se sicer večkrat "pasem", kupoval sem pa le enkrat.

Zrihtal so mi čelado (XXXL), ki jo nisem nikjer mogel dobit.

Za popust na gotovino mi je prodajalec sam povedal.

S tem je bila cena celo nižja kot v Hein-Gerickeju po odštetem mws.

Tko da, jast bom tam še kupoval.

Kaj čmo. Sto ljudi sto čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej ne bi bil pravi Tadej, če se ne bi včasih počutil ogroženega in zanemarjenega ;) ... Težava je ravno v tem, ker si prišel k njim "samo" po rokavice. Če bi kupil še vse ostalo, kar si naštel, bi bila pesem verjetno drugačna ;) ... ampak pustimo to ... jaz imam vse od njih razen motorja ... sem len in se mi ne da hodit po tujini za 20EUR prihranka ... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil do sedaj tudi vedno zadovoljen.

Zato sem pa skoraj vse, razen motorja tam nabavil.

Imajo pa prodajalci lahko tudi slab dan.

Ko imam občutek, da se zame noben ne zmeni, začnem opozarjati nase in če je tretman še vedno pišmeuhovski, me začnejo preplavljati taki občutki, kot jih je Tadej opisal.

Ampak v TC MOTO SHOP je bilo vse O.K.

Popravljeno . Popravil RAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC se tudi meni zdi kar v redu, moram pa reči, da je bilo nakupovanje na Vojkovi bolj prijetno, čeprav so imeli lahko manj robe na policah. Ne vem no, v takih kvazi nakupovalnih centrih rad nakupujem sam, ne da mi kdo ves čas teži za vratom. Je pa problem za robo, ki je za pultom. V tem mi je Hein Gericke and Co. zakon. V miru izbiram, kar mi paše. Ko sva za Janjo kupovala čelado, še na Vojkovi, sta se okoli naju motala dva prodajalca in pomagala z nasveti. Ko sva preskušala Nolanko v BTC-ju se pa tipu ni dalo niti na vprašanja odgovarjati. S še nekaj malega popusta smo bili pa sploh vsi zadovoljni. Glede na to, da so res dragi, hodim zdaj tja samo še po sprej za verigo. Mogoče pa si bom omislil še eno čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* včasih (v soboto) dobiti kakšnega prodajalca, ko je gužva, je kar problem, ko pa ga dobiš so pa prijazni in znajo svetovati -> mogoče drugič malo khm, khm pa takoj kakšnega za ušesa prijeti

* je pa v slo štacunah res čudno: ko pride stranka noter bi ga (po moje) morali vprašati če mu kaj pomagajo, če on reče ne, samo gledam se ga pusti pri miru, če pa reče da mu pa pomaga -> kaj je tu težkega ne vem, ampaak so redke trgovine (ne samo motoristične), kjer delajo tako -> v tujini pa delajo striktno tako, razen kadar je totalna gužva!

* se mi pa zdi, da so pri nas cene zeeelooo prenapihnjene (visoka marža) in se splača kupovati v tujini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam s TC-jem v glavnem kar dobre izkušnje. Pri njih sem kupoval kovčke, in kakšno malenkost (spray), pa še kaj kar sem že pozabil. V jesnskih znižanjih so kovčki (in še kaj) tako poceni, da se tujina (v mislih imam HG&co.) skrije, tudi ko odšteješ davek. Dobro se mi tudi zdi da odgovarjajo na e-maile. Na ta način sem se lani tudi zmenil, da so mi prodali en kovček, ki se sicer prodaja v paru, ker je kao stranski. Dopisovanje je bilo čisto cool.

Moj splošni vtis je, da se trudijo. Saj se morajo, če so zgradili novo trgovino. Ima pa vsak trgovec (nasplošno) svoje fore in trike, ki nekatere motijo, drugim je pa vseeno.

Še en nasvet za Tadeja (1/2 za šalo, 1/2 zares): Če te niso opazili, bi se moral usesti na kakšen razstavljen motor, pa bi tako pritekli. Predlagam tisto PanEuropean - če jo še imajo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, pa ni take panike...sem se naučil, da se ne pustim takemu ignoriranju od prodajalcev zato če se to ali kej podobnega zgodi meni :o

pač opozorim nase.... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, pa ni take panike...sem se naučil, da se ne pustim takemu ignoriranju od prodajalcev zato če se to ali kej podobnega zgodi meni :o

pač opozorim nase.... :P :D

Tako da ti nehote kaka čelada al pa kar kovček po tleh pade!!!Pozornost zagotovljena!!! :rolleyes: ;) :P :D <_< :)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Predlagam tisto PanEuropean - če jo še imajo. ;)

Se, se jo majo in to tako v kotu kar tam med kupom kovckov ;)

Ceprav jim tam med ostalimi motorji zeva VELIKA praznina ker ni vec srebrne FAZER FZS 1000 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa spet cakam. No, po priblizno petnajstih minutah cakanja za pultom, ko me ni nobeden jebal 5 % se obrnem in grem.

Si pa potrpežljiv. Mogoče je pa v tem problem <_<

Nek pregovor obstaja, in sicer govori o šparanju jezika in posledičnem stradanju, ne vem pa točno kako gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko popusta pa kaj dajo na Sidi-jeve čevlje?

Po mojem nič. :rolleyes: ;)

Aja, sem pozabil povedat, da jih ne prodajajo. Jih pa HMC. :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novi lokaciji še nisem bil...na dveh starih pa in sem bil s odnosom kar zadovoljen...je pa to da če prideš v prodajalno in si edini kupec ti bodo trije pomagali pri izbiri...če pa je strank več je pa problem(pri vseh nakupih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem len in se mi ne da hodit po tujini za 20EUR prihranka ... B)

Ker sem vso zgoraj nasteto opremo (zadnjic sem se pozabil napisati Givijevo tank torbo), sem prihranil veliko vec denarja kot 20 EUR.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek pregovor obstaja, in sicer govori o šparanju jezika in posledičnem stradanju, ne vem pa točno kako gre.

A ti mislis, da bom jaz spraseval prodajalce kao: Oprostite, ali bi lahko jaz ....

Malo morgen! Oni so tam zaradi mene, ne jaz tam zaradi njih.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V jesnskih znižanjih so kovčki (in še kaj) tako poceni, da se tujina (v mislih imam HG&co.) skrije, tudi ko odšteješ davek.

Ej v teh trgovinah je samo leva roba od XY proizvajalcev poceni. Vse stvari od resnih firem so pa marsikdaj drazje. Poglej npr. samo ceno celad Schubert pri nas in pri njih :ph34r:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej v teh trgovinah je samo leva roba od XY proizvajalcev poceni. Vse stvari od resnih firem so pa marsikdaj drazje. Poglej npr. samo ceno celad Schubert pri nas in pri njih :ph34r:

Tadej

Jaz sicer ne vem katere točno imaš v mislih, ampak jaz sem dobila mojo Schubertko najceneje prav v TCju.

Sicer pa moje izkušnje so bile kar pozitivne. Sami vejo kdaj nisem bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:o Tadej ni panike vseen bolse cakat uro ali vec kot pa plačat pa čakat mesec pa pol. Pa sem na koncu pokasiral boljšo jakno ki mi je ob nesreči nesla cel leder na riti. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer ne vem katere točno imaš v mislih, ampak jaz sem dobila mojo Schubertko najceneje prav v TCju.

Saj Tadej to pravi, da je pri HG etc. Schuberth dražji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!